bugün

emre gizli fenerli, eski fenerli olarak görevini yapmış emekli primini haketmiştir.
emre aşık'ın gerçek fenerbahçeli olduğu maç.
2. yarı galatasaray ne yapmalı?
bence her pozisyonda itiraz eden, devamlı kavga arayan ümit karan derhal oyundan alınarak kewell oyuna dahil edilmeli.
galatasaray'ın ikinci yarıda ciddi fark yiyebileceği maç.
galatasaraylıların futbolu bilmediğinin açık bir kanıtı olmuştur bu maç. ben fenerbahçelilerin futbolu bilmediğini * ama galatasaray'ın az buçuk anladığını sanıyordum ama yanılmışım.

şimdi galatasaraylıların anlaması için yavaşça anlatayım; ''çift vuruş diye bir şey var biliyormusunuz? bilmiyorsanız şöyle birşey eğer bir oyuncu rakibine direkt müdahale etmemesine rağmen rakibini sakatlama riski bulunan bir şekilde bir hareket yaptığı takdirde hakem oyunu faulle değil çift vuruşla keser işte lincoln'ün attığı frikik te topa en az 2 kere dokunulduktan sonra kaleye gitmesi durumunda gol geçerli olacaktı ama top sadece lincoln'ünün dokunmasıyla kaleye gittiği için gol geçerli olmadı''

şimdi bunda anlaştıktan sonra isterseniz hakeme küfür etmeye devam..
galatasaraylilarin golun verilmemesini degil direk vurus olmasi gereken pozisyonun cift vurus olarak verilmesini elestirdigi mactir.
2. yarı başlarken baros-kewell ve ümit karan-nonda değişiklikleri olan maç.
2. yarida oyuna kewell ve nonda dahil olmustur. insallah hersey daha guzel olacaktir.

edit: olmamistir. hayirlisi olsundur. sonuna kadar galatasaray'dir.
emre aşık'ın gol krallığına aday olduğunu bir kez daha hatırladığımız maç. *
(bkz: gizli bkz bakın)
lugano nun golü ile 3-1 olan maçtır efendim.
hakem fenerin tarafını tutuyor. o yetmezmiş gibi bir de master yoda'yı getirmişler o top nasıl döndü de santcis'in etrafından. ne gücü kuvveti varmış aziz yıldırımın maşallah. bir de ben hakem olsam fenerden birkaç lkişiye daha sarı kart gösterirdim. aynı şekilde galatasaraydan birkaç kişiye daha kart gösterirdim. bir de galiba 3-1 oldu şimdi.
fenerbahçeli taraftarların giderek çirkefleştiği maç.
peşin edit: sözlükteki taraftarlar kastedilmemektedir.
döt olmuş edit: çirkeflik buraya da sıçramış neyse...
sevinçten kimin attığını anlayamadığım maçdır. bir carlos duyduk ama hadi bakalım. çocuklar bokunu çıkarmayın şakasına 9 dedik. yapmayın etmeyin
eğerki fark gelir ise son 2 yıldır futbol hakkında çok büyük öngörülere sahip olduğumu gösterecek maçtır. yok fark olmazsa ya da tam tersi çıkarsa da canımız sağolsun iddia middia oynamadık nihayetinde.

edit: beşiktaşlıyız, belirtmek istedim pervasızca.
ligtv'nin artık ekranın sol üst köşesine +18 ibaresini koymasının vakti geldi
bir gs. olarak koltuk ve yastık tüketimine başlattıran maçtır. ya kardeşim nedir lan bu hal?
forma renkleri itibari ile fenerbahcelilerin galatasaray'a "portakal rengi sevgilim benim" dedigi mactir....
kaleci de sanctis'in üst üste 2 hatasından gelen golle 3-1 olan maç. önce tek kişi baraj istedi, sonra topu 6 pasa doğru çeldi ve gol geldi.

edit yahu niye eksiliyosun arkadaş. carlos vurdu de sanctis tutamadı. peki ben ne yaptım?!
an itibariyle semih şentürk ün çıkıp, onun yerine sayın emre belozoglu nun oyuna girdiği maç. bu inat için gol de atar şimdi.
(bkz: çok güzel hareketler bunlar)
sevişen türk'ün neden oyundan çıkarıldığına anlam verilemeyen maç.
(bkz: galatasaraylilarin sozlugu terk etmeye baslamasi)
(bkz: galatasaraylilarin stadi terk etmeye baslamasi)
nonda'nın da baros gibi elle oynamaktan sarı kart gördüğü maç.
baros'un elle alıp attığı golün etkisinde fazla kalmışlar gibi. nasılsa hakemler yiyiyor diye düşünüyorlar herhal.
ayrıca iki laf da guiza'ya edeyim. guiza fener'e gol atmak için mi pres yapmak, koşmak için mi geldi. bir kaç dakika önc kaçırdığı bir gol vardı ki olacak iş değil. gayret gösteriyor diye taraftar abartılı bir hoşgörü gösteriyor. iyi de mesele gayretse çok daha ucuza daha da fazla gayret göstereni türkiye'dede bulunur.
fenerbahçe'nin 11 kişi + hakemle oynadığı maç .*