bugün

pentagram grubunu kedi kanı içen satanist sanmamıza sebep olmuştur. 32. gün ve arena'nın satanizm konulu gecelerce süren programlarıda

bu korkuyu perçinlemiştir.
deprem felaketi karşısında aciz kalan hükümet için ideal bir örtbas ve gündem değiştirme aracı olmuştur.
(bkz: Şehriban coşkunfırat)

tövbeler olsun tanrıma o günleri getirmesin bir daha...
Menowar dinleyip siyah t-shirt giyerdik, Ataköyde intihar edenlerin hepsi arkadaşımızdı, bir akşam bir geldim annem babam reha muhtar'ın haberlerini izliyor, içeriye girmemle babamın "oğlum siz satanist misiniz lan?" demesini hiç unutamıyorum amk reha muhtar resmen bizim kılık kıyafeti tarif edip böyle giyinenler satanist demiş, zor kurtuldum ellerinden sabah'a kalmamış 1 tane siyah kıyafetim kalmamıştı hepsi çöp..
Aile böyle bir şey beyler..
tüm arkadaşlarım cadı gibi geziyolardı ortalıkta. şimdi hepsi pembe giyip evinin kadını oldu işte napcan.
Akmar pasajina girmeye korkar olunmustu. Her an polis baskini ve satanizm ile ilgili olarak goz alti sebepleri ile.
hem uzun saç hem de siyah t shirt takıntısı malum gençlik...

a.q. ne çekmiştik salak saçma sen satanist misin yoksa yeah sorularından... iki mal, zibidi, özenti yüzünden siyah giyen herkes satanist olmuştu bi günde...
arka planda ameno calan ve madonna gosteren kanallari akla getirmistir
benimde zamanında inceden içinde bulunduğum furyadır, simsiyah kuru kafalı t shirtler, upuzun saçlar. tabii şimdi çocukluk gibi geliyor ama o dönem etkisi altına almıştı.
Her siyah baskili t short giyiyeni satanist sanildigi zamandir. Bkz. Medyanin ulke insanina yon vermesi.
akmar pasajı baskını.

https://www.youtube.com/watch?v=vYHYAEdNohQ
Show haberin ana konusuydu.
Cinayeti isleyenlerden biri olan zinnur gülşah dinçer temmuz 2015te tahliye olmuş ve can güvenliği tehlikesi nedeniyle istanbulu terketmiştir.

Artık o psikopat katillerden biri aramızda. Varın gerisini siz düşünün.
Eskiller bilir metal müzik dinleyip kuru kafalı tişört giyenlerin otomatik olarak yedikleri damgaydı,iron maiden mesela albüm kapaklarında karikatürize edilmiş korku unsurlarına cok yer verirdi,dinlersen müzik değil de satanistmişsin yaftası yerdin,ulan ne cok şeyi yanlış anlamış bir milletimiz var ya,şimdide her allah diyeni müslüman sanıyorlar ya hadi hayırlısı.
kadıköydeki akmar pasajı.
harika dönemdir. ne tv izlerdik be. tüm kediler bizi görünce saklanacak yer ararlardı. anadolu da millet ördeklerle, eşeklerle, kedilerle, at, inek ne bulursa ilişkiye girdikleri halde kimsenin dikkat etmeyip bir kaç tane kafası karışık gencin yaptıklarına kafanın takıldığı furyadır.
karşı komşunun oğlu vardı teyze muhtemelen ölmüştür. çok yaşlıydı oğluda uzun saçlı, siyah giyinen gitar çalan bir abiydi. 90'ların 25-30 yaşlarındaki asi genci.

satanistmi acaba diye kuşkulandıktan sonra mahalleden beyaz bir yavru kediyi bunların kapısına bırakıp çalıp kaçmıştım. hemen aldı içeri. pişman olmuştum ulan kendi ellerimle katile kurban verdim dedim. aradan birkaç gün geçti. aynı anda kapıları açtık. içeride gördüm kediyi. dışarı bile çıkmıyordu. dayanamadım vicdanımı rahatlattım ve konuştum. özgür abi ben satanist sanıyodum seni kesmedinmi dedim. mal mal konuşma diyip 10 yaşındaki çocuğa posta koyup kapıyı kapatmıştı.

bende o gunden sonra it gibi korkuyordum ve mahalleye inerken kapısına tükürüp kaçıyodum.
şimdi muhtemelen oğluna üniversite harçlığı gönderen amca olmuştur. banane kardeşim o satanistti. hala görsem kaçarım canım özgür abim. satan abim
güzel zamanlardı..
satanist diye daire içine alınıp star tv akşam haberlerinde gösterilmişliğim vardır..
komedi ya, lojmana giriyorsun, bekçisi bahçıvanı bir bakış atmıştı ki güler misin, ağlar mısın..

herşeye rağmen güzel yıllardı..
şimdi ki gibi kabız değildi, ne dünya ne insanlar..
Artık yerini ateizm'e bırakmıştır.
(bkz: akmar pasajı)
adanada ki olaydan sonra günümüzde de hotlamıştır.
pirsink modasını başlatan akımdır.
Medya abartmasıdır.
Simdiki furya da 'satmak'

Satan satanaizm.
99daki Akmar pasajı baskınıyla son bulmuştur.

Şeytancılık kalbimizde derin bir yaradır; üşüyoruz belphegor reis.