bugün

kendisine "fatih e ne ettin lan?" diye sorak istediğim eleman.
Bu kıza da yavşayasım var ama ciddi düşünüyor istemiyorum.

22 yaş üstü olsa ciddi düşünmez zaten..
Bana küsmüs olan yazar. Burdan tekrar Özür diyorum kendisinden (Üzgün emoji).
tek kızdır şuan hiç ac dc dinleyen bir kıza rastlamadım hatta ac dc'nin varlığından bile doğru dürüst haberim yok amk.
Uzun bi aradan sonra siteye dondugum halde tekrar karsima cikmis olan sinir bozucu baslik. Yether.
salkım salkım bukleli seksi saçlar yaptırmış 22 yaş üstü bayandır.

o değil de saçlarını da hemen sözlüğe koymuş, pardon ama bekaret bunun neresinde!

kızıl mı ne renk bilmiyorum ama gayet güzel duruyor beğendim, kızıl sevmesem de bunu sevdim..

bir gün saçını çekmek istediğim yazar.
Bide bunların sadece black in backi dinleyip ben eysidisi dinliyorum diye gezinen tipleri vardır, aman beyler aldanmayın.
Benim nazarımda bir Darkthrone ya da Abdurrahman Önül dinleyen kız değildir.
talibi fazlasıyla çok olan kız. bi de görücü usulü yok deniyor. millet görmeden evlenme teklif ediyor heheyt.

nikah şahidi olmak istediğim kız.
Unutursak kalbimiz kurusun.
Alacağı notlarla gerek ygs'de gerek vizelerde dökülen sözlüğümüzün medarı iftiharı olacak yazar. Sınavlarını boşlamayıp sözlüğe kaykılmaması ergen öğrencilerimize ders olsun.
Gelsin istediğş zaman eşya hukuku çalıştırayım yazarı.
mehmets birini savunuyorsa kesin hata yapmıştır diye düşünerek tavır aldığım vatandaş.

ama mehmets bebeğimdir o ayrı.
beklediğimden çirkin bayan kişisiymiş ya da beklediğimden çirkin bir fotoğraf bulup koymuş yazardır.

ac dc dinleyen bir kız bu kadar çirkin olur mu?
Hakkında Yazdığım entry'yi modlara sildirmiş yazar.

Gerçek yüzünü görsünler işte. Allahın bildiğini kuldan mı saklayacaksın?
Melek gibi görünmeye çalışan yazar.

Her türlü boku yer sonra biri bunun yaptıklarını dile getirirse gider modlara ağlar.

Entry olmasa da olur. Şu sözlükte herkes ne olduğunu biliyor senin.
ilgi çekmeye çalışan bir troll kişisi. Gerçekten ergen gibi davranmakta..
Biz bıktık feyklerinden hala o bıkmadı dedirten yazar. Bu kadar mı işsizsin de dikkat çekmeye çalışıyosun ya yarın öbür gün yine feyk Alıp gelir değişen bişey olmaz.

Yalnız hukuk okuyomuş ya eğer hukuk okuyan insanlar bile onun bunun fotosunu çalıp sanal alemde paylaşıyorsa ülkemizde ki hukukcuların vay haline.. Milletin fotolarını çalıp nete atan hukukçuları yetiştiren tek ülkeyiz bizim ülkenin insanından bi b.k olmaz yeminle.
liseli olsa gerek.
dert ortağımdır.
kimseden elektrik alamayan kızın son çaresidir.
inşallah çaylak olursun.

Yazar.
Let me put my love into you.
Dün gece yine kontrolsüzce seviştiğimiz sevgilim.
kendisine bir zamanlar sözlüğün en güzel kızı dediğim için herkesten özür dilemek zorunda bırakan yazar. aç tartılsa 120 kilogram gelir, birde saçlarını kırmızı yapmış falan, dudaklar da fora....
ses tonu güzeldir.

muhabbeti de iyi.