bugün

(bkz: bebek katili)
sözlük yazarlarının ziyaret edip stres attığı başlığın başkahramanı. adamın ne olduğu pek önemli değil zira milyonlar tarafından seviliyorsa vardır bir şeyler. nefret edenlerinin sayısının çok daha fazla olması da ayrı bi gerçek.
bu adamı seven milyonları o sevdikleri piç gibi katıksız orospu çocuğudur.
Bazen insan ömrünün bu kadar uzun olmasına nalet okutandır.
islam dinini küçümseyen, paganizmden gelme-uydurma olduğunu ima eden varlık.
türk insanı için uzun yıllar suriye'de bir yerde * örgütünü rahatlıkla yöneten, ulaşılmaz görünen ve nedense bir paşanın eli ile suriye topraklarını işaret etmesi sonrası yaşanan gelişmeler neticesinde yakalanma süreci başlayan, türkiye'ye getirildiği uçakta süt dökmüş kedi ifadesi ile zihinlere kazınan örgüt elebaşı. katil.

günümüze kadar örgütünü yattığı yerden rahatlıkla yönetmiştir, türkiye'de ölümü hak eden insanların başında kendisi gelir şüphesiz.
sözlük formatının , tarafsızlığın, yargıların , biton şeyin yok sayıldığı başlıktır.

her zaman edilen küfürler ,gereksiz cümleler silinir ama bu başlıkta asla silinmez. insanlar stres atar ya da kendini strese sokar bu başlıkta.

çünkü silen moderatör muhtemelen destekçilikle suçlanır o yüzden 'sövün sövebildiğiniz kadar' mantığıyla hareket edilir.

ayrıca şanlıurfalıdır. idam cezasına çarptırılmasına rağmen cezası,avrupa birliği uyum yasaları gereğince ağırlaştırılmış müebbet hapise döndürülmüştür.
bu gece mutlu olan milyonlarca galatasaralıdan biri.
yargıtay kararıyla sayın öcalan demenin ifade özgürlüğü sayıldığı onun bunun evladı.
iki farklı duruma konu.
durum 1:

--spoiler--
- terörist başı abdullah öcalan....
+ terörist dedi, alın içeri bunu.
--spoiler--

durum 2:

--spoiler--
- sayın abdullah öcalan...
+ sayın, dedi, mit müsteşarı olsun bu...
--spoiler--
90 lı yıllarda yunanıstan ıstıhbaratının sağladı gızlı pasoportlarla butun avrupayı elnı kolunu sallayarak gezmiş terörit başı.
sayın ibnedir.
hiçbir liderlik vasfına sahip olmamasına rağmen bazılarının lider olarak gördüğü, halbuki köpek sürüsüne bile lider olamayacak, niteliksiz, hayvanın daha düşüğü insan görünümlü ucube. hayır eğer bu dış mihraklar yetiştire yetiştire bu sıçmığı yetiştirmişse korum ben o dış mihrakların bir taraflarına ve bize de yazıklar olsun bu kadar beceriksiz dış mihraklara karşı hala bir şey yapamıyorsak koyayım ben böyle düzene.***

ekleme: ah canıııım. hiç de laf söyletmezmiş apocuğuna. eksi de basarmış.
domuz eti ile imal edildiği söylenmektedir. incelenmesi gerekir.
(bkz: şerefsiz)
kuyruklu gerillalarına "domuz yemeniz mübahtır" fetvasını veren tip.
eğer belli şer odaklarının planları rast giderse 2023 civarında bodrum'a başkan olacak olan terörist, bölücü başı.
kürtleri de gebertmesine rağmen kürt denen ırkın taptığı orospu çocuğu.
google ye or*spu çocuğu yazdım abdullah öcalan mı demek istediniz çıktı.
elinde çokça masum insanın kanı vardır. ve şu sıralarda ev hapsi olsun mu olmasın mı tartışması yapılmaktadır kendisi hakkında. gerçekten ileri demokrasiye geçiş devrindeyiz. hamd olsun.
kendileri galatasaray spor kulübüne canı gönülden bağlı, pkk'nın kurucularındandır. galatasaray göztepe'den 3 yediğinde kahrından ölecekmiş nerdeyse.

edit: bu entrye neden artı verdiniz anlamıyorum. galataray'a b.k attığımı düşündüğünüz için mi acaba. bunlar çocukça şeyler. maksatım onları biraz kızdırmaktı. ama artı oy alınca üzüldüm. bir de eklemeden olmaz, beşiktaşlıyım. en nefret ettiğim takım da galatasaray'dır.
terör meselesini kenara bıraktabilecek kadar sikik bir insan.
(bkz: abdullah öcalana orospu çocuğu demek)
devlet gözünde benden daha değerli olan, insana sahip kaş.
içi yüzüne yansımış, hani bazı insanlar vardı yüzü nurlu olur, bu adamım yüzü ayakkabı keçesi gibi.
kendi annesiyle zina yapan bir insanoğludur. annesiyle konuştum.