bugün

Gol olurken sahada bir ben yoktum amk ahahahha.
golün asistini yapan cenk tosun'Un bildiğin ofsayt olduğu maç.
yan hakem pozisyonu görmemiştir, çünkü o esnada sahaya giren adamı seyretmektedir.

evet, bu kıyakla beşiktaş şampiyon olmuştur. tebrikler, çok şereflisiniz.
1-0 Beşiktaş önde. Çok tartışılacak bir gol oldu bakalım akşam kimler neler diyecek.
Galatasaray'ın yaptığı yanlış oyuncu değişikliği maçı beşiktaş'a verdi.
donk nedir arkadaş, anlamıyorum yemin ederim kafaları.
hz.gomez attı bütün renkliler hopladı .
Mactan önce söylediğim senaryonun aynısının gerçekleştiği maç.

Gs oynar gibi görünür, maçın sonuna doğru bir gol yer, maç sonunda "biz oynadık ama olmadi gol atamadık." der.

Klasik "gs ile maç satma üzerine" aksamının sonuna geldik. Esen kalın!
Galatasaray'a helal olsun hem takım olarak hem taraftar olarak. Güzel mücadele ettiler.
ben daha böyle kılı kılına maç görmedim.

golü attığımızda şartel mi düştü ne yaptı aq.

piston aşağı inmiş gibi bıraktı forvet hattı oyunu.

son dakikada gökhan töre kale boşken bile adam geçmeye uğraşıyor rezalet aq.

şenol güneş motivatör değil bir kere daha anladık.
Bir fenerli olarak galatasarayı mücadele azından dolayı tebrik ederim.
handikapli 0 oynayarak kazandigim mac. tesekkürler besiktasim kalp kalp.
(bkz: şeref) kelimesinin esamesinin okunmadığı maç...
beşiktaşımızın zayıf rakibi karşısında zorlanmadığı maçtır.

eheheheh.
3 hafta önce tt arena'da boş kaleye en az 2 net pozisyonda gol atamayan fenerbahçelilerin yattı diye ağladığı maç. hadi oradan. galatasaray bu maçta ilk yarıda bu sezonki ortalamasının en iyi topunu oynamıştır. bu arada donk neyse ya ağzımı bozmayacağım.
sahaya seyirci girerken hakem başını oraya çevirse oyunu durduracaktı.
galasaray' i mücadelesinden dolayı kutladığım, kartalimin hedefine az kalmış maçtır. ha bir aksilik olur, biz yine de kanatlarini acariz.
Atılan gol Çok güzel. Muslera yı böyle geÇersin zaten.
Yarın başakşehir Fenerbahçe maçı berabere bitecek ve Beşiktaş haftaya şampiyonluğunu ilan edecektir. Bu maçtan tek beklentim bunun gerçekleşebilmesi için kazanmamızdı.

bu sene şampiyonluğu beşiktaşın haketmediğini düşünen bir fenerli varsa hayattaki tek beklentisi ve gururu takımının şampiyon olması ve bununla millete hava atmasıdır. bu sadece futbol. güzel takım kuran ve ruhu yakalayan ekip kupayı alır. bu çok basit bir mantık.

şimdi sayın Fenerbahçeli troll arkadaşlar bi siktiriniz gidiniz lütfen.
MARiO gomez güzel gol atmıştır:

https://video.uludagsozlu...ray-beşiktaş-maçı-146751/
abi gs ilk yarı çok koştu hemde çok koştu ki bunu izleyen herkes farketmiştir. gol atamadılar ki bu felaket demekti onlar için. eğer gs orada golü atsaydı o kadar kaynak harcadığı ilk yarıya güvenip 2. yarı güzelce defans yapıp en azından 1 puana oynayacaktı. ama olmadı kader.
Ağlamayın lan renkliler.
Siz manyak mısınız galatasaray nasıl yattı?
Bildiğin yüklendi, oynayabileceği en iyi topu oynadı.

buna rağmen kazanan beşiktaş'ımı Tebrik ederim.
galatasaray enteresan şekilde istekliydi.
Koyduğumuz maç.

en sevdiğim durum ise sarışınlardan birini yenince ikisinin birden kudurması.

kuduruna amk!
Evet sene sonunda siyah beyazli takim sampiyon olursa tepkilerine bakip kanmayin. Bu adamlar sampiyonluk yillarinda piyasaya cikar(yani 10 yilda 1) ve sanki yillarca lige ambargo koymus ligi sikip atmis tavirlarina burunurler. Yapmayin cocuklar. Yapmayin