bugün

müsrifliktir. günahtır.

belediye'ye yenilmek için transferde 60 milyon euro harcamaya ne gerek var. zaten yeniliyordunuz amk? bari paralar cepte kalırdı...
şampiyon olup şampiyonlar ligine gidememekten daha acı değildir.
aziz yıldırım 61 milyon euro vermiştir belki belediyeye. bak 61 dedim hadi siz de zıplayın hamsicikler. *
Takım kurmanın transfer yapmaktan ibaret olmadığını bir kez daha gösteren olaydır.
futbolun parayla değil yürekle oynandığı tezini güçlendirecek bir durumdur.
isterse 500 milyon euro da verilse bir takımda 22 ayak vardır.
(bkz: hayata dair iç burkan detaylar)
E Belediye'nin de bizim paralarımızla kurulduğunu unutmamak gerek, 60 milyon benim cebimden çıkmıyor ama ibb benim vergilerimle kurulu bir takım, ne yazık ki.
sen git 60 milyon harca, kriket takımı kur, belediyenin futbol takımına yenil. olacak iş mi bu?!

not: uludağ sözlük'teki başlık açma tarzına hastayım. ne bok olduğu belli değil, adam ne diyor belli değil, 2-3 seneyi geçtim 4-5 ay sonra bu başlığa gelsen bi sik anlamayacaksın.
100 milyon eurolar harcayıp üzerine hala şike yapma ihtiyacı duyanları ilginç şekilde rahatsız etmiş durum.

(bkz: fenerbahçeli utanmazlığı)
değil 60 milyonla, 600 milyonla * bile yenilmez olunmaz, gayet olağan bir durumdur.
gereksiz açılan başlıklar denizinde bir kum tanesi hayal edin, sonra unutun gitsin, hayal etmek güzeldir. kupa hayal edilebilir, ş.liği hayal edilebilir. ama belediye takımı ( bir şehrin belediyesi neden futbol takımı kurar o da ayrı bi mevzu ) denen bir takıma ilk hafta yenilmek acımasız gerçektir.
- gerçeklerle yaşa aslanım!!
- hayal kurmaya devam et ötekiler!!
(bkz: fatih in aslanlarını belediye zehirledi)
sadece kaldığı yerden devam eden galatasaryın başına gelebilecek bir durumdur. şaşırmak şaşırtıcıdır.
Ben Galatasaraylıyım diyebilmektir. Lakin 60 milyon euro harcanmadı. Sen futbolcunun yediği çekirdeği bile sayarsan o zaman Allah yardımcımız olsun . Bakınız @işletme
erotik bir fantazi olarak algılanabilecek durumdur. bence galatasaray seneye daha pahalı bir takımla mersin idmanyurdu'na da yenilebilir.
sadece galatasaray'ın başarabileceği bir iştir. arkasındaki 25 milyon taraftara yazıktır.
4 büyükler haricinde kalan kulüpleri küçümseme sonucu ortaya çıkan durumdur.
iş para harcamakta değil eğer öyle olsaydı yurdum kızlarımızın eline kimse su dökemezdi.
amaç gerçek bir takım ruhu oturtmak eksik yerlere sırf adam olsun diye adam almak değildir.

(bkz: sercan yıldırım)

takım kurmak ise bir sanattır tecrube, bilgi, analiz, ve yetenek ister.

(bkz: ertuğrul sağlam)
sezon sonu galatasaray'ı asla eski galatasary olamayacak kadar mali krize sokacak durumun habercisi olan olaydır.