bugün

öğrencilerine bağırır çağırır ama hocalarla toplantılarda gayet şuh olan canından bezdiren şahıslardır. sürekli size bir pislik gibi bakarlar ve ben bu yaşımda ideallerim için yaşadım ezilmedim hep ezdim edasıyla dolaşır. eğer o kişi prof ise kesinlikle ona bir tanrıça gibi bakarsınız çünkü hakikaten ideallerinden işinin teki olmuş ama depresif hallere düşmüş şahıstır.

sınavlarda sorulan zor sorulardan dolayı veya sürekli ezmesinden dolayı

şu bir deldirse de o da kurtulsa biz de nidalarını öğrencilerinden duyarsınız.

not: tek yapmanız gereken ünvan sahibiyseniz ve hala evlenmemişseniz sakin olun sürekli gülün ki arkanızdan böyle laflar söylenmesin.
kariyer yapmayi tercih etmis egitim insanidir.
(bkz: sıfırcı)
uludağ üniversitesi teknik bilimler de bir hocadır kendisi kız öğrencilerden nefret eder erkek öğrencilere yakınlığıyla bilinir *
faciyadır en kısa zamanda evlenmesi gereklidir zira abazanlıkla ters orantılı olarak not veren hocadır.
bayansa allah korusun hocasıdır.
55 sene daha yaşarsa 100 yaşına girecek hocadır.
(bkz: çılgın bakire)
ya çok seksapel olur ya çok iyi kalpli anaç olur ya da çok kurallı sert olur. hepsi de birşeye(!) açtır...*
namıdeğer kızkurusu hocadır, imaj böyle çizilmiştir. 80 li yıllarda çekilen türk filmlerinde okul sözkonusu oldumu kızkurusu! hocalar hep vardır. ama işin aslı öyle olmayabilir evlenmemiştir özgürlüğüne düşkündür belki çılgın orgy partilerinde boy gösteriyordur belki sehrin en hızlı yeraltı partilerinin drug muhabbetlerinin en aranan simasıdır nerden bilinir ki.

erkek olma ihtimalide vardır tabi bu 45 yasını geçmiş hocanın. adam belki gaydir kardeşim kafasına göre takılıyordur nerden biliyoruzdur ki insanlara böyle bir genellemeyle yaklasıyoruz.
kocasızlığınn acısını öğrencilerinden çıkaran çılgın formundaki hocadır. bir gün ak dediğine öbürsü gün kara der. sınavlarda kök söktürür. "boşuna evde kalmamışsın" dedirtir kendisine içten içten.
kendini öğrencilerine adamış hoca tipi. ( bilgi kaynağı)
(bkz: mustafa ateş)
(bkz: fethullah hoca)*
her tür ilişkiye gebe öğretmendir.
öğrencilerinin kendisinden ve yosun tutmuş vajinasından uzak durması gerekir.
(bkz: mahmut hoca)
(bkz: dam üstünde gezen hoca)
(bkz: nasrettin hoca)
(bkz: adnan hoca)
çılgınlığı geçeli yıllar olmuştur.

(bkz: yılgın bakire)
erkekse çok kafa adamdır kesinlikle.