bugün

(bkz: alo 191)
Tabi o zamanlarda cep teli yok. Arkadaşlarının tüm ısrarlarına rağmen gecenin bir yarısı telefon açılır babası çıkar.
- alo
-- buyrun
- alo aloooo
-- kimi aradın kardeşim?
- orası genel ev mı lan?
-- çok mu lazım lan şerefsiz
- Ayşe'yi ver bana dingil
-- lan şerefsiz sen kimsin?
- o sürtük bu telefona gelecek lan pezevenk
--bulacam oğlum seni gör bak şerefsiz. Alo aloooo kapattı şerefsiz.
Sizin yerinize arayıp başsağlığı verirler rahat olun.
Bunları gömdükten sonra ayakkabınla 900 lü hatları bile ararsın.
(bkz: sikmeseler bari)
2 hapı attıktan sonra 9 bira da esrar da yağ gibi gidiyo,belli artçılar hariç de bilinciniz gitmez hastanelik bi durum olmaz,hapın yanında ne içtiğinizi gram hissetmezsiniz..birkaç dakka halüsinasyon görürsünüz o kadar..

Ölmezsiniz korkmayın,hayatında ağzına bira dışında bişey sürmemiş tipler ahkam kesmiş..
O kadar şey içtikten sonra kızı aramamıştır zaten arasada rüyasında aramıştır.
Mezardami ariyon amk.
tüm bunlardan sonra 1- telefonu eline alıp rehbere girebiliyosan hadi girdin doğru ismi seçebiliyorsan 2- derdini anlatacak bi kaç kelime söyleyebiliyorsan ayakta alkışlar takdir ederim.
Büyük azim gerektirir. Evet.
o kadar meşrubattan sonra aranan eski sevgili aslında hayal ürünüdür hiç olmamıştır.
eski sevgiliye görüşme teklifi edip, cila yaparken ayrılığa götüren tüm süreci konuşarak belki de orta yolu bulmak suretiyle olası bir barışmaya ihtimal yaratmaktır.
Üstüne bir de 2-3 tane xanax atmanızla sonuçlanacak üzücü eylem. Yapmayın bence.
sevgiliniz ambulans şoförü mü ?
Helallik almak için arıyo herhalde.
Ardından şu sözler söylenirse büyük fırtınalar kopar, ciğer kendini oracıkta bırakır;

--spoiler--
Mektupları yırtıp attım diyelim,
Resimleri bir bir yaktım diyelim,
Bir mazi var onu nasıl silelim,
Sen beni ömrünce unutamazsın.
--spoiler--
Neden amına koyayım neden ? Sorusu sorulabilir.
Yanında ararsın tabi o an bir ton şey geçer Aklından biride odur. Yoksa o kafayla Nasıl arasın eski sevgiliyi telefonla.
3 esrar ne demek la.
şöyle biriyle sevgili olan önce telefonu sonra adresini değiştirmeli hatta ve hatta polisten koruma istemeli.
sen onları ictikten sonra bırak aramayı adını söyleyemezsin.
sevgilinin amatem olduğunu gösterir.
elini kolunu kaldıracak dermanın olursa mantıklı bir eylem.
genelde rahatına düşkün tayfa modelidir. bu şekilde rahatına baktıktan sonra karıyı kızı arama durumu luzumsuzdur. zaten sevgili arama modunda olanların bu durumu yaşama gibi bir eylemi söz konusu değildir.

herşeyin bir adabı var.
görsel