bugün

gabon ligi gol kralı ablaye mbengue vieux diye bir adamı transfer eden ve gece gece taraftarını dellendiren takım. ulan yok yok adamın görsellerde 3 tane fotoğrafı var sadece başka hiç bir şey yok.
Adanaspor dan 14 yıl önce kurulmuş Adana'nın has takımıdır, keşke Beşiktaş tan on yemeseydide her lig başladığında en farklı mağlubiyette ismi anılmasaydı.
taraftarı sakaryaspor taraftarı gibidir vefalidir. sakarya gibi onlarında hakkı süper lig.
Mersin'li olmama rağmen çok sevdiğim gizli taraftarı olduğum takımdır
güzel takımdır. beşiktaş'ın kardeş takımlarındandır.
Renklerine bu sezonluk bağladığı dört futbolcu ile yükselme umudunu devam ettiren şanlı takım.

http://www.milliyet.com.t...-4---2004894-skorerhaber/
Ptt 1. lig 2014-2015 sezonun en büyük şampiyonluk adaylarından biridir nazarımda. Elimden geldiğince izlemeye çalışırım takır takır top oynuyorlar umarım böyle devam ederler ve hak ettikleri lige çıkarlar.
maçlarına başka bir takımın logolu passolig kartıyla girip girmemenin mümkün olup olmadığını merak ettiğim takım.
çok açık söylüyorum süper lige yakışan bir takımdır. bu akşam lider kayserispor karşısında 3-0 yenik duruma düştükleri maçı 3-3 tamamlamayı başararak ne kadar kaliteli bir takım olduğunu göstermiştir. yani gardaşım adana ile alakam yok doğma büyüme bursalıyım ama bu takımın süper ligde olmasını en çok isteyenlerden biriyim. demir süper lige yakılır gardaşlar. hadi bekliyoruz bu sene.
Öyle taraftarı olan takımlar süper lige çıkmalı artık toplasan 1000 kişiye top oynayan ruhsuz Kayseri yerine Adana demir Karşıyaka vs çıksın !
kardeş takımdır.
kendisi solcu, komunist teknik direktörü milliyetçi olan futbol kulübü.
ünal karaman gururumuzdur.
fenerbahçe'liyim ama adana'da oturduğum için yerel takımım da adana demirspor.
Şimşeklerdir. Üçüncü Takım'ımdır.
Bir kilo demir mi bir kilo pamuk ağırdır diye adanaspor maçında pankart açan takımdır.
halkın takımıymış... biyerimin takımı.

adana nın şu an en popüler ve destek gören kulübüdür.
görsel
bazı rengi bozuk, uzanlardan akgüllere ortalık "malı" olmuş şirket taraftarlarını çıldırtmış olan asil takım.
menajerlik oyunumda 4. ligden birinci lige adım atmış takım. nasıl başardılar anlamadım.
cono diye tabir ettiğimiz adananın aşağı kısım insanlarının desteklediği takım. bu bir genellemedir.
Super lige geliyor.. Az kaldı.
süperlig'e çıkacağı hemen hemen belli olan sezon tribün yapmaya başlayan takım taraftarları adanademirspor tribünlerinin iyi olduğunu falan savunuyor. benim bu takıma saygım yok çünkü başta kendileri passolig'e karşı güzel bir dayatmayla maçlara gitmeyerek tepki koyan ve gitmeyeceğini söylemelerine rağmen baktılar ki takımlarının durumu iyiye gidiyor koşa koşa passolig'i almayı bildiler. böyle bi takımın tribününe baksam ne olur?
Super lige hoş geldin demek istiyorum. Az kaldı az..
Allah'ın izniyle önümüz sezon süper lig'de mücadele edecek olan memleketimin takımı.
bir zamanlar beşiktaştan 10 gol yiyen takım. ama adanadan bir takım süper lige lazımdı gelmesi iyi olur.
renkleri mavi lacivert olan, simsekler grubu adiyla turkiye'nin en iyi taraftar gruplarindan birine sahip futbol takimi.