bugün

beşiktaş'ın ezeceği maçtır.
Kavuşma maçım.

Alacağım formanı sneijder.
1-1 bitecek maçtır.
galatasaray sahasında bayağıdır yenilmiyor. benzer bir istatistik beşiktaş" ın deplasman istatistiği olarak gösterilebilir. dolayısıyla beraberliğe yakın bir maçtır.
ancak galatasaray kazansa da yenilse de sevinirim. fenerbahçe" nin işine yaramayacağı sürece her sonucu kabul ediyorum.
inşallah güzel bir maç olur.
görsel
görsel
görsel
beşiktaş ın 2 farklı skorla kazanacağı maç olacaktır.
Şampiyon olman gerekirken şampiyonu belirleyecek takım mıydın be Galatasaray.
semih ve chedjou nun yokluğunda galatasarayımızın şu 11 ile çıkmasında fayda olan büyük derbidir:

muslera
linnes - denayer - hakan - carole
selçuk - emre
sinan - sneijder - yasin
poldi
Büyük olmasa da bir derbidir sonuçta.
görsel
beşiktaş çocuğu koyar. net.

skor : 4 : 1.
bakın ben size senaryoyu yazayım.

galatasaray ne de olsa maçları kazanamıyoruz diye bu maç için ekstra beşiktaşa yatmaz. ama oldu da şansa bala 60. dakikada gs 1-0 öne geçti diyelim. kovalayan dakikalarda şahsi hatalardan 2-3 gol yer maç öyle biter.
çok yorgun olduğum için tt arena'da izlemekten vazgeçtiğim maç.

biletli olsam biletimi birinize verirdim, ama üzgünüm sizi almazlar.
görsel
fenevli arkadaşların galatasaray ın yenmesi için dua edeceği maçtır.
Herşeye rağmen Galatasaray'ın acımayacağı mactır. itirazı olan var ise mac sonu burdayım.
berabere bitecek maçtir.
Beşiktaş'ın zorlanarak da olsa 2 - 1 gibi bir skorla kazanacağını düşündüğüm derbi. Atmosfer başka olur, iddaan yoksa bile. Derbi bu netkcede!
galatasaray'ın çıkıp kazanmak için elinden geleni yapacağı müsabaka. dikkat ederseniz yapması gereken değil yapacağı dedim.

koskoca galatasaray bu, köy takımı değil. o sahaya pek tabiki kazanmak için çıkacak. bugüne kadar hep böyle oldu. bundan sonra da böyle olacak.

2003-2004 sezonunda fenerbahçe'yle trabzonspor çekişirken galatasaray deplasmanda trabzonspor'a 4 atıp fener'i şampiyon yaptı.

2009-2010 sezonunda fenerbahçe'yle bursaspor çekişirken galatasaray kendi sahasında bursaspor'la beraber kalarak fener'e kıyak yaptı.

bazı şeyleri çabuk unutuyoruz.
beşiktaş'ın, -kazanır kazanamaz bilemem- gol veya goller yiyeceği maç. sneijder, podolski ve selçuk kaleyi gördüğü anda vursun kesin gol. top kaleyi bulsun yeterli. tolga'ya gol atmak bu kadar zor olmasa gerek. ben gs teknik direktörü olsam beşiktaş'ın orta sahasına ya da bireysel olarak quaresma'ya-gomez'e önlem aldırmam. sneijder ve poldi'ye kaleyi gördüğünüz yerde vurun derim. kalemizde, ligin en salak kalecisi var lan!
galatasaray çok gol yese de defans hattı kalecileri bizden iyi. çuvalla yediği gollerin altında, gs'nin takım olamaması yatıyor. yoksa muslera, tolgayı; semih'le chedju, alexsis'le marcelo'yu; sabri'yle carole de ismail'le beck'i(sinir oluyom bu adamdan) 5'e katlar.
2-2 bitecek maçtır.
Fenerlilerin galatasarayı tuttuğu maçtır. Hadi hayırlısı.
Beşiktaşlıyım olarak, Galatasarayın alacağı içime doğmuş olan maç. iddia oynamam lazım.
beşiktaşı destekleyen Galatasaraylılarla, galatasarayı destekleyen Fenerbahçelilerin taşlı sopalı kavga edeceği düşünülen maç.

görüyorsunuz, kimin eli kimin cebinde belli değil. bu arada zaytung'u kınıyorum, benim esprimi çalıp haber yapmışlar.
Galatasarayın net satacağı maç. (bkz: Tamam vurmayın)