bugün

denk güçlerin savaşı olacak. beraberlik kokuyor.
içimde garip ve buruk bir his var, yine puan kaybedeceğiz. 2010 ruhu yok ne sahada ne tribünde.

başta bende yok o ruh amk.

şampiyon olduktan sonra dijitürk aldım, götü yaya yaya maç seyrediyorum. sonra da gelip sözlükte "tribünler boş gelmiyor ipne taraftar" diye ahkam kesiyorum.
lan başta ben gitmiyorum be maça. bu sene gittiğim maç sayısı 3. kayseri maçı, gençler maçı ve beşiktaş maçı...diğerleri? evdeydim.
hay senin gibi taraftarın ta amk emi protest. siktir git bilet al ve maça git. ibneliğin lüzumu yok.

not: ertuğrul sağlam'ı aradım cevap bekliyorum. tagoe'yi ilk 11 başlatmayacağını söylerse maça gideceğim.
zor maç.
ite kaka yuruyen bursaspor da yaratıcı futbolcu eksiklği gozle gorulen bir gecektir.
bu bursaspor es esleri yense bile sorunları bitmeyecektir.
bursaspor zor da olsa maçı alır.
sorunlar devam eder.
eses in yeneceği karşılaşma.
özel işim sebebiyle gidemeyeceğim kombinemin bir maçlık yanacağı karşılaşma. umarım kazanırız.
şike soruşturması sebebiyle mehmet yıldız ve gökçek vederson'un maç kadrosundan çıkartıldığı maçtır.
eses' te Kris Boyd gibi bir forvetin kadroya alınmadığı maçtır skippe yine saç baş yoldurtacak
esesin zorda olsa yeneceği maçtır.
ilk yarı golsüz sona ermiştir.
eskişehirspor'un 88. dakikada dede'nin kullandığı serbest vuruş sonrası kazandığı golle ve hakederek 1-0 kazandığı karşılaşma.

eskişehirspor'u tebrik ederiz.

bursaspor için artık çanlar çalıyor. koca bir sezon boşa geçmek üzere. ertuğrul sağlam kredisini hovardaca tüketmeye devam ediyor...
(#13857338) öngörülenin gerçekleştiği karşılaşma. (bkz: hastasıyız dede)
88. dakikada dede golüyle 1-0 es-es kazanmıştır.
(bkz: hastasıyız dede)
eskişehirspor taraftarının çıkarma yaptığı ve takımlarınında 90 dakikalık kora kor, disiplinli bir mücadeleyle son dakikalarda üç puanı aldığı karşılaşmadır.

gözlemlediğim üzere, bursaspor hem tribün hem de sportif anlamda çok kan kaybetmiş. facebook'daki hayran sayfalarını dahi insan yaralamakla övünen ergen gerisi tipler kuşatmış. gelgelelim bursaspor'lu duyarlı arkadaşlar bizleri tebrik ettiler her konuda, kendilerine teşekkür ediyoruz. Bursaspor anadolunun önde gelen camialarından biri, eski günlerine hızla dönmelerini dilerim.