bugün

Ergenliğimde ne çok dinlerdim seni be .
queen ile birçok konsere cıkmış şarkıcı. freddie mercury yaşasaydı ve belirli nedenlerden dolayı sesini kaybetseydi bu çocuğun queene solist olmasını isterdi. ama sikerdi büyük ihtimalle 2side gay çünkü.
Queen'in vokalistliğini bırakıp 2009-2012 yıllarında ki gibi efsane şarkılar yapmaya devam etmesi gereken şarkıcı. Dinlediğim en iyi, en eşsiz seslerden birisi.
Dinlediğim en sağlam seslerden birisi. Çok severim kendisini. Eşcinselleri bir ayrı severim nedense.
inanılmaz ses aralığına sahip bir şarkıcı. queen şarkılarını hiç zorlanmadan söyleyebilen tek kişidir gözümde. freddy mercury’ nin ulaşmakta zorlandığı yüksek oktavlarda adeta dans eden gay bir abimizdir. asla freddy mercury’ nin taklidini yapmaz kendi tarzını oluşturmuştur. american idol yarışmasında juri karşısına ilk çıktığı video ile müzik hayatına başlamış ve daha sonra kendisi programın jurisi olmuştur.
sakal-küpe kombosunun en çok yakıştığı bir gay şarkıcıdır.
hayatım boyunca hiç bi şarkıcıdan haz etmemişimdir. Ama Adam LAMBERT ın sesini duyunca muhteşem dedim bence baya karizma geylikle kendine yazık etmiş albümü bende var sesine doyamıyorum...
If I had you
Original high.
Tipi apaçileri andırır. Evet.
ibiştir.
görsel
Adam adam gibi adam. Bakın adı da adam.
Queen'le beraber turneye çıkan güzel sesli aşırı yakışıklı homo şarkıcı ve söz yazarı. Cinsel tercihi hemcinslerimi zaman zaman ağlatır. Allahım o gözleeerr...
Gey olarak kendine yazık eden sanatçı. Whataya want from me adlı şarkısı favorimdir.
Bütün şarkılarını sevdiğim sesi muhteşem olan bir erkek sanatçı. Kısa bir süre sonra efsane olarak anılabilecek biridir. Aynı zamanda gay olup çok yakışıklıdır. Şaşırdık mı? -Hayır.
http://youtu.be/X1Fqn9du7xo

American idol. Yarışmalardan çok başarılı gençler çıkmıştır. Seviyoruz.
la bu queen'de gay vokallerden hoşlanıyor sanırım dedirtmiştir... cidden midem bulandı siyah ojeler felan, tamam metalciler siyah oje sürer amerika'da felanda bu kadınsı gözükmek için sürmüş lan bir git aq ya kusacam şimdi ! ama çakal güzel söylüyor baya... https://www.youtube.com/watch?v=GqWObKeoET8
(bkz: whataya want from me)
artık yeni birşeyler yapma zamanının geldiğini ciddi ciddi hissettiren amerika'lı şarkıcı. tamam adam yakışıklı, sesi de güzel ama artık yeni birşeyler yapması lazım. albüm hazırlıyorum hazırlıyorum dedi, iki sene oldu tık yok. hayır yani bir önceki albümü için de bekletmişti ama şarkıları ortada. ha zevktir, kulaktır, sevilir sevilmez ayrı konu. queen ile turnelere çıkıyor, bu oldukça güzel ama bir yerden sonra bu bile sıkıyor insanı. queen iyidir hoştur, efsanedir de artık queen mi kaldı yahu? tamam üstatlarla da sahne alsın da kendi albümünü de yapsın, bir iki klip çeksin kendini anımsatsın millete. queen'i eskiler biliyor, elbette bilen biliyor ama günümüzde gerçekten ünlü olabilmek çok daha farklılaştı ne yazıkki. yüzünü hatırlatması lazım, ben inanıyorum ki yeni albüm yaptığında, yeniden ortaya çıktığında insanlar yeni klibini izleyip "bu adam lambert'ı da özlemişim yahu" diyecekler.

ha bir de bunun hayran kadrosu oldukça salak insanlardan oluşuyor maalesef. ama yine de hayranlarına karşı daha mütevazi olması lazım. ortada görünen büyük çaplı bir başarı yok, bu ego nerden geliyor derler adam'a...
iskoçya ya da herhangi bir britanya ülkesinde adı lambert olan kişiyi, tanımayan birine tanıtan şahsın kurduğu cümleciktir.

--spoiler--
" adam lambert abi, tanımıyor musun gerçekten ? "
--spoiler--
Asiri sexy.
Makyajı oldukça ilgi çeken, hoş bir sese sahip ne yazık ki eşcinsel olan şarkıcı.
gay gibi gözüken ama sesi ve yakışıklılığıyla dikkatleri üzerine çeken şarkıcıdır. yataktan kalkmış halinin yüz kat daha yakışıklı olduğuna dair bahse bile girerim. adam *dokunmak isteyip isteyip elin havada kalmasına sebep oluyor yahu.
http://www.youtube.com/watch?v=R2sAP67AVfg
adam tam bi ibne hani cinsel manada falan değil bakışları bile değişik, freddie en azından adam gibiydi bıyıklı falan. kemikleri sızlıyordur adamın.
benden daha iyi makyaj yapan erkek şarkıcı.
queen ile sahneye çıkan eleman. adam queen grubunun yeni solisti.