bugün

almanlar acayip tırsmış durumdalar. madrid'in kaçırdığı gollerin haddi hesabı yok.
UCAK KAZASI RAPORUNU IZLEYECEZ DIYE 2 GOLU KACIRDIGIMIZ MAC. ACMIYORUM 3 GOL GELSIN DIYE. DORTMUNT ATSADA OLUR FARK ETMEZ.
maçın son 15dakikasını nefesleri keseceği daha baştan belliydi.

real madrid ilk 15 dk yapamadıgını son 15dk da tekrar denedi ve 2-0 lık sonuca ulaştı.

kahraman kim olacak? merakla bekliyoruz.
işler güçler'in iki haftadır yayınlanmayışının ikinci hafta sebebi olan maçtır.
vurduğunuz gol olsun da, sövmediğime değsin bari.
aynısı gs yapmıştı ama elendi. umuyoruz.
en az 6 dakika uzatma verilmesi gereken maç.
defans yapmanın hiçbir takıma yaramadığını gösteren maç.
madrid kıçını'da yırtsa finalin ilk adı dortmund olmak üzere..
realin 2 gol attigi mac. Resmen cimbomun yaptigi gibi mac cevirmeye calisiyo su an. Bu azimlerini takdir ediyorum. Ama cok zor artik. Mac bitti bitecek.
di maria pezevengini oynatan mourinho gibi bir teknik adamı kınıyorum. maçın en kötüsü. bu adam türk olsa avrupada yüzüne bakılmaz.
dortmund un çaktığı maçtır.
dortmun'un 2-0 yenilmesine rağmen, finale adını yazdırmasına vesile olan maç.
almanların koyduğu maç! üzgünüm real... ama bu ambargo hoş değildi.

almanlar kazanınca bizde kazanmış sayıldık.
icim buruk niyeyse. Elensin diyodum madride ama uzuldum. O da bizim gibi kazanarak elendi. Ne biliyim elenmesemiydi?
dortmund' un adını finale yazdırdığı maç olmuştur.

sonuna kadar da hak ederek geldiler ama madrid maçın başından bir gol bulsaydı çok rahat dortmund' u s*kertirdi.
Çok heyecanlı bir maçtı.
futbolu tarif eden maçlar arasına rahatlıkla girebilecek maç. özellikle son 15 dakikasında futbolun dinamo etkisini iliklerime kadar hissetmeme neden olmuştur.
tahmin ettiğim gibi handikaplı realin aldığı maç. yandığım şey ise 2-0 ı bildiğim halde skor oynamamamdır.
Çok zorlu bir maçtı real madridin ilk yarıda kaçırdığı 3 net pozisyon gol olsaydı 5-0 bitecek maçtı.
real madrid'in g*t olduğu maçtır. geçmiş olsun madrid.
ronaldo bu kritik maçlarda oynayamıyor arkadaş. dimaria ve higuainın bu takımda yeri yok. neyse sağlık olsun. bize bu heyecanı yaşattığı için madride teşekkürler. halamadrid
Ulan ilk yari 1 gol atsaniz, sadece 1 gol son 10 dk biz zamana oynicaktik. 2-0 ne amk bu nasil skor? Gs ceyrek finalde ayni seyi yaptiginda reali hapsettik diye sevinmek yetiyodu simdi neye sevincez ulan? Hakemin de taa mk.
real in tur atlayamadigi mac.
Son dakikalarda ceza sahasında acıdan kıvranan Sergio Ramos'un, Real madrid atağı olduğunu görür görmez ayağa kalktığı anda kahkahayı bastığım maç.
2 buçuk sene önce oynanan maçtır. 2-2 berabere bitmiştir.
galatasaray elendiğinde eğer elenirsek bu şekilde olsun isterim diyen mourinho, istediği almış oldu. tebrikler real madrid.