bugün

halen daha komünist, marksist, leninst diye eleştirildiğini görünce neden bugünlere geldiğimizi daha iyi anlıyorum.

bence korkağın teki. yakalandığı gün ağlamaya başlamıştı şimdi de birilerinin götünü yalamaya devam ediyor. hepsi bu. benim kürt kardeşlerim de başkan apo diye dolaşsın etrafta. kürtlere ne akp'den ne apo'dan ne de pkk'dan yarar var.

kürtlerin sonunu hiç iyi görmüyorum. birgün gelecek pkk ve apo'ya bu kadar güvendikleri için pişmanlık duyacaklar.
bu adam benimle ayni anda leyla ile mecnun izleyebiliyo ya ben ona yaniyorum. hic bisey anliyo mu acaba?
-abdullah abi
-hoop
hayali bile mide bulandirici
gebersin artık şu s*ktiğimin soysuzu. eceliyle de gebermiyor amk.
yakında kahraman ilan edilecek şahsiyet.

ne çabuk unuttu bu basın ,bu halk, o zamanında ağladığımız şehitlerin sebebi olan adamın bu olduğunu.
şimdi basına bakın çarşaf çarşaf öcalan dan mesaj var die başlık atıyorlar. lafı dahi edilmemesi gereken şeyler artık haber oldu konu oldu gündeme oturdu yazıktır.
(bkz: orospu çocuğu)
kahraman ilan edilen bebek katili orospu çocuğu.
Dünya tarihinde ilk ,eli silahlı barış elçisi.Silahları bırakmadan barış havarisi olarak yutturulan örgütün başı.
bu ulkede gote got denır.
bu zatı, yandaş medya "imralı" diye bahsederek balık hafızalı toplumumuza bir zamanlar apo olduğunu gerçeğini unutturmaya çalışmasına öyle bir sinir oluyorum ki anlatamam sözlük! bu emperyalistler ne zeki adamlar doğrusu! 1984 romanını yaşıyoruz tıpkı: geçmişi unutturmalar, gözünüzün içine baka baka çelişik beyanlar, istatistikler... "apo" demeyerek bu zatın geçmişini unutturacak, "imralı" diyerek "aklayacak", sonucunda "barış güvercini" olarak halka bir güzel takdim edilmiş olacak! vay arkadaş, ne günleri yaşıyoruz. bu ülke, on binlerce masumun ölümünün müsebbibi olan bu şerefsizi de aklanmış addederek bu kadar kişinin ölümünün hesabı sorulmadan hedeflerine ulaşacak ya işte ben buna yanar, bunu esef ederim! bu adamı, imralı diye takdim edip "barışçıl" "halkların kardeşliğini savunan" biri olarak bu halka yutturmaya çalışanlara on binlerin ahı tutar umarım. kundağında öldürülmüş bebeklerin ahı üzerinizde olsun!

ayrıca türkiye cumhuriyeti devleti'nin basiretsizliğini lehine çevirdiğinin resmidir bu zat!
yüce rabbimden, tez zamanda gebermesini dilediğim ittir.
ölmemesi gereken insandır. eğer ölürse bu sava$ sonsuza dek bir çok kan emecek ve toprağın altına gömecektir.
tek kelime kürtçe bilmeyen kürt önderi??

bu işte bi yanlışlık yokmu?
Recep Tayyip efendi' nin yol arkadaşı, sırdaşı ve kardeşidir.
daha önceki yazılarında din istismarından bahsetmişti. şu anda din istismarının başı için "muhterem" diyebiliyor.

her hareketin başındaki insana cani denebilir, ama kaypak dendiğinde o hareket de geçersiz sayılır. sözünden dönen, işbirlikçi bir adam. hükütmeti, abd'si, uyuşturucu baronları herkesle ilişkisi alenen ortaya çıkar bir zaman sonra.
70'lerde marksçı, 80'lerde maocu, 90'larda kürtçü, 2000'lerde türkçü ve sonunda ümmetçi. ama her daim büyük orospu çocuğu, vatan haini, şerefsiz, bebek katili.
akp'nin ve yandaş medyanın sanki bir barış meleğiymiş gibi gösterdiği bebek katili.
orospu evladının döl akıtması.
akp nin gayri resmi hükümet ortağı.

bir de neden diyarbakırda türk bayrağı yok diyorlar.
gözlerimiz yaşardı.
iyice sevgi pıtırcığı gibi gösterilen bünye. utanmasalar peluş oyuncaklarını yapıp koynumuza sokacak pezevenkler. lan bu adam katil değil mi olm?
aynı zamanda bir kürt katili olmasına rağmen kürt lideri sıfatını taşıyan ecdadını siktiğimin çocuğudur.
bu herif ve bu herifi savunan insanlar ne kadar orospu çocuğu ise bunları meşru zemine çekmeye çalışanlarda bi o kadar orospu çocuğudur.
Bebek katili, barış meleği.
amerika'nın büyük ortadoğu projelerinde türkiye'yi planına dahil ettiği ve bizim geleceğimiz,geçmişimizle alay ettiren piyondur sadece. akp'de parti falan değil sadece piyondur.
vatan mı istedin ulan beşikteki bebekten?
sıradan bir tapu kadastro memur iken eşiyle tanışıyor ve onun teşvikiyle ankara siyasal okuyor. sonrasında ise bebek katili bir örgütün lieri olup çıkıyor. kayınpederi doğu'da siyasi kürtçülüğün var olduğu yıllarda mit bölge başkanlığı yapmış biri ve görevinden azledilmiş bir mitçi. ortada kan varsa kimse masum değildir. ama bu herifin altında başka şeylerde var ve devlert dahil olmak üzere herkesi kandırıyor. devlet içindeki devletin çocuğu ya da başka ülkelerin.
yasaklı olan bir kaç kitabını okumuştum, megolaman bir tip. belli ki çocukluğundan beri aşırı özgüvenle büyümüş. kürt halkının lideri diyorlar ancak şamdaki kampta verdiği kürtçe röportajları önceden ezberlediği, kürtçe gramerine hakim olmadığı, hatta hiç bilmediğini okuduğum okuldaki pekekeli barzolar anlatır dururdu. adama soruyorsun bu herif nasıl oluyorda kürt halkının lideri oluyor. hani nerde lider kültü? nerde sözde temsil ettiği topluluğun ananeleri? alacağınız cevap, ''önderliğin yegane unsurudur'' olacaktır. politik ve kaçamak bir cevap. karanlık adamsın apo, bir o kadar da katil. allah aldığın canların hesabını fitil fitil getirsin burnundan.