bugün

30 yaşıma geldiğimde kariyerim olucak fakat kedim olamayacak. 30 yaşımda çok farklı bir hayat yaşayacağıma inanıyorum. Hedeflerimi gerçekleştirdiğim yaş.
Komplekslidir

Ruhunu seversin, bedenimle ilgileniyorsun der.
jest yaparsın, yüzünü güldürmeye çalışırsın, amacın ne der?

Aşık olursun seversin, kendini birşey sanar.

Hayat onu çıkarcı yapmıştır, çıkarı olmadam hiçbirşey yapmak istemez.

tuaftır, sevsen neden seviyorsun der, sevmezsen neden sevmiyorsun der,

Yıllarca hayatımın erkeği gelsin diye bekler, bi gün kader sizi karşılaştırır kapısını çalarsın, ayyyy bu mu der...

Allah sabır versin, 10/15 kere düşünün, aşk olmayın.

ben yandım siz yanmayın...
Anası ablası babası tarafından "hadi artık evlen " diye baskılara maruz kalacak kızdır.

Ama o yinede tüm müdahalelere rağmen başarıyla bekar kalacaktır.
Her an kedisine Instagram açabilir.
Eskiler kedisi olanın aşığı olmaz,der. Çünkü kediler sahiplerini kıskanırlar.
belki de benim gibi yalnızlığa alışmış, flört bile etmeyi beceremeyen biridir.Size ne zararı var?
instagram profilindeki fotoğrafların %70 kedi %25 pati fotoğrafı olan itici mi itici tip.
çevresindekilere kedilerinin annesiyim babayım onlar benim cocuklarım gibi söylemlerde bulunan kafayı yemiş delidir.
40 yaşında da köpek tapar olarak kariyerini taclandiracaktir.

Tüm gün zombi gibiydim şimdi de uykum kaçtı sorry teyzeler.
Evde kalmıştır. Evet.
Psikolojileri bozuktur.
Kompleksli insanlardır.
Bunlar iş hayatında bolca baş ağrıtır.
Sevilir.
güya yalnızdır ama cinsel ilişkiye girmekten de imtina etmez diye düşündüğüm bayan.
Evet 7 sene sonra muhtemelen köpekli versiyonuyla olacağım tiptir.
"sevgilisi olanın kedisi olmazmış." sanırım Mevlana diyordu. Muhammet ikbal, batılı düşünürlere sorarım, bu nasıl dünya ki erkekler işsiz kadınların kucağı çocuksuz olsun." ben bu kadar keskin düşünmemekle birlikte kadının kucağına çocuğun yakıştığını düşünüyorum.. evet özgür olsun, çalışsın ama anneliğini de unutmasın...
yaşlılığında azacak olan kadındır.
ekseriyeti saçma sapan güçlü kadın edebiyat yapmaktadır ve uzak durulmalıdır.
geleceğin kokoş adayıdır.
kedi kısmı hariç olmak istediğim kadındır.
huzuru kedide bulmuş kadındır.
Benim de kafamı okşasın. Kaçayım ben buna abla kardeş uyuruz. *

Belkim duj falan alacağı zaman sütyeninin kopçası açılmazsa * yardıma koşarım yanına..

Beraber yemek yaparız sonra bu şimdi önlüğü takar * sonra domatesleri..

(bkz: uçana kaçana yürümek)
sabahları üstü başı tüy olan kadındır.

(bkz: eski sevgili)
la kimse başka hayvan sevmiyor mu dedirten kadın.
yalnız kadındır, bir ihtiyacı olduğunda hiç çekinmeden mesaj kutuma derdini bırakabilir. yazarlar bugün içindir. hem ben kedileri severim. benim de bir goldenım var onları dolaştırmaya çıkarız bunaldığında...
kadını o kadar güzel tarif etmişki "kedin köpeğin olayım sev okşa göğüslerinin arasında mıncır beni" diyesim geldi.

abazanlık böyle birşey işte allahım bunları yaratırken bize hiç acımadın mı kurban olduğum.
Kendi ayaklarının üzerinde duran, huzurlu, mutlu kadındır.