bugün

5 yıl sonra.
Unutulmaz , onunla gittiğin bi yere gidersin gene hatırlanır az bir zaman değil.
4 yıllık bir ilişkim olmadı olsa söylerdim.
hiçbir zaman. anılar unutulmaz sadece bi süre sonra eskisi kadar acıtmamaya başlıyor. bir yerlerden birlikte geçirilen sürenin yarısı kadar diye duymuştum ama doğruluğunu bilemem daha süremi doldurmadım *
biriktirdiklerinizi attığınız zaman. etrafta iz bırakmadığınız zaman. belki de hiç unutulmaz, öylece avuç içlerini doldurur.
"...Sonuçta sevilen her kadın güzel bir şarkıdır, bütün sözlerini hatırlayamazsın belki ama melodisi aklında kalır..."
Kişiye göre değişir. 1 ay bile bazen yeterli bir süre olabilmektedir.
her yıla 1 günlük anı eklesen, 4 gün çıkıyor benim hesabıma göre. bence 4 gün yas yeterli.
4 yıl ilişki mi olurmuş dediğim.
insan bir haftada sıkılır.
4 yıl nedir şaşılası.
kokuşmuştur o geçer ertesi güne.
anılar unutulmaz ama bir süre sonra bir önemi kalmaz. bunun içinde sabırla bekleyeceksin. zaten sonunda boşuna üzülüyormuşum diyceksin.
genelde beraber geçirilen sürenin iki katı sürede unutulur derler.
Bir yakınını kaybettiğinde nasıl kaybettiğini unutamıyorsan bunu da unutmazsın. unutulmaz ama zamanla acı vermemeye başlar.
10. ayımı doldurdum. daha geçmedi. Lütfen bilgilendiriniz.
5 yıllık ilişki yaşadığında.
15 dakikada unutulmayacagı kesin. tık yok bende hala.
(bkz: never say never) ama never galiba. komple unutulmaz ya beyin bu mutlaka bişeyler kalıyor. belki kocadığında unutursun.
Yeni biri kalbine girene kadar unutulmuyor Malesef, suni Bi aşk yaratmak lazım. Çevrende hoşuna giden kişiye yürü, dikkatini onun üzerine ver unutulur sonra.
anlam yüklemeyi bıraktığında unutulmaya da başlar.

bi kere düşünürken, konuşurken süre vurgusu yapmaktan vazgeç. bu insanlar üzerinde daha çok etki yaratıyor hissi uyandırır ama insanların atladığı bir detaydır genellikle. 4 yıl size anlamlıdır anlattığınız insanlara değil yani.

anlam yüklememeye gelirsek de; demek o kafede şu masada el ele oturup çay içmiştiniz öyle mi ? orada oturup çay içen tek siz değilsiniz. orası bir kafe ve orada herkes çay içebilir. Bunların bir anlamı, önemi yok.
bunun gibi şeylerle kendinizi bebek avutur gibi avutmalısınız ki unutabilesiniz.
ilk pompada uçar gider.
hayatta unutulmaz. bazı detaylar zamanla silinse de tamamını asla atamazsınız kafanızdan.
Unutulur mu acaba? Asıl sorulması gereken soru bu.
(bkz: ölünce)
başkasını sevdiğinde.
iyisiyle, kötüsüyle anılar güzeldir ve birçoğu unutulmaz.

sadece belli bir süre akla geldikçe üzer o kadar.

hayat bu, olağan şeyler bunlar. takmayın fazla kafaya.
montla sıçtığın zaman unutulur. Evet.