bugün

eğer daha düşük model telefon kullanıyorsa yoğun radyasyona maruz kalmak istemeyen, fotoğrafını Nikon D5200le çeken, müziğini mp4le dinleyen insandır.
bense galaxy s4 demekteyim.
blackberry kullanan adam olabilir.
kafasını kullanan insandır.
telefon için alo desin yeter mantığındandır. teknolojiyle pek işi yoktur.
Statüye önem vermeyen insandır.
doktor olabilir.
doktorların telefon takıntısı olmuyor buna dikkat ettim.
temizlik personelinde iphone 5s var profesörde bildiğin e250 tipi telefonlar var.
Çok akıllı adamdır. O nedenle 5000 tl geliri vardır.
iphone'un abartı olduğunun ve onsuz da yaşanabileceğinin farkında olan insandır.
fakirlerin kullandıgı eşyaları kullanmayan gayet normal bir insan eylemidir.
örnek vericek olursak ali ağaoğlu sadece arama ve mesaj yollayabilen altın ve pırlanta kaplama bir telefon kullanıyor.
(bkz: icedcole)dir efendim.
iphone ayağa düştüğü için kullanmıyordur.
5000 tl geliri olsun diye iphone kullanmıyordur.
Dünya üzerinde en hızlı değer kaybeden tüketim ürününe yatırım yapmak istemiyordur yada o paraya ekran kartı alır 7 sene keyfime bakarım da diyor olabilir.
iphone sevmiyordur. iphone statü mü sağlıyor.
1500 lira kira, 500 lira faturalara, 1000 lira mutfak masrafına harcayıp, ailesine yardım edip, araba taksidi ödeyen zavallı insandır belki de.

zengin sevgili bulup ona aldırmak istiyordur belki?
i phone parasına öğrencilere burs veren amcamızdır .
tasarim neden olabilir. cok dar be canlar, sirf ekran bi tasarimda goremedim henuz.
Boşa harcayacak parasi yoktur.
24 taksitle altı üstü 2000 liraya alınabilecek bir telefonu zenginliğe addeden insana da başlık aÇılsın.
Ferrarisini yatak nevresimiyle örten kişidir.
iphone varoş telefonu olduğundan beri doğru olanı yapıp farklı markalara yönelen insandır.
800 tl geliri olup kullanan kadar şaşırtmayandır.
Zenginin halinden anlamayan kişi yorumu.

Gelirim aylık 5000 tl den fazla olduğu için ben diyemiyorum.

Vertu sayılıyor mu?
aldığı galaxy s3 ün 3 yılını doldurmadan değişmeyecek kadar bilinçli bir tüketicidir .
teknolojiden anlamayan, internetle işi olmayan ve telefonu sadece aramak için kullanan, herkesle asistanlarının iletişim kurduğu zengin beyamcamız olabilir.