bugün

suriyelilere türkmenlerden daha çok önem verildiğini gösteren olaydır.
suriyelilere de yapılması gereken şey. ayrıca sen milyonlarca suriyeliyi ülkeye sok, halkını doyurma onları doyur -bak yine sinirlendim-, 450 Türkmeni ülkeye sokma. ben bu ülkenin de, %50'nin de, hükümetin dee... neyse sustum.
insanlık dışı akp politikasının sonucudur maalesef onlar arap olmadıkları için kaybettiler akpnin halka sadece araplar müslüman sadece onlar bamaz kılar oruç tutar anlayışını beyinlerine işlemek istemesi sonucunda ırkdaşlarımızı kapıdan çevirmesidir.
Olması gerekendir. Hırlısı var hırsızı var.
kanlarının gereğini yapan yönetim kademesinin kendilerinden bekleneni yapması durumudur, dün orospu esmaya ağlayıp, şerefsizlerin mekan tuttuğu rabia meydanına selam çakan kansız şerefsiz adi köpeklerin anlamasının zor olduğu durumdur. bu işi artık kan çözecektir.
Arap götü yalayan hükümetin hiç şaşırtmayan vukuatıdır. Aşağılık yalakalar.
telafer'de türkmenler çarmığa gerildi. konsolosluktaki vatandaşlarımız göz göre göre teröristlere terk edildi. tüm bunlar devlet sırrı diyerek olan bitene yayın yasağı getirildi. mecliste mhp'li vekiller suriyeliler geçiyor türkmenlere pasaport soruyorsunuz derken saldırıya uğradılar. akp'nin dış politikada ne kadar boka battığının göstergesi bunlar.

şimdi, türkmenler türk devletinin umurunda değil. umurunda olsa bile türkiye'nin elinden bir şey gelemiyor derin stratejik dış politikamız sayesinde. türkmenler'e yardım edilemediği gibi konsolosluktaki vatandaşların da hakları korunamadı.

durum buyken sınırdan 2 milyon suriyeli geçmiş. yarısının pasaportu ya var ya yok. bu insanlar gariban, muhtaç falan olabilir ama içlerinden 10 bin tanesi terörist vasfıyla sınırı geçip ülkede keşif, propaganda, eylem için girse bile bu rakam türkiye'yi karıştırmaya yeter. allah korusun büyük can kayıplı iki patlama olsa türkiye tepetaklak gider, insanlar zaten gergin ve kutuplaşmış vaziyette işler nerelere gider düşünmek istemiyorum.

işte bunlar hep gözardı edilen, devlet sırrı diye yayını yasaklanan gerçek gündem. devletin bu konuda çok ciddi zafiyeti var. vekiller söyleyince akp'li saflarından saldırılar olmuş. ihanet gibi bir şey.
hükümetin orospu çocuklularından sadece bir tanesidir.
suriyelilerin paçalarında donu yok aldılar ama, bu düpe düz şerefsizliktir.
üst düzey yöneticilerin ümmetçilik politikalarına ters düştüğü için göz ardı edilendir. tarih bunları unutmayacak.
suriyeli kardeslerimiz daha oncelikli oldugu icin dogru olan yapilmistir sonuna kadar hukumeti destekliyorum bu konuda.
araplara yalakalik yapmak bizim osmanli tarihinden gelen birsey. yobazlar uzun seviyor.
akp'ye oy verip vermeyecekleri kesin olmadığı için geri çevirilmiştir.
450 türkmeni daha kaldıramaz bu ülke. suriyeli kardeşlerimizin yaşam kalitesi düşmesin diye yapılan eylemdir.
Öncelikle türkmen oldukları içindir.Adam türk düşmanı bir kere.Sonra oy vermez bu adamlar buna.Bunlar ülkeye de zarar vermezler.Ülkeye zarar verip erdoğana oy atan adam lazım!
Vay orospu çocuğu arap seviciler vay. Sizin cibilliyetinizi sikeyim.
zaten ezidileri de almamışlar pasaportları yok diye.
bu türkmen kardeşlerimiz --kalifikasyon-- sahibi değilmişler o yüzden alınmamışlardır memlekete muhtemelen. şimdi hükumetimizin yeni bir yasa tasarısı var ya hani gündemde kalifiye suriyelilerin (kariyer ve mesleki olarak usta ve işe yarar) vatandaşlığa geçmesini içeren.

---peki sizin avrupalıdan ne farkınız var o halde ? onlarda benzer bahanelerle suriyelileri kapı dışarı etmemişler miydi ?

şimdi diyeceksiniz ki onu al bunu nereye varacak bu işin sonu ? o halde dinlemeyin kimseyi yürüyün suriyeye girin temizleyin ne var ne yoksa. neyi bekliyorsunuz ki ? niye bekliyorsunuz ? yoksa daha önemli menfaatleriniz mi var ?
Noldu ulan türkmen kardeşlerinize tırlarla sözde yardım gönderiyordunuz ? Şimdi niye içeri almıyorsunuz üzerlerinden oynanacak oyun kalmadı diye mi ?
görsel
Bir zamanlar türkleride almamıştı.
Ülkede yeterince t rk varken yerinde bir karardır, tebrikler.
görsel
şu ülkenin başına geçirilecek adamın türk olup olmadığına, hadi onu geçtim türklüğe değer verip vermediğine dikkat edin bir dahaki sefere lütfen. ille de aşırı milliyetçi falan olsun demiyorum bak. ama milletine, halkına, öz ırkına saygısı olsun. önceliği kendi soydaşı olsun. şu an başımızdaki gibi türklüğü bitirmeye çalışmasın. türk devletinde türklüğümüz aşağılanıyor resmen.

şu türk düşman(lar)ının da, onları başımıza getiren ve senelerdir de inatla oy atmaya devam eden, toplumun içindeki türk düşmanlarının da hepsinin sonunun bu millet ve devlet için en hayırlı, kendileri içinse en acı dolu ve zulümlü bir şekilde olmasını diliyorum. tarihten ders almayıp türk'e düşman olanlar zulümlerin en acısını tekrar yaşasınlar.
Bomba patlatmayacakları için alınmamışlardır. Bomba patlatmayacaksa ne yapacak bu iktidar mültecileri ?
türk oldukları için değil şia olduklar için geri gönderilmiştir.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar