bugün

artık olmayan ve cevap veremeyecek bir nick. lütfen cevap veremeyecek nicklerin ardından atıp tutmayın.
artık olnayan bir nick.
(bkz: 11 nesil silik)

vayyy bizim donuzcu köfte eskiden bu nickle gezermiş demek...
son entrysini 2 mart 2015 tarihinde yazarlara özel mesajdan şarkı atmak başlığı altına giren, toplamda 1253 başlık ve 4951 entry sahibi on birinci nesil silik.

umuyorum ki farklı bi nickle buradadır. kendisi ile güzel şarkılar paylaşıp, eğlenceli sohbetlerde bulunmuştuk.

halen buralardaysa mesaj ışığımı yaksın. iyi geceler dilerim https://www.youtube.com/watch?v=tgrlTJ4sZ94
Nasıl sildirmiş mi?
Su sözlükte tanıdığım en kibar adamdı be..
Lan nasıl silik olur ya yazarı , al mk üzgün surat koydum buraya da :-( . Lan valla üzüldüm mk.
Çabuk gammaz gelmeden.
Silik mi?

Nasıl yani?

Buradaki kibar, insan gibi insan olan nadir kişilerdendi.
Polisiye dizi hastası yazar.
donuz butonu sayesinde hakkında yöneltilen kırıcı çıkışları görmediği için çok mutlu olan yazar. beni üzmek için yazıyorlar ama tek harfini bile görmüyorum yazdıklarının. teşekkürler donuz butonu, teşekkürler zall !
anlamsız başlık açmayan ya ea entry girmeyen yazardır, abidir. Sözlükte ender örnek alınası insanlardandır. Her entrysi anlamlı, bilgi içerikli, duygu yüklüdür.
özgün bir yazardır.

umarım aseksüelliğe sıcak bakıyordur.
efendice üslubuyla dikkat çeken ve macera dolu başlık ve entrylerle sözlüğe kendine has bir tat katan başarılı yazar.
donuz butonunu kullanmaya devam etme kararından ötürü memnun olmaya devam eden yazardır.
duvarın bir tarafında ben varım, diğer tarafında donuza eklediklerim/ ekleyeceklerim. beni sinirlendirmek için yoğun çaba harcıyorlar ama onları duymuyorum/ duymayacağım, okumuyorum/ okumayacağım. bu gerçekten harika bir duygu...
nickini ne zaman görsem aklıma apple geliyor.
kanatsız melek.
samimi olduğunu düşündüğüm yazar umarım hep öyle kalır.
zira bu zaman da iyi insan bulmak zor.
Takdir edilesi bir yazar.
Trollerden bıkmış, kaliteli yazardır.
Futboldan anlayan, kibar yazar.
alıngan amk. duyumlara göre eleştirince gizli gizli ağlıyormuş. bizim gibi tipler için abber1ine gibi hisli çocukları üzdünüz kızlar.
(bkz: Al abi bi snickers ye)
(bkz: al abi bi sinıkırs ye)
(bkz: daha iyi misin abi)

Sözlüğü ciddiye almamasını tavsiye ettiğim yazar. Canını sıkmaya değmez söylenenler de söyleyenler de.
(bkz: şş sakin ol şampiyon)

Kükremiş yazar.
sözlükte yazdıkça donuz butonunun değerini daha iyi anlamış yazar. tek başlığını okuyup kendisini 10 yaşında diye niteleyip aşağılayan mı dersin, takımını koruduğu, rakibi eleştirdiği, bunu da saygı çerçevesi içerisinde yaptığı için hemen '' samimiyetsiz '', '' sinsi '' yaftası yapıştıran mı dersin ? vallahi yetti, vallahi sıktınız artık. kimsenin kalbini kırmadan, iyi vakit geçirerek sözlükte yazmaktır tek amacım. rahat bırakın beni. sabrediyorum, sabrediyorum, bu kadar üstüme gelmeyin. vallahi yetti artık.