bugün

ben almanya´da yaşadığım için dün, youtube´ da akşam seyrettim. bi sözlük yazarıyla da konu hakkında yazışıyordum o esnada;

ona da dediğim gibi, bikaç mantık hatası var; yapılan konuşma ilk itibarıyla boşanma davası esnasında, adamın hakime evlilik süresince nasıl iyi bir koca olduğunu anlatması, durumuna benziyor.

kendisine sormak gerekirdi- iyi hoş da o zaman bu konuşmayı niye yapıyosunuz, diye.

sesi gerçekten titriyordu.

başbakan aslında cumhurbaşkanını zorlayabilecek birisiyken, bu darbeyi tıpış tıpış kabul etmişse o başbakan zayıf bir adam, demektir. sen de kimsin, demesi gerekirdi.

bak mesela, davutoğlu´nun diplomasının sahte oldduğu iddiası hiçbir zaman gündeme gelmedi, demek ki onuzn diploması sahte diil.
görsel

http://www.sozcu.com.tr/2...e&utm_campaign=gundem
Yazık la kimin çocuğuysa.
Üzerin de o kadar büyük bi baskı var ki resmen kovulduğuna teşekkür etmediği kaldı.

Hala tayyip, hala vefa, hala dava diyor.
Hoca sizin dava düşeli seneler oldu be ya.
Zamaninda sezer anayasa kitapcigini ecevite firlatti diye kiyameti kopartanlar; rte bizzat basbakanin kendisini tutup kapi disari firlatti neredesiniz, diliniz gotunuze mi girdi acaba?
Bu adamın süleyman şah kasetinde millete ne yalanlar söyleme hazırlığını duyan herkes bugünkü konuşmanın da ne sıkı bir palavracı tarafından yapıldığını bilir.
Cumhurbaşkanının onurunun onuru olduğu konusu konuşmanın tek gerçek cümlesi idi.
Çok üzüldüğüm ve harcandığına inandığım değerli şahsiyettir kendisi bugün de bunu bir kez daha kanıtladı ne kadar kıymetli ve samimi olduğunu. Arkasından vuranlara yazıklar olsun.
hiç bir şekilde saygıyı haketmedigini ispatlamıştır.
düştüğü rezil durum için buna acıyan ağır maldır. o koltuğa otururken biliyordu durumu.

akpnin oylarını arttırmıştır. tek adamlık onanmıştır.

erdoğan yaşadığı sürece, bu partide kimsenin tek kelime etmeye gücü, cesareti olamaz.
dava dava diyorlar da bildiğin köpek olmuşlar adamın önünde.

zayıf karekterli, onursuz bir insan davranışı serdiledi küçük adam.
adamı sktir ettiler, bir teşekkür etmediği kaldı.

gören de istifa etmek üzereyken kovuldu da kıdem ihbar, tazminatı aldı zanneder.
ne kadar kaliteli bir insan olduğunu bir kez daha ortaya koymuştur. (bkz: tebrikler hocam)
herkes isler kotu gidecek dedigine gore guzel seyler olacak. hayirlisi olsun. bu arada hep cok bilin amk.
başbakan ahmet davutuğlu'unun akp mkyk toplantısı sonrası yaptığı basın toplantısıdır.

ana hatlarıyla akp genel başkanlığını neden bıraktığını ve genel kongrenin ne zaman yapılacağını söylemiştir.
bunun yanında rte ile arasında herhangi bir ayrılığın olmadığı söylemiştir. (bkz: yersen)

açık açık başta benim yanımda olanlar şu an beni net bir şekilde sattı demiştir.
daha ne desin adamcağız.

rte ezdi davutoğlu'nu.

hadi hayırlısı ama pek de hayırlı işler olacak gibi görünmüyor.
Aceydim gollarimi gitme dieydim.
Yine gülüyormuydu gerçekten merak ettim ?
uzun adamın bir küçük devirdiği görüldüğü gündür.
yok kırgınlığı yokmuş, yok bilmem neymiş...
lan siktir ettiler seni.
hiç mi gururun yok.
yazık.
hala karizmatik bir liderden sonra birileri zorlanacaktı diyor.
yemin olsun hepsi gerizekalı bunların.
toplantıda en öndeki sırada akp mkyk üyeleri ve başbakan yardımcıları oturur. ama bugün bu toplantıda, lütfi elvan ve yalçın akdoğan dışında kimse yoktu. resmen adamın kuyusu kazılmış, bir koltuk yarışına kurban gitmiş. yalnız başına çıktı lan adam bu konuşmaya. tek başına resmen. kısa boylu dediniz 2. adam dediniz, ama adam dimdik çıktı ve yine birlikte yola çıktıklarını korudu. ama bakanlar kurulu ve mkyk onun arkasında değildi. hak etmedi davutoğlu bunu. fitne kazandı.
--spoiler--
cumhurbaşkanımız ile insani ve kardeşlik hukukumuzu gözeteceğim, asla spekülasyon yapılmasına müsaade etmem.

hiç kimse benim ağzımdan cumhurbaşkanımız aleyhinde tek bir söz duymayacak. onun onuru benim onurum, ailesi benim ailemdir.
--spoiler--
--spoiler--
Önümüzdeki 4 yılı tamamlayacak güçlü AK Parti hükümetleri devam edecektir. Yatırımcılara bu güven ortamının devam edeceği konusunda güvence veriyorum.
--spoiler--
istifa nedeninin tayyip ile anlaşamaması olduğunu açıklıyor.
Göte giren şemsiye temalıdır.
Ahmet hocanın tutuk olduğu toplantıdır. Dili sürçüp duruyor..
görsel
adam gidemedi bir türlü.
görsel
Niye üzüyosunuz ya küçük insanları?
adam cokmus resmen amk.