bugün

abazaları tespit edip anlama yöntemleridir. her şey in bir yöntemi olduğu gibi bunun yöntemleri olabilir.
ellerin konumuna dikkat edilmelidir. eller sürekli penis ve civarındaysa kaçın.
bakışlardan çok rahat anlaşılabilmektedir.
abazanlarla karıştırılmak istemezler. ahah misal ben.
tükrük bezleri incelenir. gereğinden fazla tükrük üretme kabiliyeti gelişmiş, bu konuda evrimleşmişse bilin ki abaza o. kaçın.
öncelikle erkek olmalısınız, yoksa bu yöntem tutmaz çünkü kadınların her türlü gideri var erkekler için.

karşısına geçin abaza olduğunu düşündüğünüz kişinin, götünüzü açın. bir saldırı veya adamın malum bölgelerinde kıpırdanma varsa fena derecede azmış demektir. bu yöntem, yazarın azmış kişileri anlama isteme ihtimalinden yola çıkılarak yazılmıştır.

millet olarak abazalar için de, sormak yeterlidir diye düşünüyorum.
türk erkekleri doğuştan abaza olduğu için özellikle bir çaba sarfetmeye gerek yoktur efendim.
edit: abaza olmadığını bilen türk erkekleri üzerine alınmasın.*
öncelikle insan olmamalısınız, yoksa bu yöntem tutmaz çünkü insanlarınların her türlü gideri var abaza için.

karşısına geçin abaza olduğunu düşündüğünüz kişinin, götünüzü açın. bir saldırı veya adamın malum bölgelerinde kıpırdanma varsa keyfinize bakın sonrasında da bir sigara yakarsınız. bu yöntem, aranan yazarın azmış kişileri anlama isteme ihtimalinden yola çıkılarak yazılmıştır.

millet olarak abazalar için de, dönmek yeterlidir diye düşünüyorum.
abazayı anlayıp ne yapılacaktır.
(bkz: abaza sevindirmek)
sizinle konuşurken gözü üzerinizdeki bisiklet yaka bluza kayıyorsa.
(bkz: asl)
yanında karşı cins otururken bacaklarını 179 derece açmış diz kapak etkileşimi yaratıyorsa anlayın ki o bir adet abazadır.nokta.
ozel mesaj ile 'selam kari misin ?' diyorsa abazanin aga babasidir.
var boyleleri maalesef.