bugün

https://www.youtube.com/watch?v=kSkh6r0dtRs

arkadaş düşünsene önder dediğin kişinin böyle olduğunu? yakalanması elinde değil konu bu değil zaten fakat yakalandıktan sonraki inanılmaz döneklik ney?
bol bol kürt kadın vekil siken şerefsiz.

bunlardaki orospuluk da ayrı bir mide bulandırıyor.
Ulan biran başlığı görünce "gebermiş mi lan?" diye bi sevinç ve hışımla başlığa tıkladım ama nerdeee. Gebermezki it soyu.
devletin hapishanelerinde hala beslenen soysuz, bebek katili, terörist.
Bi ara hürriyetine kavuşmanın eşiğine gelmiş pezevenk. Neyse ki olaylar farklı yönde seyretti.
dünya üzerinde yaşayan en lanet canlı.
ismini değiştirmesi gereken hayvan oğlu hayvandır.
öcünü almak için götünü yırtan, ve akp'nin kendisine tanıdığı ayrıcalıklar sayesinde mektup yoluyla örgütüne devlet kuran ilk terörist ünvanını kazanan biyolojik varlık.

bu türklerin var ya dünyadan haberleri yok. suriye'de pkk devlet kurdu lan hooooyyy !
cehennemde çekeceği azabı zevkle seyredeceğim keko. zebaniler derisini yakıp yakıp keskin sivri kancalarla tekrar takrar parçalayacaklar.

kurdurduğu acıdan çığlıkları kulağıma meledi gibi gelecek cehennemde.

her damla şehit kanının acısı kulaklarından kudurta kudurta fışkırsın . çekeceği ızdırap acı hiç bitmesin.
Amın evladı. Götlek piç!
Kendisine ne kadar hakaret etsem az kalır. iğrenç bir canlıdır kendisi.
Yurt dışında Kürt Halk Önderi Abdullah Öcalan’a dönük ağır tecrit ve Kuzey Kürdistan'daki katliamlara karşı başlatılan çadır eylemleri yayılıyor. http://anfmobile.com/gunc...ort-merkezde-cadir-eylemi
Meral akşener ile mhp iktidara gelirse ve hepar ile birleşerek osman pamukoğlu paşamızı meclise sokarsa asılabilecek it. Halk arkanızda, asın ortalık karışsın. Çürük çarığı temizleyelim, esir olarak ele geçenleri ırak tarafına postalarız.
bülent arınç'ın beraber namaz kıldığı beyanında bulunduğu kişi. referandum olsa namaz kılıyor diye bu adamı salıverirler. bir kürt olarak nefret ediyorum bu adamdan. açık ve net.
Asılırsa kahraman ilan edilecek ve pkk yanlılarını daha da gaza getirecek piç. Buyüzden asılmaması daha iyi. Bana kalsa büyük işkenceler etmek isterdim ona ama olmuyo işte öyle.
Ex bir cani.
Recep Tayyip Erdoğanın Koruma Altına Aldığı bir Vatan Hainidir .. .. .
uzaktan öylemi duruyp ? o adaya profesyonel ordu anca 3 gunde girebilir.

ne kaçırması amk.
Uzun adam ve Esad'ın can kardeşidir.
akp için tehdit yada terörist değildir. çünkü darbe yapıp onları devirme ihtimali yoktur.

bugün akpliler meydanlarda darbecilerin idam edilmesini yüksek ses ile söyler, havuz medyası darbeci hainler için idam geri gelsin diye havlar durur. fakat hiçbir akp mitinginde apo idam edilsin diye topluluk tan yada parti yöneticilerinden ses çıkmış mıdır ? tabii ki çıkmamıştır. aynı şekilde havuz medyası apo yu defalarca övmüştür.

her neyse şerefsizlik parayla değil ya bu yüzden zor olmasa gerek bunlar için.
Su herifi ellerimle oldurme izni versinler soyle iskence ede ede oldureyim ondan sonra bir omur hucreye kapatsinlar beni raziyim.
Asılmasın bu alçak. Bunu yavaş yavaş öldürün. Bilimsel deneylerde kobay olarak kullanın. insanlığa bir hayrı dokunmuş olur belki. Sonra da leşini atın cudinin zirvesine. Çakallar kurtlar parçalasın.
Kendileri ermeni dölüdür.
Öldürülmesin ve iç savaş çıkmasın diye akp hükümeti tarafından özenle korunmaktadır.
Bütün orospu ları topla bunun gibi bir tane orospu çocuğu yap de yapamazlar.

Edit: bakın bir orospu çocuğu daha -vermiş.

Edit2: tamam anladık orospu çocuğusunuz.