bugün

sonu samanyolu gibi olur muhtemelen.
en sefdiğim kanaldı. ne olacak şimdi?
https://clyp.it/ni1pbwi5
adamın deli raporu varmış. zaten akıllı bi adamdan beklenmeyecek hareketleri var. komedi niyetine izlenir, baya güldürüyor.

-içimi titretiyorsunuz hocam nefesim kesiliyor
-maşallah maşallah hem güzel hem iffetli

-hayır yani Allah yoksa bu ateyistler neyi inkar ediyo?

-acun eski talebemdi

yenilerini merakla beklioruz.
maşallah hocam kedicikler yenilenmiş. maşallah size. çok yakışıklısın hocam. sizlerde çok güzelsiniz benim kediciklerim. şeklindeki diyologlar vardır. adnan hoca ile sohbetlerde. darwinistlere giydiriyorlar sevdim bunu. akılcılık politikası iyi değil. çünkü devlet düşünemiyor kafası yaratıyor.stüdyosu zengin kediciklerin evlerinden birinde olması düşünülüyor.terörle mücadele konusunda ve ateistlerle güzel çalışıyorlar. adnan oktar namı-diğer harun yahyanın mason olduğu söyleniyor. haklı olabilirler. ayrıca ismi açıklanmayan zenginlerden olduğu da söylentiler arasında.
Fantastik bir kanal.
Tipsiz bir audi modeli.
A6 varken, pehh.
Her kanalı açtığımda evrim teorisini çürütme belgeselleri yayınlayan kanal.
Allah çarpsın ki maymundan gelmediğimize ikna oldum tamam.
Nasıl bir kafaya sahip olduklarını çözemediğim kanal. şimdi de aralarına sarı saçlı siyahi bir vatandaş katmışlar. zoraki gülmeler. bu para nereden geliyor bunlara merak ediyorum.
Manzara şu. adnan oktar oturmuş, masalar var, her masada bir erkek, erkekler smokin ve papyonlu, masada fermatasyon içecekler var.
Islam ahlakini anlatan belgesellerde gayrimuslimlerin videolarini, onlarin kulturlerini gostermeyi kural edinmis kanal.
Adanan oktar ın şu anda canlı yayında kediciklere göbek attirarak kutlama yaptığı kanalı.
zaman zaman izlediğimiz eğlenceli bir program olup, özedllikle bilgili ve kültürlü cennet hurileri eşliğinde sayın hocamızı da dinlemekte ve izlemekteyiz.
geçen rotla denk geldik. kumandayı kemirdi mk.
eğlenceli kanal. ednan hoca'nın sohbetleri ayrıca izlenmeli. dini veya siyasi bir konu üzerinde sohbet esnasında bir anda fonda misket çalıp ortaya çıkıyorlar kadınlı erkekli oynuyorlar falan. hop kop kop falan. güzel.
kitsch terimini akla getiren bir kanal.
adnan oktar'ın stand up yaptığı, kendisine ait kanal... herkes bi' gülüyo bi' gülüyo..
islam alimlerinin bir sürü hadis gizlediğini iddia eden tv kanalı. Şer saçıyor.
müslüman olduklarını iddia eden atların yayında bol bol kahkaha attığı programın yapıldığı kanal. he bu kanalın sahibi de zamanında "beni mehdi'ye benzetirler" diyerek ne ima ettiğini de anlamak mümkün değil tabi. inananlar buna mehdi gözüyle mi inanıyor acaba?
cok guzel kizlarin program yaptigi bir kanaldir.
samsung'un yıllar önce çıkarttığı yeşil-siyah ekranlı telefonlarda bulunan ve sözcükleri tamamlamaya yarayan programın adı. sonraları auto correct falan oldu adı.
bazen güzel sohbetler olan tv kanali.
yanındaki kadınların hepsinin göğüsleri büyük çok dikkatimi çekti be sözlük.
adnan oktar'ın sahibi olduğu tv kanalı. ancak a9'un açılımı nedir orasını pek çözemedim.

hadi a adnan diyelim de 9 ne iş la?
o büyük cemaat adnan oktardan çok o makyaj güzeli kızların sayesinde kurulacaktır.