bugün

Az kişinin bildiği muhteşem şarkıların çoğunu bunlar yapıyor.
türk müziğinin ihtiyacı var böyle gruplara severek dinliyoruz.
rüyalarda buruşmuşuz adlı yeni albümlerini dinlemek için can atıyorum.

eski dostum tankla gelmiş'teki havayı bozmamışlardır umarım.

hayırlı işler tolga abi.
hala yeni keşfedenlerinin olduğu grup. türkiyede çıkmadığı hayal kahvesi , festival kalmamıştır.
Ben "huzur" diyince bu grubu önerebilirim. "Kapısı Kapalı" parçası gerçekten müthiş! inanılmaz güzel. Orijinal ve yaratıcılar. Kesinlikle en iyi gruplardan biri. Büyük Ev Ablukada'da ki gibi ilginç sözlere sahip. Adamlar grubu 5 isimden oluşuyor; Tolga Akdoğan, Burak Güngörmüş, Gürhan Öğütücü, Burak Irmak ve Berkan Tilavel.

Grup hakkında fazla yorum yapmaya gerek yok. Dinlenesi, playlistiniz de en üst sıralarda olması gereken bir grup.
(bkz: ismet)
Çok sevdiğim. (bkz: kapısı kapalı)
7 aralikta ankara ife gelicek olan grup. Gidilecektir.
(bkz: koca yaşlı şişko dünya) efsanedir.
Yeni albümü mükemmel olmuş. Biraz dumanın müziklerini anımsattı ama bu tarzı daha güzel olmuş sanki. Sevmediğim tek yönü diğer alternatif müzik gruplarına gönderme yapmış bir iki şarkısında git gide türkçe rape dönecek sanırım bu iş. (bkz: rüyalarda buruşmuşuz)

Hala koca yaşlı şişko dünya mı dinliyorsunuz. Üzüldüm vallahi.
Hoş bir müzik grubudur. Sanki benim yaralarıma özel şarkı yazmışlar gibi...
bizden olmayan ve bir konuda örnek gösterilen topluluk / kuruma takılan ad. o adamlar kimse buraya gelecek!

aklıma geldi (bkz: addams family)
Yeni albüm rüyalarda burusmusum efsane olmuş. Albümdeki her keşfettiğim şarkı bir diğerinden daha güzel geliyor. Karar vermek zor. Türk rock kötüleşerek devam ederken bunların soft & indie rock tarzları biraz olsun gülümsetti. 2009'da çıkan manga şehri hüzün albümünden sonra ilk defa bir rock albümü baştan sona hoşuma gitti.

Adamsınız. Aynen böyle devam.
orda ortada şarkısı saatlerce sıkılmadan dinlenir.
Özellikle son albümleri kaçıncı defa dinledim bilmiyorum. Albümden "dövme yaptırmalık şarkı sözü" bile çıkarttım kendimce. Dinlenilesi.
Tarzında oldukça başarılı olan müzik grubu. Sevdiklerimdendir.
Eski Dostum Tankla Gelmiş ve çok daha yeni olan Rüyalarda Buruşmuşum, ikisi de muhteşem albümlerdir. Kendime Çaylar ise nickim için ilham veren bir diğer mükemmel şarkıdır. Kadın, Kapısı Kapalı, E Tabi, Ah Benim Hayatım, Rüyalarda Buruşmuşuz, Hepinize El Salladım, Koşmadan ve unutup yazamadığım bir iki şarkısı daha favorilerimdendir.
bi konserleri olsa da gitsek.
beni bir atin sırtına atın tın tın gideyim !!!
utanmayan insan olur mu lan
bir grup düşün her şarkısı iyi
bir grup düşün tekrar tekrar dinletiyor
bayılıyorum. bayılıyoruz.
Her ne kadar son yıllardaki birbirinden özenti rock grplarını sevmesem de bu grubun şarkıları farklıdır. Kasmazlar bi kere kendilerini. Ne yok öyle kararlı şeyler'de ki gibi kasıntı komik sözler, ne de yüzyüzeyken konuşuruz'da ki gibi ağlak aşk sözleri bulundururlar şarkılarında.
garip bir şekilde acının ilacı isimli parçalarıyla işçi bayramını bağdaştırdığım grup.
garibin harcı diyor ya. ordan heralde.
Abi kafanda kurbağa var.
çorludaki konserine gidicek arkadaşlar yeşillendirebilirler mi?toplanalım.
9 haziranda konseri olucak grup. Final haftasında arada kaldim be of.

http://www.biletix.com/etkinlik/UNQ77/ISTANBUL/tr
18 temmuzda izmirde konseri olan fakat yalnızlıktan gidemediğim gruptur. can anyone help me pls !
Eski sevgilim hastasıydı ya. O da nerede böyle angut şeyler var gider onu dinlerdi. Biri de buydu bence.