bugün

7 yıl önce 89lu olmakla aynıdır. Hiç o yaşta olmamışız gibi dışlarız, hoş, olmasak da dışlamanın anlamı yok..
Gözüm doldu birden.
Benimde dahil olduğum grup. Üniversiteyi bu sene kazanabildim, çok sıkıntılı günlerin ardından bu sene biraz olsun yüzümün güleceğini, mutlu olacağımı sanmıştım ama ülkemizde onca şehit varken bırakın eğlenmeyi zorunlu olduğum derslerime bile kendimi veremiyorum. Allah yardımcımız olsun tek umudumuz o.
Şanssız nesillerden biridir. Kimse 21 yaşında böyle bir dünyada yaşamayı hak etmiyor. Zamanı ileri alabilir miyiz belki günler daha güzel olur ?
bunların bazıları 90'larda çocuk olmak kafasıyla geziyolar amk. semirmiş milenyum veletleri sizi.
90 lı yılları son anda yakalayan, sokakta büyümeyi yaşamış olan nesildir.
20 yaşında delikanlı olmak demektir.
95 in sonlarına doğru doğan zat-ı alimin az daha içinde bulunacağı insanlar topluluğunda olmaktır.
o neymiş lan öyle. 90'dan sonra insan mı doğmuş amk.
not: 88
90'lı yıllarda doğuluyor muydu diye düşündüğüm ve az kalsın benim de iki kere baba olmanın eşiğinden döndüğümü hatırlamama neden olan zaman dilimi.
bir 93 lü olarak artık yaşlandığımı hissettiren nesildir.
zordur. çook zor.
3 kademeli ilk sbs'ye girmektir. herifler bekleyip bekleyip bizde patlattılar zurnayı. üzerine birde puanlarımız düşürülmüştü. düşmemiş haliyle anadolu lisesine girebiliyordum, düşürülünce girememiştim.
sekste güçlü olmaktır.
Erkek kardeşimden 1 yaş küçük olmaktır.
Bahtsiz bedevi olmaktir.

Deneme tahtasi olmaktir.

Nerden de olduk amk..