bugün

şöyle olurdu ;

"nasıl başarısız oldun?

amk senin. ulan ne vardı o yahudilerde o kadar takılacak. kafandaki projeleri gerçekleştirmiş olsan şimdi amerikan-yahudi orospu çocuklarının yönettiği bir dünyada yaşamıyor olurduk. avrupa-almanya hegemonyasına razıydık biz.

başarısız oldun ve senin yüzünden amerikan dünya düzeninde yaşıyoruz.
Orası çok mu sıcak?
Abi sabun varmıydı.
yaratmak istediğin üstün ırk manuel neuer gibimiydi ?
Neden AMK değer mi?
israil'de yaşayan alman kökenli bir israil vatandaşı olsaydın ve seni toplama kampına koysalardı neli sabun olmak isterdin?
Yahudileri neden Yaktın

-Bir gün yahudi bi kız geldi hitler abi dedi ben çok Üşüyorum dedi bende yaktim.
Doğu cephesi açıyon niye batı cephesi açıyon? Batı cephesi açıyon niye Afrika cephesi açıyon sorusudur.
anan nasıl hacı?
Ulen pezevenk " öldürmedigim her yahudi için bana kufredeceksiniz" der iken müneccim boku mu yedin ?
sabun formülünü verir misin?
bu kadar yahudi bıraktığın için teşekkürler adolf bey, onlar da arapları hallediyor. soruma gelince, domatese karabiber atıyorum, yersin di mi?
yahudileri sabun yapmaktan niçin vazgeçtiniz ?
Sen nasıl bir şerefsizsin ? O çocuklara işkence ederken ne düşündün ?
- savaş meydanında beceriksizliği açık olan italyanlara niye bu kadar güvendin ?
- senin savaştığın rusya'ya saldırmayan japonlara destek için niye abd'ye savaş ilan ettin ?
- göring gibi yalakalara niye bu kadar şans tanıdın ?
- 1943 yılına kadar tam seferberliği niye ilan etmedin ?
Traş olurken zorlanıyormusun.
acaba diyorum şu katletme işini bitirip mi gitseydin bıyığını yediğim? şimdi israil diye bir memleket olmazdı.
bıyıkların gerçek mi?
çırağının seçim taktiklerini beğeniyor musun?
Bıyıklar lens mi?
Neden butun yahudulerin soyunu kurutmadin?
neden 2 milyon?
kürtleri neden sabun yapamdın hacı ? kokusu değil mi ? haklısın.
alman askerlerine yahudi toplama kampları'ndaki görüntülerin izletilmesinin amacını sormak istiyorum ben.

görsel
Bu kadar Kişiyi nasıl idare ettin adamlar adolfun ağzının içine BAKIYOR.