bugün

61. yi görmesini sağlamaktır.
En ufak bir namus konusu açıldığı anda, “namus bacak arasında değildir tamammm mııaaaa” diye ağzını yaya yaya konuşacak bir kadınla evlenmektir.

Aids hepatit hijyen risklerini falan saymıyorum bile.
60 dan fazla vajina görmüş bir bey olduğum için huzursuz hissedeceğim evlilik.

şimdi yeni gelini doyur doyurabilirsen...

60 yetmez bence, yatakta tecrübesiz hissettirir.
sevgili/evli olduklarimizin kac adet penis gördüğünden ne kadar eminiz? 1, 2 ...5..10.. aklimda deli sorular..
Hiç çük görmemiş gibi rol yapsa ama 150 tane görmüş olsa nerden anlayacaksın? Çük başına yüzünde çentik falan olmuyor ki aq. Ben ne şu an 5 vakit namazında kapalı kızlar biliyorum en az 50 tane görmüş olan. ayrıca ben kendimden örnek veriyim 50 tane dam rahat görmüşümdür. Yanlışsa ikisi de yanlış. Doğruysa ikisi de doğru. Ayrıca kimse sana 50 tane görmüş olduğunu bildiğin biriyle evlen demiyor ki. Evlenmezsin olur biter. Ama 50 tane görmemiş sandığın ama aslında 150 tane görmüş biriyle de evlenebilirsin. Bunu problem yapıp kafada sürekli kuracaksan bekar kalın kimsenin hayatı ziyan olmasın.
60 adet am görmüş bir erkekle evlenmemek.
niye atmis cevap soruda gizli.
Olsun belki de çok iyi biridir onu kıskananların arsız iftirası da olabilir.
ben bile arkadaşlığı keserim. 60 nedir yahu?
O değilde neden 60 kadın saymış mı yoksa?
Penis görmek kötü birşey mi anlamadım. Google yazınca 1 milyon tane görülüyor zira.
60+60 meme (çift) görmüş bir erkekle evlenmek.
görsel
Evlenilir.
Mesela ürolog olan bir kız ile neden evlenilmez?
bevliyeci bir doktor hanımla evlenmektir.
(bkz: nymphomaniac)
(bkz: mia khalifa) ile evlenmek gibi biseydir. Evlerden ırak.
ürolog ya da sünnetçi değilse evlenme ama sende bir o kadar vajina meme gördüysen kaçırma tencere kapak.
(bkz: Sana kaç lazım)
Bu sözlük neden bu halde, neden her gün bu tarz saçma sapan başlıklar açılıyor ? Hayatında hiç mi yararlı yapacağın bi şey yok da böyle saçma sapan bir başlık açıyorsun ?
Sünnetçi ile mi evlendin sorusunu akıllara getiren başlık.
görmüş kadınla evlenilir.

bunu açık açık utanmadan dillendirip size söyleyen kadınla evlenilmez.
nörologsa normal olan durum.
Ürologsa olabilir evlenebilir bunda sıkıntı yok asıl kişi kendine bakmaldıır sonra karşısı.
60 adet penis görüp sizinkini tercih etmiş kadınla evlenmektir.