bugün

ülkenin kanayan yarasıymış da haberimiz yokmuş. eksi oylarının havada uçuşmasına sebep oluyor. hay maşallah. kavrulun o zaman. kokmayın da.
cennetle ödüllendirilecek sabırlı türbanlıdır.
müslümanların giyimine dahi kendisiyle alakası olmamasına rağmen tahammül edemeyen, kadınları aşağılayan medeniyetsiz islam düşmanlarına kısa devre yaptırmasına yetmiştir.

kudurmanızda bizim için bir beis yok.

sanıldığının aksine fırın gibi yanma gibi bir durum yoktur. bu da bunların cahilliği.
Kendine klima taktırması gerekir.
kokuyu takip ederseniz kaynağı bulunur.
eşek değilse pardesüye bi klima taktırmıştır. oooh efil efil.
saygı göstermeyen dallamaların yüzüne güldüğünde peşinden it gibi koşturacak türbanlıdır.
cehennem ateşinden kaçmak için kullanılan pelerin.
kafanızı koltuk altına mı soktunuz da kokuyor diyorsunuz? ben de üzerinize boşalttığınız parfüm şişelerinin konusundan rahatsız oluyorum? sizin göz zevkinizi de ırkçılığınızı da sikerler arkadaşlar. yobazlık aşırı inançlı olmak değil, bir fikre aşırı inanmaktır. siz de yobazlık edip inananların fikirlerine karşıt çıkıyorsunuz. hasiktirin arkadaşlar, işinize bakın.
tek kelimeyle gerizekalıdır.
Kardeşim ayeti ezbere biliyorum. onu tekrar oku ve hadislerle tamamla o zaman daha iyi anlarsın.
şahsen dershanedeki kız 50 derecede giyiyo evet burası antalya.
Dininin gerekliliklerini yerine getirmeye çalışan bir insandır.
psikolojide, elbise de seçicilik diye bir kavram vardı da, derslerde ben mi kaçırdım?
Türbanlı diyoruz arkadaş şort mu gitsin.
Pardesü değil, feracedir o giydikleri bu yaz sıcaklarında.
Dine uygun ortama uygundur. Giyen arkadaşım var, çok rahat ve iyi olduğunu söylüyor.
islam dini hiçkimseye eziyet etmez. Bu sıcakta pardesü giyene eziyettir. Gereksizdir. Hakikaten gerçek islam bu değil.
leş kokar leş !

bugün de giymişti. yine aynı otobüsteydik zalımın karısı ile.
-20 derecede mini etek giyen kızdan ders alması gerekiyor.

bu kadınlarda gerçekten ayar yok, bizim üşüdüğümüz yada yandığımız havalarda onlar ekstrem kıyafetlerle dolaşabiliyor.
bugün sokaklarda görülmemiştir. galiba günü vardı. veya siyasal islamdan parayı kıran kocası ona bir adet jip aldı.
diğer insanlara karşı yapılan saygısızlık ve vicdansızlık. yürüyen koku resmen.
cidden üzüldüğüm insanlardır. bu sıcakta nasıl dayanıyorlar. evet.
içlerine bikini giyiyorlar herhalde başka türlü dayanılmaz bu sıcağa. Terlemiyorlar da, yollarda otobüslerde fordçu sapıklar gibi yanlarına yaklaşıp alınlarına yanaklarına bakıyorum; ben boncuk boncuk terlerken onlar böyle dupduru, taptaze, kupkuru bir tene sahip oluyorlar.

Allah'ın içten üflemeli kliması var galiba o pardesülerde. iman gücüyle çalışıyor olmalı.
erkeklerin dikkatini çekip, onlarda şehvet duygusu uyandırmamak için tedbir aldığını sanan hatundur. Ancak: kaşlar yolunmuş, gözler boyalı ve güzelleşmek için turbanın altına yastık vs. konmuşsa burada bir sorun vardır: ya kulaktan dolma bilgilerle ''inancını'' yaşamaktadır ya da zorba bir erkeğin baskısıyla eziyet çeken zavallıdır.
tam da az önce sözlükten bir yazar arkadaşımla paylaştım bu durumu...

ben tesettürlü değilim, sadece namaz vakitlerinde vazifemi ifa etmek için örtünüyorum. nefsime ağır geliyor örtünmek. örtünmenin farz olduğunu kabul edip inkâr etmiyorum en azından...

ayak bileklerime kadar namaz elbisesi ve omuzları örtecek derecede uzun bir başörtüsü takıp o şekilde vazifemi ifa ediyorum. ve serin evimde dahi 15-20 dakika bu sıcak mevsimde bazen bunaldığımı hissediyorum içerisinde. ve namazım bittikten sonra "Allah'ım nefsine yenik düşmeyip sadece senin rızan için örtünenlerin mükâfatını ver, ben yapamıyorum, nefsime yenik düşüyorum, affeyle" diyorum.

süslümanları saymazsak...hani şu tunikle vs. örtünenler...onları ben tesettürlüden saymıyorum. gerçekten görüntü kirliliği benim açımdan...

iç elbisesini görmediğimiz, ayak bileklerine kadar pardösü giyen ve omuzlarını örtüp göğüslerini tamamen kapatacak derecede uzun başörtüsü takan sadece ve sadece allah rızasını gözeterek kapanan gerçek mümin kadınlar inşallah mükâfatını alır bunun ebedi hayatta.