bugün

kimse kusura bakmasın b urada benfica maçıonda 0-3 ten zar zor 3-3 olduğundan kolay gol yiyorsunuz dedğimizde ne ana bıraktınız ne bacı. o zaman renkliler gt oldu öyle değil böyle koyarız vs diye babalanırsanız allah işte böyle kepaze eder adamı ha biz de isterdik bjk yensin ama neticede durum bu o yüzden şimdi de milliyetçilik edebiyatını bırakın.
Ulan maç sonrası basın toplantısını izledim de bu türk tercumanı nereden bulmuşlar amk. Melek subaşı nın kocası gibi konuşuyor ahahah. Kiev taraftarı büyü yapmış çenesi kaymış heralde..
Fikret orman : rakiplerimiz asla kievden 6 yemedi ama biz yedik bu da Beşiktaş'ın büyüklüğünü gösterir.

Biz 6 yerken devletten borç almadık
Fenerbahçe'nin Braga karşısında dağılışı ve BJK'nin Kiev karşısında dağılışı bize türk futbol mantalitesini gösteren örneklerdir.

Maç 2-0 ve sen 10 kişi kalmışsın. Birazcık sakin olmayı öğren dik dur ve dağılma. defansı toparla, takım arkadaşları birbirine moral motivasyon versin ve ilerle. belki maç 3-2 biter belki 2-2 hiç olmadı 3-0 yenil ama profesyonelce mücadele et. bu nedir arkadaş hemen arabeske bağlıyor bizimkiler olayı.
benfica 3-0 öndeyken dağılmadı bjk çünkü suç kendilerindeydi, kiev maçında hakem hata yapınca küçük emrah'a bağlamalar falan, ne gerek var?

bir takım sorumluluk almayı bilecek. ulan siz milyon dolar kazanan insansınız bu neyin kafası?

bir kişi çıkıp desin ki kiev gerçekten müthiş oynadı. ulan maç 6-0 ama ben hala kiev ne zaman top oynayacak diye merakla bekliyorum. hani maç 6-0 ya, diyorum ki, iyi ama kiev top oynamıyor!

türkiye liginden herhangi bir takımı koy, aynı şartlarda biraz disiplinli bir mücadele sergilesin, " bu "kiev'e yenilmezdi!
görsel

Bu fotoğrafı gordukten sonra saldırıda bulunan Kiev taraftarlarını kınadığımı falan söyleyemeyeceğim kimse kusura bakmasın.

Ne ülkeye ne insanlarına saygınız var.

Umuyorum ki bu kafada olan taraftarların ağzı burnu kırılmıştır.

Ayrıca bu beyinsizler biraz olsun uzulduyse, sinirlendiyse bu mağlubiyete, kusura bakmayın Beşiktaş'ın altı yemesine de uzulemeyeceğim.

Bu kafasizlardan Kiev de Beşiktaş da cimbom da her takım çekti, daha çok da çeker gibi...
ilahı adalet.
Dünyaya rezil olduğumuz karşılaşma. Skordan bahsetmiyorum.. bunlar futbolun icinde olan şeyler. Ama bunlara ne demeli

http://www.ultras-tifo.ne...-besiktas-06-12-2016.html
bjk zaten iyi oynamıyordu, kimse bunu kabul etmedi,takımı yerlere göklere çıkardılar şampiyon bjk en iyi takım daha yenilmedi kadro çok sağlam diye diye bu hale geldiler al benfica benfica 30 dk da 3 gol attı bjk taraftarı coştu maçı çevirdik diye unutuldu ne olduğu , başakşehir maçında adamlar kaç pozisyona girdi atamadılar hakem b.şehirin golünü de vermedi maç berabere bitti, fenerbahçe maçında pozisyona yine giremediler güya kiev maçını düşünüyorlarmış iyi tamam dün gerçekler gün yüzüne çıktı işte kimse de hala demiyo bjk iyi oynamıyor diye.
http://www.youtube.com/watch?v=9FXz4QX10yg
abi bu nedir , bu neyin kafasıdır biri açıklasın şu pankartı.

edit: youtube i kopyalanmadı wtf. 40. saniyede gözüken pankart
görsel
http://www.youtube.com/watch?v=k2lOGnIXKOE

craig thomson temsili.
götünüz kalkmayacak.

yok namağlup olmadık, yok en iyi takım beşiktaş. durun daha bunlar iyi günleriniz.

daha ligde geçirecekler size.

size o kadar dedik götünüz kalkmasın, bala göte galibiyet aldınız. top oynamıyorsunuz, şansınız yaver gidiyor dedik ama anca küfürle karşılık verdiniz.

neymiş kıskanıyormuşuz, neyi kıskanıcaz lan! al 6 tane soktu elin adamı size. evire çevire hoplattı.

bırakın abi bu tineri, gerçekten bırakın. beyninize yazık!
hakem çok saçmaladı ama saçmalamasa da beşiktaş o futbolla dinamo kiev'i yenemezdi.
6. Golü ofsayt olan karşılaşma. 6. Gole ofsaytı veremedi hakem. Oysa 6. Gole ofsayt vermeliydi. Maçın kırılma anında çok büyük bir hata yaptı şerefsiz. O 6. Gol mühimdi. Olmadı..

Edit: tamam amk ofsayt degildi 6. Gol.
Bir Beşiktaşlı olarak işlemediğin maç. Hayır altı sıfırı duyunca özetini bile izlemedim.
kaleci ağlatan maçıdır.
unutma unutturma.
Futbol Müsabakasıdır.

Bu maç bitmedi mi hala neyin derdindesiniz? Unutmayın ki,
sikilmiş götün davası olmaz.
unutturulmaya çalışılan hezimet, unutmayacağız.
Çarşamba sabaha karşı en son skor 6-0'dı. Perşembe, cuma da birer tane atmış olsalar ufff baya Bi gol olmuştur.
2 kırmızı kart, sayısız hakem hatası, haksız penaltıya rağmen görüldüğü gibi bir takım şampiyonlar liginde en fazla 6 gol yiyebiliyor.

Sahi bunlar liverpool dan nasıl 8 tane yedi amk hemde hiç hakem hatası felan olmadan ahahaha.
O gün gibi bir gün.
Beşiktaş'ın oyuna iyi başlamasına rağmen sonunu iyi getiremediği karşılaşma. Tabi bunda hakemin de payı yok değil.
iyi başlayıp motivasyonun kaybolması ile yitip giden maçtır.
ağıt yakılmasına gerek olmayan maç
beşiktaş bu maçı alsaydı bile diğer turda elenirdi.
not: 6eşiktaş.