bugün

antep'in ilk gole kadar daha iyi olduğu golü yiyince sıçtığı maç. bu takım ayağında topu iyi tutuyor gerçekten. ama maç içinde gördük ki bazen bu işi abartıyorlar ve saçma sapan top kayıpları oluyor. dirençleri de yok üstelik. golü yediler ve dağıldılar. oysa 1-0 bile antep için yeterli olabilirdi. bu beşiktaş'ı antep'de yenebilirlerdi.

beşiktaş için hem rahat aldı hem de maçın göze batanı rüştü demek yeterince beşiktaşlıların durumunu açıklıyor
road to kayseri

2011 türkiye kupası sahibi beşiktaş
maalesef, siki her fırsatta galatasaray'a kalkan gaziantepsporun, kendi elleriyle beşiktaşa sunduğu maç olmuştur. beşiktaş bu vakitten sonra, kupayı kimseye bırakmaz diye düşünüyorum.
beşiktaşın kupayı almayı garantilediği maçtır. zira en zorlu rakibi antepti.
tayfur havutçu'nun erken farkedip guti'yi oyundan aldığı maçtır.
antep kendi sahasında oynamaya kalktı topu 3 tane yedi.
barcelona bile kendi sahasında top çeviremezken senin neyine antep ?
ayrıca sakatlayacak şekilde faul yaptılar 5-6 kez ama disiplinden kopmayıp kazanmasını bildik.
beşiktaş'ın çok da iyi oynamadığı ama ona rağmen antep'e 3 tane salladığı maç. q7 , simao ve rüştü maçın en göze batan isimleriydi. özellikle rüştü yaptığı klas kurtarışlar ile takıma güven verdi. gel gelelim guti hazretlerinin yürüyecek hali , 3 metre önünde ki adama pas atacak dermanı yoktu. seviyoruz kendisini ama bir çeki düzen vermesi lazım kendisine. ayrıca bu duruma tayfur hoca'nın erken müdahalesi ise takdir edilecek cinstendi.
Beleştepe'den sesini duyuran taraftara helal, Rüştü'nün ellerine hürmet, Yıldızların yeteneğinden doğan gollere hayran olduğum maçtır.
futbolcu değil kasaplardı beşiktaşımın rakipleri bu akşam..
sakatlık yaratabilecek kadar sert '' faul'' ler yaptılar,
bence faul değil insanlık ayıbıydı onların ettiği.
q7 yi yaralamaya çalıştılar açıktan.
ilk yarı takımım,berbat oynamış da olsa,
hakettiği bir galibiyeti, eze eze, evet eze eze elde etti.
niyeti kötüydü anteplilerin, kompleksle, sakatlarız hocu mantığıyla çıkmışlardı sahaya.
rüştü bambaşkaydı.
ne diyeyim, seyircisiz, moralsiz, eze eze.
simao'nun öpülesi sağ ayak içi
gibi bana abuk bir entry girdiren maçtır.
eze eze yendik,rahat kazandık gibi yorumları okuyunca ulan ben yanlışlıkla başka bi maç mı izledim de simao'nun frikik golünden sonra bile bi aksilik olmasın rüştü'de sakat zaten göte gelmeyelim diye şekilden şekile girdim diye düşündüm. rüştü'nün bütün maç boyunca ayağına gelen 6 toptan hiçbirinde çalım atmamış ve direk topu doğru biçimde oyuna sokmuş olması benim için bu kötü durumdaki galibiyet kadar sevindiricidir. final mhk mucizeisyle karşılaşmadığımız takdirde bizim ama finalde rakip ibb olursa sokarım öyle işe diyorum. ibb çıkacağına barcelona çıksın daha iyi...
tolunay kafkas'ı beğenip,destekleyen,gaziantepspor'un bu yılki performansına saygı duyan bir insanım. dün akşam da ilk gole dek iyi oynayan,maçı domine eden taraf antepti.rüştü'nün sıra dışı oyunu olmasa o ana kadar 3-0 önde olmaları işten bile değildi. aslında beşiktaş verim olarak hak etmediği bir farkla maçı aldı. ancak yine de bu adil olmayan sonuca çok sevindim. o da antep'in iyi futbol oynuyor olmalarının yanı sıra kasaplığı da iş edinmelerinden dolayıdır. sertlikleri futbol sertliği değil barbarcaydı. buna izin veren tolunay da gözümden düşmüştür artık. ilk defa emeğin karşılığını almamasına sevindim ve buna hakkım var sanırım. oh olsun tolunay'a ve gaddar oyuncularına.
tüm lig boyuna rüştü-ernst-necip üçlüsünü ilk onbirden uzak tutup, guti'yi ısrarla her 90 dakikanın sonuna kadar oyunda bırakarak zorla geberten, zihniyetin içine tükürülerek başlanacak maç yorumudur.

bu arada beşiktaş bir sezonda türkiye'de alınabilecek iki kupadan birini büyük sürpriz olmazsa almıştır.bakalım diğerini kim alacak.
beşiktaşımın ilk golden sonra toparlanıp üçlediği maçtır. ayrıca hugo almeida nın attığı golden sonra beleştepe ye elleriyle kalp yapması mutlu etti. siyah ulan! **
kasapların ne denli kompleksli olduklarını gösteren maçtır.

arkadaş q7'i hep faulle durdurdular. adam ayakta duramadı. sabrosa öyle. almeida öyle. hele hürriyet denen şerefsizin ernst'e yaptığı faul. az kulağını çınlatmadım anasının. gaziantep spor oyuncuları resmen kasaptı. böyle futbol olmaz. ayıp.
kim ne derse desin beşiktaş'ın en iyi yaptığı iş ernst'i kazanmak. böyle bir adam kulübede bekler mi arkadaş.
q7 yi sakatlamak için her yolu deneyen antepli oyunculara 90 dakka boyunca ana avrat sövmekten ve beddua etmekten doru dürüst izleyemediğim maç. bu arada son dakikalarda bi pozisyonda hürriyet ernst'e götünü vermis ama ernst 50 tane yarrağım olsa birini bu göte sokmam deyip reddetmiştir.
antepspor'a hayran kaldığım maç. ilk defa izledim antepspor'u bu sene. toplu defans ve toplu hücum ancak bu kadar iyi oynanabilirdi. yalnız beşiktaşımızın ilk gölünden sonra bu kadar dağılacaklarını beklemiyordum. bu kadar iyi oynayan takımın golden sonra bu kadar dağılması anadolu kulüplerimizin neden şampiyonluk yarışını sonuna kadar götüremediklerininde ıspatı gibi.

q7 resmen çılgın attı bu maçta. onu izlemek büyük keyif. ernst baba sen çok büyüksün. rüştü her yerinden öpüyorum. simao adamımsın.

ayrıca (#11351156) nolu enrty dekileri tekrarlamaktayım.

bir de: (bkz: dostum mahmood cafee demişsin ama bunlar bildiğin mahmood kasap)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar