bugün

faşistler tarafından silinmiştir. tekrar gelmesini bekliyoruz.
Geriye dönünce moderasyondan rica etsin bu nicki altındaki tüm başlıkları kendisine bir şekilde iletsinler, yazar da copy-paste yapsın ve boşuna yorulmasın. nasıl olsa her dönüşünde aynı Atatürk düşmanı başlıkları açıp neredeyse kelime kelimesine aynı entryleri giriyor.
Nick altı olayının bir yazar hakkinda çeşitli alıntılar ile fikir ve yorum beyan edebilmek için var olduğunun farkında olmayan ve sanırım eleştiriye pek de açık olmayan yazar.
Atatürk e saygı duymama nedenini ateist bir Ölüye neyin saygısını göstereceğim ya serzenişi ile açıklayan bir çuval kömüre haysiyetini satabilme potansiyeli olan ciddi mana sa aciz yazar. Aynı zamanda yobazin önde gideni.
desteklediğim yazar.
sevdiğim yazar.
(#21458308)

(#19914262)

dönerciliği yaşam tarzı edinen kişi.
tarafımdan siklenmeyen yazardır. koşuştursun ahaha.
Atatürk e "kafir" diyebilen yazar, bu insanlar hala sözlük de yazarlık yapıyor.
(bkz: kasımpaşa delikanlısı vs selanik kafiri)

toton yemiyorsa açmayacaksın o başlığı...

tükürdüğünü yalamaya alışık yazar...

ayrıca ölüsü bile senin için göt korkusu yarıtıyor bi düşün, dirisi olsaydı ne sıçardın artık.
başlık açıp, tepki alınca kaçan yazardır.

(bkz: kasımpaşa delikanlısı vs selanik kafiri)

edit: işbu entryi yazınca tekrar canlandırdı entryi. kaçar ne de olsa yine birazdan, alışkanlığı. korkmak böyle bir şey.

edit 2: alışkanlığı demiştik, yine sildi.
ağır şakirt alert.
atatürk'ü ve kendi görüşüne aykırı olanlara kanıt belge göstermeden hunharca iftiralar atıyor; kötülüyor kereta.

sana puanım donuz kanka.
ağır yobaz. #21242755
daha ilk günden kim bu zavallı diye merak edip sözlükte araştırdığım şakirt.
akepe yi yalayacağım diye kendini parçalayan yazar.

yalıyor ve yutuyor efenim durduramıyoruz.
sözlükteki kürt-müslüman bilim adamı ve filozoflardan. her tespiti harikulade, her lafı entelektüelite.
donuzlarken zevkten boşaldığım ve acilen duşa girmek zorunda bırakan çaylaktır.

yaaaa dasismayn dasis şuuun yaaa undebahhh...
çaylak olmuş yazar.

ifade özgürlüğü ile saygısızlığı, hakareti karıştıranların savunduğu yazar olmuş. herkes adam gibi duracak ceza almayacak ben kalkıp senin özeline öyle böyle desem saygısızlık etsem ben de ceza alırım doğaldır. dikkatli yazsın troll olacağım diye insanların özeline tecavüz etmeyin. evet.
çaylak olmuş yazar.

e napak panpa 4 parmak işareti mi yapak? hayır yani birde moderasyon ayrımcılık yapıyor diye zırlamak neyin nesi? bana çaylak olmayan 1 tane aktif yazar göster sana diyeyim ki o sıradan bakınız yazarı...

hepimiz çaylak olduk oluyoruz yapacak bir şey yok emenike.
sürekli atatürk üzerinden saldırı yapmaya devam ettiği sürece savunduğu görüş saygı duyulur olmaktan çıkıyor. çaylaklığı haketmiş kişidir. adam gibi yazdığı sürece kimse kimseye bişey demez. ama sen çıkıp beni köpeksoyu pkklılarla bir tutarsan ben sana hertürlü şeyi müstehak görürüm. biraz saygılı ol da hakkın yendiğinde hakkını koruyalım yanında olalım biz de.
atatürke hakaret ettiği için çarpılmış olan yazardır.
Ifade ozgurlugu noktasinda eline su dokulmeyen uludagsozluk moderasyonunun son kurbani.
Aferin olum size ama dusunceyi boyle susturamazsiniz.
bos yazar, ezberci kim ne ogretirse onu yazacak adam tipi. kafayi ataturkle cumhuriyetle turkiyeyle bozmus ama ataturkun yaptiklarinin milyonda birini beceremeyecek adam.
gizlediği bazı gerçekler vardır yahudidir kendisi. Zaten hangimiz yahudi değiliz ki...