bugün

bu yıl metrobüsle rahat bir şekilde erişilebilinecek fuardır.
yine ucuz kitap peşinde koşturulacaktır.
bu yıl hafta sonu gidebileceğim fuardır. o kalabalığı görünce her sene yok bi daha çekilmez demekle birlikte, ertesi sene gitmeden edemediğimdir.
belki bir başka sözlük yazarıyla yan yana yürüyeceğizdir, kimbilir.
23-24 kasım tarihlerinde şair hülya atılgan'ın kitaplarını imzalayacağı kitap fuarıdır.
her sene ''lan bu kadar okuyan var mıydı aq'' tepkilerine gark eden fuarın yenisi.
25 kasım pazar günü hakan günday'ın katılacağı fuardır. önce kitaplarını imzalayacak sonra da söyleşisi olacak.
31. Olduğu için tüm inciciler orda olur.
gün itibariyle türk tarih kurumunun ihya ettiği fuardır, yüzde elli can'dır. yüzde on gibi kıytırık indirimlerle fuara katılanlar; ayıptır. ntv yayınları yine en orjinal çanta ve ayraçlar ile gözde, tubitak en düşük indirim oranıyla sözde katılımcıdır. fuara kadar metrobüsle gitmek on numara, dostlar, taşınamasa da kitaplar ala'dır*
vize haftasına denk gelen fuardır.
Öğrenciler bilinçsizce düşünülmemiştir.
dün başlayan, tamıtamına 1130 km uzağımda bulunan ve25 kasım'a dek sürecek olan fuardır! Tüyap'tadır
bir sürü sıkıcı insanın bir araya geldiği yer. gittiğime gideceğime pişman oldum. lan gız ayarlamak için gelen bile var ya. evet.
Benim dün bulunduğum fuar, gayet güzeldi. Bir sürü de ufaklık vardı hepsinin kitap aşkıyla yanması ne hoş.
yarın katılacağım fuardır. geç kaldığım fuardır. eğer yarında gidemezsem, kaçırdığım için pişman olacağım fuardır.
sinirden bir iki veledi çaktırmadan tokatladığım fuardır. o kadar yolu çekip, üzerine çocuk çığrışlarının içinde kalınca böyle oluyor. ha bir de olasılıksız, aklından bir sayı tut, canan tan üçgeninde kaybolmuş genç kızlarımız vardır ki, demir zopa aratırlar.
pazar yerine dönmüş fuardır. içeride iki saat zar zor kalınmış, göze çarpan üç beş kitap hemen alınmıştır. evet kitapların fiyatı normal fiyatlarından her zamanki gibi daha uygundur. hemen hemen internet satış fiyatları gibi. %20 lik bir indirim söz konusu idi genelinde. lakin o kalabalık, o gezmeye gelmiş insan topluluğu beni hayal kırıklığına uğrattı.
geçen sene hafta içi gitmemden mi yoksa bu sene hafta sonu gitmemden mi bilemem ama bu kadar boş insanın gelebileceğini düşünmediğim metrobüsün son durağında olan fuar.