bugün

Esra Erol da yaşanan rezilliktir.

Adamın reddedildikten sonra ben istanbul da çok kız bulurum bana kız çok Lafı bütün Türk erkeğinin özetidir. Utanmadan ben 21 Yaşında seviyorum demiş bide.

Bu kızı zerre sevmem ama bu sefer iyi yapmış aferin.
Adam küçüklükten al besle tarzını benimsemiş.

https://m.youtube.com/watch?v=Neb0J-hjuEI.
dayının; pıtırcık fantezisi var demek ki.

kızda akıllı olsun evlenmesindir.
Taze seven ayı.
Valla ben liseli kız falan biliyorum adamlara karını boşa beni al diye..
Parası varsa kız için sorun yoktur.
parasızsa ayıplanacak insandır.

paralı ve mevki sahibi ise sorun yoktur.
Adam esra erol izliyor beyler.
Bur garip olaydır.
Tam tersinin seda sayan ve Uğur Aslan ın sunduğu evleneceksen gel Programında daha bugün gerçekleştiği havadis.
yazık ki 21 yasinda olup evlenmek isteyen, çaresizce TV kanallarini gezen kizlarin olduğunu göstermiştir.
johnny depp kendinden 23 yaş küçük amber heard ile evlenirken alkışlayan dümbüklerin bu durumu ayıplaması trajikomiktir...
Birisinin yaşça kendinden çok küçük biriyle evlenmesinde şaşırılacak bir şey yok. Bence doğru değil ama günümüz şartlarında kızların genellikle para için yaptıkları evliliklerden dolayı şaşırmamaya başladık. Ama toplumda parasız adam genç kızla evlenemez diye bir algı oluştu. Ne yani iş adamları, ünlüler kendilerinde 20-30 yaş küçük birisiyle evlenebilir ama sıradan bir insan evlenemez mi? Tabii ki evlenir, Bence burada problem yok. asıl sorun ayının üslubunda. Sen kendi seviyene bakmadan birisine talip olursan ve bu şekilde konuşursan böyle ayar yersin.

Burada Asıl sözüm 21 yaşındaki kıza. Sen öyle programlara katılırsan, işte böyle salak insanlarla uğraşırsın. Ayrıca senin daha yaşın kaç ki koca arıyorsun.