bugün

Birşey diyecem de kaçarsın diye söylememe hakkımı kullanıyorum.
https://youtu.be/lXeAPwdToXA?si=aTdEzNgdEHRcYhrE
Yooo aslan parçası gülmedik, eğlenmedik.sen eğlendiysen bilemem. senin eğlence anlayışın anancılık galiba, neyse.

Öncelikle asıl mesele basit bir hakaret küfür davası değil. "sen bana fetöcü dedin. Fetö terör örgütü mensubu olduğumu iddia ettin" bu basit bir iddia değil. Öyle ki bu terör örgütü 15 temmuz'da yüzlerce vatandaşımızı şehit etti, cumhurbaşkanımızı da şehit edecekti bu terör örgütü.

Bana bu örgütün mensubu olduğumu yazdın. Bu basit bir şey değil. Anancılık oynamaya benzemez.

Ben beş yıldır bu mecradayim. Cumhurbaşkanımızı destekler entryler girdim hep. Nasıl fetöcüysem artık. Ama sen bana fetöcü dedin elimde ekran görüntüleri var. Hesabını vereceksin!
Yıllardır şurda dava tehditi okurum.

Hiç kimsenin mahkemelik olduğunu duymadım.

Şov yapmayın, sözlüğü meşgul etmeyin.
--spoiler--
yıllardır şurda dava tehditi okurum.

hiç kimsenin mahkemelik olduğunu duymadım.

şov yapmayın, sözlüğü meşgul etmeyin.
--spoiler--

Küfür ve hakaret kastediyorsan belki kısmen haklı olabilirsin ama terörle ilgili çok var başı belaya giren. Burada bu sözlükte evet. Ha siz bunu ciddiye almayabilirsiniz siklemeyebilirsiniz siz bilirsiniz ama yine de terörle ilgili entrylerin şakası yok bilin istedim.
Bak çocuk geçen gün bir fotoğraf paylaştin herkes sana torbacı dedi ben demedim. Yine demiyorum.
Fakat benim entrylerimde atatürk düşmanlığı çıkarman akıl sağlığında bir problem olduğunu gösteriyor. Neymiş atatürk'ün yurt dışında bir ülkede heykelinin olmasına çok ilginç yazmışım. Hahahaha.
Evet çok ilginç ülkemizin kurucusunun ülkemiz dışında heykelinin olması. Hadi mahkemeye ver.