bugün

iktidara geldiğinde beri ülkemiz adına bir çok yatırım ve büyük gelişmeler gösterilmesini sağlamış ve büyük insan sayın recep tayyip erdoğanın genel başkanlığını yaptığı partidir.
devamlı demokrasi lafını ağızdan düşürmeyen şaklabanlarla dolu partidir.

kendileri BDDK ve TMSF ile ilgili yasayı meclisten geçirirken torbaya bir yasa daha ekledi.

Artık Danıştay'ın iptal ettiği özelleştirmeler Bakanlar Kurulu kararıyla yeniden onaylanabilecek.

Bunun ismi de demokrasi olacak. Güçler ayrılığı ilkesi olacak. Adalet, yargı vs. olacak.
kop kop modunda bir ergen partisidir. aile evde yokken arkadaşlar çağırılır gecelere akılır müzik bizim ortam bizim panpa muhabbeti yapılır. of of değmeyin keyiflerine gençlerin.
Adalet (sadece kendilerine )
kalkınma (yandaşlarına)
partisi(iş yapmak için mecburen kurulmuş).
korkakların ak parti diyerek aklamaya çalıştığı adalet ve kalkınma partisidir.

ve düsturlarından ilki adalet olan partinin 10. yılında anayasa yapılırken halk ne istedi biliyor musunuz?

yüzde 50-60 oranındaki istekleri adalet... aşağıda da linki var...

http://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/20443780.asp

aklayın paklayın bakalım. anap artıklarının bugünkü hallerinden ibret almayanlar, o zaman neyi aklayacaklar, göreceğiz...*
ağzından bir an olsun ümmeti ve müslümanlığı düşürmeyen bu güzide parti tamamen günah olduğu kuranı kerim tarafından tescil edilmiş meşgalelerin icrasına izin verip vergi toplayan bir partidir.

en büyük vergi kalemleri, kumar içki olan bir parti nasıl oluyor bu kadar allah ve kitaptan bahsediyor anlamak mümkün değil !

iddia, at yarışıi, süper loto, şans topu, sayısal loto, spor toto, devlet eliyle kumarın diğer adı değilmi ? her gün devlete aktarılan payın ne kadar olduğunu tahmin edebilmeniz için sadece at yarışından yıllık devlete aktarılan paranın eski para ile 700 trilyon olduğunu söylemek durumu çok net ortaya koyuyor sanırım.

1 şişe rakıyı 14 liraya maal edip 57 lira ya satılıyorsa arada vergi ne kadardır var hesap edin, 1 paket sigarada bulunan vergi ?

sonra bu toplanan vergilerle cami yapıyoruz deseniz ne fayda, kumardan topla içkiden topla ardından müslümanız de bu iki yüzlülük değilde nedir ?

bu zamana kadar hükümetler bundan farklı birşeymi yaptı diyecek olursanız, evet yapmadılar ama en azından allahı kitabı bu kadar siyasete katmadılar,

peki bu durumdan nemalanan hoca efendiler neden duruma ses çıkarmazlar ?

recep tayyip bey, köprüyü geçmeye çalışırken bunlar size sorulduğunda ne diyeceksiniz çok merak ediyorum, bizim halk hadi mal, soracak sorgulayacak güçten aciz
lakin allahın gücü ve sorgulayıcılığı tartışılmaz; bunun farkındasınız değil mi ?
yok ki süzgeç sütsüze.
çiftlik oldu memleket üç beş tane sütsüze.
oy oranları %58 lere yaklaşmış olan parti. şeref ve haysiyetin 780.000 kilometrekare içerisindeki tek temsilcisidir.
adalet ve kalkınma benim, ben olmayı kabul etmeyenlere adaleti ve kalkınmayı vermiyorum diyen partidir.
adaleti ortadan kalkındıran parti.
Kalkınmayı bilen ama adaleti umursamayan parti .
kitlelere dönük siyaset anlayışı lider eksenlidir, olayı çözmüşler.
resmi yazılış şekli şu olmuştur: aq parti.
başbakan ve bazı bakanlar dahil son iki gün içinde tsk'yı eleştirenleri eleştiren, tsk savuculuğuna soyunan parti..

akıl ve ruh sağlıklarından endişe ediyoruz.
"Adalet" kelimesini lügatından çıkarma yolunda hızla ilerleyen parti.
kömürcü partisidir.
küfür yedikçe oy oranını arttıran parti. ne kadar isyan eden varsa tümünün oyunu alan parti, ne kadar asgari ücretli, dul yetim varsa tümünün oyunu alan parti.

ben suçu akp' ye bulamıyorum. asıl suçu adam gibi muhalefet yapamayan partilerde buluyorum.
cemaat ve liberallerle anayasaya dayanan monarşi kurmaya çabalayan bunun için gizli ve üstü kapalı şiddetten kaçınmayan ve kaçınmayacak partidir.
ülkemizin tarihine damgasını vurmuş en büyük lidere sahip partidir.
sonunda beklenileni yapıp terörist köpekleri affedeceklermiş.
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/20567558.asp
sevinin lan amupule oy veren ampul kafalılar !
kişinin, padişahın malı sayıldığı bir imparatorluğa sırf daha çok adam kesti diye hayran olup, hoca efendilerinin dizinin dibinde ağzından çıkan her harfi kutsayan adamların iş cumhuriyetin temel niteliklerini yıkmaya gelince demokrat kesildiklerini ya da özgürlükçü takıldıklarının ilüzyon olduğunu 10 senedir öküz halka çaktırmamış partidir.
Mağdurlar

http://www.yg.yenicaggaze...zargoster.php?haber=22798
(bkz: akp iktidarında satılan kurum ve kuruluşlar)

bugun bır yasa ıle her evden bır g.t sıkecez deseler, sıraya gıdecek adamlar var! net!
Türkiye'yi sürekli olarak on büyük ekonomi arasina sokacaklarindan falan bahsediyorlar. Gelmeden once 15. Olan ekonomimiz, son verilere gore 18. Durumda. Durmak yok uyutmaya devam.

edit: tüik yetkilileri bunun yanlış olduğunu bildirmişler sanırım eksi oylarıyla.
- süt dağıtıp zehirleyen.
- kömür dağıtıp oy toplayan.
- vergileri çoğaltıp kalkınıyoruz diyen.
- kurumları özelleştirip milli ekonomimiz büyüdü diyen bir partidir.