bugün

an itibariyle yarılmama sebep olmuşlardır. olm ne saçma insanlarsınız lan siz. başlık adları bilinmeyen hatunlar diyor, herifler bakınızla isim vermiş amına koyim sakjdaskhdjas!

(bkz: ne içtiyseniz aynısından istiyorum)
genelde erkeklerin rüyalarını veya bazı hayallerini süslerler.

otobüsteki dövmeli kız.
kafedeki kızıl saçlı.
duraktaki kahkullu kız.
bardaki tek takılan hatun.
maçtaki erkeksi kadın.

falan filan.
hey there delilah adlı şarkı tam olarak bu nedenle yazılmıstır. gruptan biri tenisçi bir kızdan hoşlanır, kızın adını bilmez ve ona delilah diyerek bir şarkı yazar.
araştırılmış bulunamamıştır.

birde bir resim vardı msn nin web sitesinde ozaman bakmamıştım sonra çok aradım bulamadım be sözlük. *
he birde iki gün önce bim de gördüğüm kızıl saçlı abla.
(bkz: sözlükteki hatunlara kafayı takmak)
Ege Üniversitesi- Uluslararası ilişkiler bölümü kızları.
The Big Bang Theorydeki penny. * *
inci sözlük yazarlarının günlerdir araştırdığı ancak bir sonuca ulaşamadığı hatundur. bir tanıyan, gören olursa allah rızası için özelden ulaşsın. * *
(img:#42615)
her kadın güzeldir arkadaşlar. onlar çiçek gibidir her birinde ayrı bir tat vardır. o yüzden güzel çirkin diye ayrımcılık yapmamalıyız.

(bkz: yazar burda seyriciye oynuyor)
(bkz: kızlar ben kartımı bırakıyorum o zaman)
Emre Altuğ'un sıcak adlı klibindeki sarısın taş hatun.
sözlükteki güzel hatunlardır. hiç birinin adını bilmiyorum mesela.
ezgi asaroğlu ismini bilmiyorum ama olsun.
ezgi şaşaroğlu ismini uydurdum ama olsun.
she wants revenge'in tear you apart'ındaki, bir problemi olan; yalnız ne olduğunu anlayamadığım esmer, çilli kız. hemcinsime de taş dedim, hadi hayırlısı...
coca cola zero'nun son reklamındaki lamborghini ile gelen abla .
(#6999543) de belirtiğim koreli güzelimizin ( komşunun tam ismi So-young Cho imiş) balkonunda karşılıklı olarak çay içip,dergi karştırırken. karanlık geceme güneş gibi doğan manken kızımızdır.

görsel
http://www.scopesux.com/i...irls/redheads/stripes.jpg
orphaned land - ocean land klibinde yüzen bayan arkadaş ile hemen evlenebilirim.
coupling'de jeff'in yazdığı, ingilizce anlamayan güzel.
(bkz: shadaim)

edit : eksi yemeyeyim diye kızın israilli olduğunu belli etmemiştim halbuki.
köşedeki bakkalın kızı.
Google amcanın başında dakikalarca akılda kalanların tüm permutasyonları ile nereden yakalarda bulurum diye aranan güzellerdir.Genelde bişekilde bu isim bulunur o zamanda işin tüm tadı ve heyecanı kaçar. Gözler yeni bir meçhul güzel aramaya koyulur.
emir'in "şiki şiki" klibindeki renkli göz, koyu saç ikilisinin en güzel örneklerinden olan hatun.

çok güzel, çok sempatik. uzun zamandır ekranlarda gördüğüm en güzel yüz.
gözleri kapalı, bir memesi açık, elinde terazi tutan hatun. kendisi dokuz eylül hukuk fakültesi binasındaki taş bir hatundur ama adını bir haytırlayabilsem...
alfie filmindeki hatundur. isimleriyle değil, fizikleriyle ortaya çıkarlar.
ntv deki gece haberlerini sunan ablacık.esmerim biçim biçim.