bugün

Bugün 10 liralık alışveriş yapana kutuda dondurma veriyorlardı eşantiyon olarak. Adamın biri dondurmayı kapmış ama aldıkları 9 lira tutuyormuş. Kasiyerde başladı bıdı bıdı beyfendi alamazsınız falan. Adam da çıkardı 1 lira ver oradan bi sakız bakayım dedi. Çıkarken de al çiğnersin dedi. Ay hala gülüyorum ya. Of ya fakirliğin de gözü kör olsun.
harca harca bitmez.
hayretler içerisinde kalarak wilson çanta düşürdüğüm yer.

kola almak için girmiştim oysa.
Uygun fiyata soya sosu ve aci sos temin edilebilecek martket. Tatlarini daha denemedim.
23 haziran ibb başkanlığı seçimi için cumhur ittifakı adayı binali yıldırım a oy verilsin diye akp ile işbirliği yapıp hediye çekleri * dağıtan marketler zinciridir.

http://haber.sol.org.tr/t...ecmene-dagitiliyor-264913
"harca harca bitmez" sloganını herkesin kafasına sokmuş daha çok alt kısma hitap eden ve her mahallede görebileceğimiz marketler zinciri.
hayatımı kurtaran market. ucuz la. yoksa şu fakir halimle nasıl geçineceğim. ha kız arkadaşım beni kanyondaki restoranlara sokup maaşımın yarısını harcatmasa gider migrostan alışveriş ederdim o ayrı.
iyi ki varsın a101.
fakirlerin alışveriş merkezi diye alışveriş yaptıkları yerdir. evet.
fakir dostu market. hayat ışığım.
bazı sokaklara 2 şube birden açan çılgın marketler zinciri.
Modern bakkal.
Ürünlerinin çoğu son kullanma tarihi geçmiş yada geçmek üzere olan market zinciri.
8500 civarı şubesi olan market zinciri.

Türkiye'de birçok fabrikadan çok daha fazla istihdam sağlıyor. Tabii ki, çalışma şartları iyi olsun, insanlar insani şartlarda çalışsın, ama ona bok at, bunu eleştir mantığı ile her şeye çamur atmak da hoş değil.

Çalışan biri varsa aramızda, yazabilirse şartlarını çok sevirim. Merak ettim cidden. Herhangi bir haksızlık varsa hep birlikte itiraz edelim.
sloganı harca harca bitmez olan market zinciri. çalışanlarının kasada durmamakla meşhur olduğu bilinir.
poşeti verirken parmağını yalayan personelleri var. eğitilmeleri şart !
Her yükselişin bir inişi var. Şimdi köylere gidilmezse büyüme durur. Durmaya harcanan enerji yükselişe harcanan enerjiden fazla olur. Görelim.
Bozcaada dışında her ilçede varız demişti bir yerde ceosu.

9000 mağazaya ulaşmışlar ve 50.000 çalışanları varmış.
Fiyat-kalite performansı birbirini karşılıyor bence, bilindik markaların yanında az duyulanları da satıyorlar
Aradığını bulabiliyorsun en azından, sadece bandırma merkezde 5 tane şubesi var, ayrıca 3 tane de beldelerde var.
bimi havada karada döver, şokunda birtık üstü hemen hemen heryerde var şu ekonomik darlıkta vazgeçilmezlerinden.
Şu gerizekali reklamları yaparak milletin nefretini kazanmış market zinciri.

Mut
Çıldır
Torba
Falan deyip aklınca salakça kelime oyunu yapıyorlar..

Bence hiç mantıklı değil.
Ben bu kadar kalitesiz ürünlerin toplandığı bir market daha görmedim.
Bildiğin milleti öpüyorlar kalite anlamında. Kalite puanı bence 0 rezalet.

Denemek isteyen salça alsın 7 sülalesine sövme in garantisini veriyorum.
iyice kalite seviyesini düşürdüler. özellikle son kullanım tarihi geçmiş veya geçmeye bir iki gün kalan ürünleri sattığına bir çok kez tanık oldum.
Saat 11:00 de açılacakmış. Ümmet sıkıntıya düşecek ama olsun, önce sağlık.
tv8'de, survivor gibi reytingleri yüksek bir programa reklam veren market zinciri. çalışanlarına yol ve yemek parası dahi vermezler, söyleyin olm acun'a kaç bin verdiniz? reklamınızı sevsinler sizin.