bugün

Galatasaray'ın sağ bek almasının şart olduğunu gösteren maç.
Bursaspor'un hayvan gibi ofsayt yaptığı maç.
gol ofsat evet dedigim mactir.
bilal 'kisa' kalıyor, meloya ihtiyacımız olduğu çok belli.
daha iyi olan takimin kupayi oteki takima verecegi mactir. galatasaray kupayi alacaktir. bursa dogumlu koyu besiktasli biri olarak su yarumcu ve maci anlatan salaklari dinledim ya, kalbim her zaman once besitas sonra bursa ile.
yine mal gibi bir Galatasaray izlediğimiz müsabaka. sıkıldım artık yeminle. 5 kuruş etmez bir oyun anlayışı var. hatta bir oyun anlayışı var mı Galatasarayda, o da şüpheli. artık dicitürkü iptal ettirmek farz oldu. bu boktan izlenceye deve yüküyle para ödüyoruz amk.
kim lan bu maci anlatan gerizekali, sizin istanbul sevdanizi sikeyim ben. lan bi tarafsiz yorum yapin amk. bak diyorum londrada yasiyorum evet bursa dogumluyum koyu besiktasliyim ama, sernin yapacagin yorumun amk. kimsin lan sen. galatasaray para mi veriyor lan size.
bursaspor'un kaçaksaray yalakası gereksizlere döşemesi istenen maç.
mert günok olmamış maçı. kapattığı köşeden yedi ya la.
fena olmayan , bursa' nin forvet ihtiyaci oldugunu belli eden, galatasarayin umrumda olmadigi, ama yorumcularin amk dedigim mactir. ama yinede bursa iyi isler yapacak bu sene. belli.
galatasarayın bursayı hamile bıraktığıı maç, unutmadan birde galatasarayın yenilmesini isteyenleri...
Ulan çok kötü oynuyoruz, tamamen bireysel yeteneklerle gol buluyoruz. Böyle oynamaya devam edersek ş.l bizi baya zorlayacak.

Edit: hamza gözünü seveyim şu takımı toparla biraz.

Hazır yazmışken şunada değineyim ulan şu kanalda yayınlanan her maça yorumcu diye maymun koyuyorlar, bi insan bu kadar boş konuşabilir mi?
ilk 10 dakika sonrasindaki oyun umut verici, poldi reis bu sene cok gol attiracak diyorum, atacak demiyorum bakin gidisat oyle cunku, burak bombos kacirdi ama sucu yoktu cunku top mertin uzerine geldi tamamen sans ani.
2-1 galatasaray'ın kazanacağı maçtır.
Poldi ne cool adam lan.
Xelcuk reyiz de sixtir lo diyorum.
Bilalle dalga geçen futbol fakirleri de maçı izlesin adam Tak tak atıyor pasları.
Sabrı çabalıyor , yasin aynı, telles iyi.

Hamza da saci kestirmis.
Poldi ne cool adam lan.
Xelcuk reyiz de sixtir lo diyorum.
Bilalle dalga geçen futbol fakirleri de maçı izlesin adam Tak tak atıyor pasları.
Sabrı çabalıyor , yasin aynı, telles iyi.

Hamza da saci kestirmis.
4 yıldızlı şampiyonsun ve stoper, sağ bek, defansif orta saha ihtiyaçların haykırarak bağırıyor ve sen şampiyonlar ligi oynayacaksın yani ilk torbadan bayern, ikinci torbadan madrid gelebilir. bursa'nın kadronun yüzde 70'i dağıldı buldukları pozisyonlara bak. bu kadar mı para yok arkadaş?
Hamza sakın bu takıma sağ bek alma! Böyle çok heyecanlı oluyo. Bu amk sabrisinden kurtulduğumuz gün kurban kesicem.
seyretmeyi biraktigim mactir. o yorumculara falan dayanamadim. bursaspor acil forvet almali, cok oyuncu kaybetmesine ragmen gayet iyi bir takim, galatasaray milyonlarina yansin amk. besiktasliyim.
Baştan aşağı bayağılık kokan maç.

bugün izlediğim 4. maç bu. Biri Manchester-Tottenham, diğeri everton-watford, juventus ve chelsea maçlarının da bir kısmı.

Bu kadar sikik final olur mu arkadaş.
şampiyonlar liginde rezil olacak olan tuttuğum takım bilal,selçuk,burakla olmaz o iş.
şeker gibi adamsın ama yönetim zehirledi mi seni beynini mi yıkadı anlamıyorum. resmen galatasaray'ı küçültme politikası. çıkar lan hepsini al bütün salatalıkları. ne mutlu bi kupa daha. takım kötü abi o kadar açık ki. takım yetersiz.
(bkz: hamza kazmaoğlu)
Serdar Aziz'in forvet oynadığı maç.
(bkz: yorumsuz)
gsnin 0 (yaziyla sifir) pozisyonla bitirip 1 0 kazanmak uzere oldugu mac. takim nerden nereye geldi. terimi yollayanlar kina yaksin. pozisyon manyagi oluyordu karsi takim terim varken burak kazmasi da 10 da 1 ini atinca kral oluyordu.
Su maçta sevinilecek tek sey aldığımız kupa. Hakkaten çok kötüydü takim.