bugün

(bkz: erken seçim).
kaç para ulan 400 mv.?
vermeyince nasıl bir huzursuzluğa yol açtığını merak ettiren tehdit.

basur?
açık bir tehdit ile yapılan konuşma ama millet gerçeği görür.
(bkz: nerden veriyoruz)

tehditle huzur mu sağlanırmış?
erbakan'ın "bu iş olacak... bütün mesele kanlı mı olacak, kansız mı?" lafını akla getiren bölücü beyanıdır. buyur, "bu iş", "huzur içinde" çözülmedi.. nasıl çözeceksin? "kanlı" mı? hiç durma... dene de gör başına gelecekleri!...

(bkz: 400 eksi 254 kaç eder)
söyleyenin ağzının payının verilmesini sağlayan icapsız laf.
böyle ustten tafralarla dedikçe daha sert tokat yiyeceksiniz haberiniz olsun.
Açıkça yapılan tehdittir. Ver 400'ü *
100 tane bile çoktur bu hırsızlara.
şimdi bu sözün ne anlama geldiğini daha iyi anlıyoruz. ülkedeki huzursuzluğun nedenini çok da düşünmemek lazım.
MiT Müsteşarı Hakan Fidan, "Gerekirse Suriye'ye 4 adam gönderirim. Türkiye’ye 8 füze attırıp savaş gerekçesi üretirim" diyeli 1 yıl oldu.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan "400 milletvekilini verin bu iş huzur içinde çözülsün." diyeli 4 ay oldu.

AKP Milletvekili Burhan Kuzu, "Ya istikrar ya kaos dedik. Millet kaosu seçti." diyeli 1 ay oldu.

ben sustum.
Komplo diil bence, eleman açık açık tehdit etmişti.
http://img-3.onedio.com/i...9b91d2d3227279e38ed7.webp
Aklı olan Görüyor herşeyi...

Bu şekilde tehditini etmişti aslında...

Çok sevdiğim bir abim bi laf etmişti çok haklıymış " bu işin cahil bırakılmış bir millet ile alakası yok ,bu insanlar kötü "
vekil yok bok var istermisin.
(bkz: ver kurtul)
------mini mini birler ve kızlar okumasın------
amına koduğumun oğluna bak hele, pkk ile müzakere ediyor, şivan perwer'le türkü söylüyor, barzani'yle halay çekiyor, obama ermeni soykırımını tanıyın deyince ayakta alkışlayıp salya sümük sarılıyor, oğluna çürük raporu alıyor bir de üstüne gelip beni tehdit ediyor denilesi beyan. (bkz: yarrak var yer misin).
------mini mini birler ve kızlar okumasın------
teröristlerin operasyon boyunca dillendirdiği cümle.

diyemiyorlar ki vurmayın kamplarımızı gorillalarımız pert oluyor.

gelmişler rte, akp, rörörö, bis barış istiyos hede.

hassiktir lan.
Kanla beslenen dünya lideri ( ! ) tarafından ; 7 haziran seçimleri için mitingden halka açık açık tehtit edilmiş sözdür.
(bkz: halkla pazarlık)
gün geçmiyor ki orospuluk için yeni sınırlar belirlenmesin...
Ülkenin içinde bulunduğu durumu, öyle derin analizlere, atomu parçalamaya gerek bırakmadan anlamayı sağlayan söz öbeğidir.
(bkz: barajı aşamazsak benim meskenim dağlardır)
(bkz: barajı aşamazsak yeni krize hazır olun)

Hepsi aynı şeyin farklı renkleri.
2023' te oy kullanacak 2005 doğumlu arkadaşlara:

cumhurbaşkanlığı döneminde toplu açılış törenleri adı altında mitingler yapıp, iktidar partisi akp haricindeki tüm partiler hakkında yalan yanlış iftiralarda bulunan ve gönlümde bir parti var, onlar konuşuuuuuğğğrrrr (halk: akp yapar) şeklinde akp ye methiyeler düzen,

gemicikleri, milyonları olan ve kendine bir saray yaptırma kibrinde bulunan,

din sömüren, seçimlerden önce kuran okuma videoları yayınlatan:
http://video.haber7.com/v...son-kuran-okuma-goruntusu

kendisini eleştiren herkese komik bir şekilde yasaya sokarak "cumhurbaşkanına hakaret" davası açan,

işine geleni, işine geldiği zaman söyleyip işine gelmediği zaman kendi söylediğini yalanlayan,

"hırsız var" kelime grubuna çok ama çok kızan,

7 haziran 2015 seçimlerinde ağır bir darbeyle kaybettikten sonra öfkeden nereye saldıracağını şaşıran,

suriye bölgesinde kurulan terör örgütü ışid e ilaç kutularının altında mühimmat gönderirken yakalanan ve bunu haber yapan gazeteciye tehditler savuran

kimilerine göre 2015 temmuz ayında yaşanan patlamaların, asker ve polis şehitlerinin, sokaklarda çıkan kargaşaların tek sorumlusu...
.

kişinin söylemidir.

ya yazacak o kadar çok şey var ki sinirden yazamıyorum bile. bir de o kadar şeyin üstüne bu adama ilah gibi tapan yoldan çıkmışlar var. beni en çok üzen bu güruh.