bugün

herkesin rahat olması gerektiğini hatırlatma gereği hissettiren soru. bizler washington'u sikip, yerle viran eyleyip, 2. dünya savaşı'nın intikamını alacağız.
yeniden ikiye ayırabiliriz. siyahlar vs beyazlar.
daha zengin ve akıllı olarak.
essein zikiyle doverek.
Amerikalilar her halükarda birlik ve beraberlik icinde olucagindan anca hayal olarak kalabilecek soru. Adamlar ulkesine tehdit olarak gordukleri en ufak seyde sıkı kenetleniyorlar ben cinliyim ben zenciyim ben latinim demiyor birlesiyorlar o yüzden zor be gülüm.
polat alemdar ve ekibini üstlerine salarak. ama olmaz onların kumandası amerika'da. evet.
çok rahat bir şekilde yapılabilir. öncelikle ekonomi bozulmalı gerisi rüşvet vs oradan ırkçılığa gider bu iş deneyelim var mısınız irlandalılar.
Ancak ve ancak satırlarda. Kitap yazın beyim, adını da metal fırtına 5 koyun.
milli çıkarlarımızı en önde tutarak ne yerli nede yabancı hiçbir kapitaliste ülke kaynaklarını peşkeş çekmeyerek. Milletin olanı millete vererek...

ABD halkının bir arada olduğu falan yok... ABD mutsuz insanların ülkesi birde kendi ülkelerinin yarattığı ve desteklediği radikal islamcılardan korkan bir yığın. başka hiçbir şey değil. abd ordusunu ülkenin varoşlarından uyuşturucu bağımlılarından ufak suçlardan hüküm giymiş amerikalılardan oluşturur. hem ülkesindeki belayı yurt dışındaki belanın üzerine yollar orada ölse dahi değerli bir vatandaşını kaybetmemiş olur. sokaklarında sağlamakta zorlandığı güvenliğin zehrini bir nebze dışarı atmış olur.

abd halkı şuan sizden çok farklı değil. Ha nasıl bizde refah içinde yaşayan o tatil senin bu tatil benim, o araba senin bu araba benim vur patlasın çal oynasın bir tayfa varsa pek tabi orada da var ama onlarda sömürülmenin zorluklarını sonuna kadar yaşayan insanlar. ucuz işçilik, sigortasızlık, yaşam derdi.... birde bunlara millet olamamayı ekle abd yi bitirmek onu güçsüz kılmak diğer ülke vatandaşlarının elinde. bu abd halkının da iyiliğine ayrıca.

neyse klavyeden ancak bu kadar bitirebilirim abd yi... * herkese bol şans... nasıl olsa birazdan cıstak cıstak takılacağız veya fenerbahçe cas davası ile taşak geçeceğiz ne bileyim.

--spoiler--
şeytan amerika
--spoiler--
(bkz: bilim)
(bkz: teknoloji)
(bkz: çalışmak)
(bkz: araştırmak)
(bkz: üretmek)
haarp projesine kendi kendini imha ettirerek.
kendi haline bırakınız. içten çöküyor kendisi.
abd gibi değil, kendimiz gibi davranarak. ''ankara politikaları'' deyimini inşa edebilirsek ne rusya'nın ne de amerika'nın yörüngesine daha girmeyiz diye düşünüyorum.
fast food ürünlerini ortadan kaldırarak bir çok avrupa ülkesi ile beraber abd nide açlıktan öldürerek ortadan kaldırabiliriz mesela.