bugün

birsey olmaz üç gün oruç tutar.
bir buzdolabına oy verenler varken, 72 bin liraya iyi satılmış insandır.
Orospu kavramının ağırlığını kadınlar üzerinden çekip almıştır.
Bundan milyonlarca yetismektedir bu topraklarda.
memleketi satan insanlarin yonettigi ulkede, cok anlamsiz bir bilgi.
Ateist insandır.
muhtemelen kuran çarpmamıştır.
güvenilmez adamdır,yavşaktır,şerefsizdir,haysiyetsizdir,hayasızdır,it oğlu ittir.
türk halkından özür dileyerek paranın yarısını bayan yarışmacıya vereceğini söylemiştir. umarım sözünde durur.
ben o hatuna fena taktım. insan üstü tahrik gücü var.
yaptığının yanlış olduğunu farkeden ve parayı paylaşma sözünü yerine getiren adamdır.
http://www.sabah.com.tr/Y...zan-yarismaci-pisman-oldu.
bildigin din somurusu yapmış son 10 senın en populer meslegı nıye zorunuza gıttıkı, adam ulaşılabılrı oldu dıyemı ıla 1000 tane polıslemı gazseydı alkıslamanız ıcın denılen olay.
dinini, yeminini bir kenara bırakırsak bile adamın yüzünden piçlik akıyor. ailesini gördükten sonra adamdan beklenen davranış zaten böyle olmalıymış. kızın dediği bir laf var hani iyiler sonunda hep kazanır diye ben söyleyeyim yok öyle bir şey güzelim. iyiler her zaman kaybeder. ve yarışma formatı gereği bile olsa bu adam gibi tonlarca insan var.
not: adamın parayı paylaştığına inanmıyorum.
Dini yönlenleri zayıf olan kişilerdir.
100 lira verip geri almaz.
ataköy sheraton otel satış müdürü olan bir şahıstır.
akıllı adamdır. helal olsun.
olayı dramatize edene kadar, ortada senet yok sepet yok, 72 bin tl yi bir "kuran çarpsın"
lafına güvenerek bırakan mal diye başlık açın.

ben şahsen bir emlakçıya gitsem de; "kardeş ver bu evi bana allah belamı versin ekmek nimet çarpsın ki haftaya öderim."
desem adam beni heralde döverek oradan uzaklaştırır. sen ne çeşit bir malsın ki, bu olayı din satmak ile bir tutuyorsun. şahsen versinler 72 bin öyle yemin ederim ki şaşarsın, nede olsa mal bol bu ülkede...

ayrıca;

(bkz: atv de kur an lı yemin skandalı/#18124025)
daha büyük paralara koskoca vatanı satanlar var.
72 bin liraya anasını satmadığına dua edin. Dua biliyorsak, edelim.
aynı zamanda 72 bin liraya adamlığını da satmıştır.
Adamın dinine üzüldüm ucuza gitmiş.
ulan izlerken az gülmedim. ama tebrik ettim adamı. kızı iyi kekledi.
ayrıca, şu düzende paranın her şeyden üstün olduğunu bir kez daha görmemizi sağladı bu arkadaş.
parayı paylaşsa da önemli değildir. tepki aldığı için paylaşıyordur.

bu karakter meselesi. 72 binin hepsini diğer yarışmacıya verse bile adam olmadığı gerçeğini değiştirmeyecektir.
bence o göt çok ucuza gitmiş!
kurgudur.
bu olaya en çok ateistler üzülmüştür, çünkü satacak bir dinleri bile yok.