bugün

O kadar yavşak bir parti ki 2014 yılına ait tarımsal destekleri, onca sıkıntı çeken yoksul çiftçinin ve köylünün yakarışlarına rağmen, geçen sene ödemeyip seçim arifesinde koşa koşa ödemiştir. Be insafsız, kaynak yoktu madem şimdi nasıl buldun? Koca kışı beş parasız geçiren o adamlara hiç mi acımadın?

Amaaa...bu çiftçi, bu köylü de az biraz salaktır; hep kısa vadeli düşünür; şimdi o paralar ödendi ya akp'den iyisi yoktur onların gözünde. O yüzden yine oylarını AKP'den yana kullanıp daha yaz bitmeden acı acı bağırmayı başlayacaklardır. Yolları dolduran Ordulu giresunlu fındık üreticilerini unuttunuz mu?

Tencere kapak ilişkisi içinde yönetilen bir ülkedeyiz a dostlar.
(bkz: dün pkk yla pazarlık bugün pkk düşmanlığı)
1991 anap'ına bayağı benzemektedir şu sıralarda.

artık tek başına iktidar mı olur, koalisyon ortağı mı olur, hariçten gazel mi okur 2 gün sonra görürsünüz gözüm.
tamı tamına 4597 gündür iktidarda olan parti.
Hile ve sahtekarlık partisi. Oyları çaldığı tescillenen güya müslüman sevap partisi.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/29209460.asp
(bkz: rezalet ve surunme partisi)
4598 gündür iktidarda olan partidir.
Gümbür gümbür eze eze gelen Osmanlı nin ayak sesleri olan pak Parti.
Cayir cayir super reklam filmleri ceken parti en son reklamlari esasli olmus gayet guzel calistilar bu seçimde de herzamanki gibi emeklerinin karsiligini alirlar buyuk ihtimal.
ailemin neden savunduğunu anlamadığım hatta annemin ağzından olumsuz bir yorum duymadığım parti. yahu ben milleti eleştiriyordum adamları padişah gibi görüyorlar diye meğerse annem de onlardan çok da farklı değilmiş.
aslında adaletli ama herkese değil aynı şekilde kalkındırıyo ama yine herkesi değil. böyle de bir partidir. inşaat patronları çok yaşasın!
Bu seçimlerden sonra büyük bir düşüşe geçecek bir partidir. Bir sonraki seçimlerde iktidar imkansız gibi gözüküyor.
%40-43 civarı oy alacak parti.
ismi ile hiç bir alakası olmayan siyasi parti gülesim geliyor.
4. Kez iktidara gelecek olan parti .
Allah ın izniyle yine tek başına iktidar olacak parti, ve türkiyeyi kötü günlerden güzel günlere ulaştıran ve daha da güzel günlere ulaştıracak tek parti.
bazılarının bir sonraki seçimlerde iktidar olamayacağını söylediği partidir. nasıl bir hayal dünyasıdır diye düşünüyor insan. buranın dışında sizin gibi klavye bebesi olmayan ve mantıklı hareket eden çok insan var rahat olun. her şeyi geçtim en azından apo destekcisi, teröriste oy verecek kadar düşmemeli insan. yazık. şimdiden hazırlayın pusulalarınızı, oylar çalındı haberlerini bak gecikirseniz üzülürüz.
Çok merak ettiğim bu ak parti daha ne yapmalıydı onu söyleyin onu da yapsın akp karşıtı arkadaşlar, ulan okulda kitabı parayla alirdiniz bedava dağıttı bırak kitabı, bilgisayar dağıttı, ailenden bir kişiyi muayene ettirmek için hastaneye sabahın 5 inde 3 kişi giderdin, biri makbuz sırasına biri giriş işlemleri sırasına biri de hasta sırasına, böyleyken muayenede olamadan geri gelirdin. Ya da doktor özel muayenehanesinin adresini verir oraya davet ederdi, şimdi emeklisi dahi özel hastanelerde para vermeden muayene oluyor hatta ameliyat bile oluyor. Bakkaldan alacağın herhangi bişeyi alamazdin çünkü günlük zam vardı ve zam gelecek diye yok satılırdı. Dolar mark bir gecede ikiye katlanirdi. Özgürlükten bahsedilen ve % 90 ı müslüman olan bir ülkede başını örtmek suç sayılıyordu, sizlerin parti liderlerinizin hayalleri bile olamazken marmaray gibi projeler hayata geçirildi, hızlı treni ancak avrupa filmlerinde izlerken şimdi binip yolculuk yapiyosun ve inanın bana saymakla bitmez. Bu ülkede ezanı türkçe yapanları da gördük, tekrar doğrusunu yapanları asanlari da gördük. Sonuç olarak adam gibi partidir ak parti.
81 ilde miting yaparak 81 ilde oylarını düşüren parti.

cb desteğiyle birlikte hem de.

ağzınıza kürekle vurdular. biraz olsun akıllanın artık. astım kestim ben yaptımla olmuyormuş demek ki.
bir devrin sonu. hadi bakalım şimdi de sıkıyorsa balkon konuşması yapın. başkan sistemi yalan oldu. elveda yeni türkiye.
bitmiştir.
mecliste çoğunluk gitti. istediği yasaları çıkaramayacak. istemediği yasalar çıkabilecek.
başlangıç olarak bu yeter.
Bugünkü seçimde %40 almış parti. AKP'nin kanalı ATV'ye göz attım bi kaç sefer. Birinde Yiğit Bulut HDP ile kolasiyon olabilir diyor. Birinde başka biri başkanlık sistemi için erken seçim şart diyor. Ulan hani millet ne derse oydu? Sizin bu başkanlık sevdanız yüzünden oy kaybetmediniz mi zaten?
kibir neydi?
kibir, kaybetmekti.
babayaroyu yemiştir. artık yavaş yavaş biterler. sonra da gelsin yargılamalar inşallah.