bugün

Sularin bedava olduğu, taa uskudar dan yenikapi ya bedava deniz ulasimi bulunan, giriste kisi sayisi fazla gozuksun diye verilen çift bayraklar, giriste sokulması yasak olan ak parti logolu esyalar(cumhurbaskani tarafsiz ya, ak parti mitingi de değil). Ne diyeyim fethimiz kutlu olsun.

2 milyon olmasa da bayaği kalabalikti.
Fetih kutlamaları kimsenin malı değildir Osmanoğullarının da değildir; akp'nin hiç değildir. Yüce Türk milletinin geçmiş fetih günü kutlu olsun.
uyanışmış. ne uyanışı ? uyanış olsa yerinde duramazsın. kaçacak ortadoğu ülkesi ararsın...
bir uyanışın, kemalizmin sonunun ve yeni osmanlı nın doğuşunun habercisidir. ermenilere batması doğal.

edit: kim daha büyükmüş, orada gördünüz.
fetih şöleni falan değildir. kimse kimseyi kandırmasın resmen fetih kılıf edilerek yapılmış akp mitingidir, gelenler de belli kişiler "reizzz dayyiiip" diye höykürerek ağızlarından salyalar akıtan ak tayfa. ha bir de "2 milyon kişi var" denmiş neremle güleyim şaşırdım valla. ulan senin yenikapı miting alanı dediğin yer en fazla o da sıksan 250 bin kişi alır o kadar, ne 2 milyonu amk! ayrıca ona kepazelik lan daha kaldırımda yürümeyi bilmeyen, haftada bir zar zor yıkanan tipler fetihten bahsediyor, istanbul'u ingiliz gemisiyle terketmiş adamların soyuyuz falan diyor. resmen beyinsizlik, avamlık, leşlik şelale olmuş yenikapı'dan akıp gitmiş bugün! kendileri çalmışlar kendileri oynamışlar; sonra biz eleştirince bizans tohumu zart zurt... ulan piç, ulan ham atmaca sana mı kaldı lan fetih kutlamak? sen git helada g.tünü yıkamayı öğren önce! miting alanına gelenlerin bir çoğunun ne istanbul'dan ne fatih'ten ne de fethedildiği tarihten haberi var... amaç tayyip'in gönlü olsun ah-partileri şenlensin. 2 milyonmuş? yarramı 2 milyon, al yarramı...
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
ulan bir şey demeyim diyorum da millet olarak böyle kapalı kafalarla bir şey yapamayacağımız tekrar anlaşılmıştır. şöyle kutlama mı olur amk. zorunlu kılınan bir çok insanla beraber resmen eziyete dönüşmüştür.
Ülke yönetimini ele aldıktan sonra atatürk'ün bu ülkeye, çocuklarına, gençlerine bıraktığı bayramları birer birer kaldıran bu insanlar bi taraflarından yeni bayramlar uydurmaya çalışıyorlar. Tabi benim ülkemin de insanı salak. Atatürk müslüman değildi bayramını kutlamayalım, 2. mehmet müslümandı onun bayramını kutlayalım.

Haaa ama gel gelelim o durmadan laf sokmaya çalışıp da yapamadığınız kemalistlere. Biz sizin gibi değiliz. Biz 2. mehmet'i sevmek için atatürk'e düşman olmak gerekmediğini biliriz. Hem atatürk'ü severiz hemde mehmet'i ve her ikisine de sonsuz saygımız vardır. Keşke sizde o kafalarınıza bunu sokabilseniz. Daha bir de gelmişler şu başlıkta bile atatürk'e ve onun yolundan gidenlere laf atmaya çalışıyolar. Ama şuraya bile bakıp da bayram ayağına miting yaptıklarını anlamıyorlar.
görsel
600 senelik bir olayı kutlamak saçma bir şey,hersene milyarlarca para harcıyorlar neymiş saçma bir tören için için.
açlıktan ölüyorum desem biri bir kuruş para vermez amk..
güya 2 milyon kişinin gittiği şölen. ben de gittim kısa da olsa arkadaşın zoru ile, yok yani o kadar büyük bir yer değil, büyük bir yer ama o kadar değil. 2 milyon kişiden bahsediyoruz akıl mantık var.
bu ak parti zihniyeti varya kadir gecesi bile kadir gecesi şöleni adı altında bile miting yapar. bunların şerefi bu kadar işte.
öğretmen öğrenci memur hepsi orada vali genelgesiyle tabi.
bildiğin akp mitingi amk, şölen falan demişler bir de.
istanbul'u tek kurşun atmadan düşmana bırakanların bugünkü siyasi uzantıları fetih şöleni kutluyor... bak sen hele buna...
ayrıca an itibariyle şuradan canlı izlenebilir.

http://www.ahaber.com.tr/webtv/canli-yayin
allah ım sana geliyorum , bu ne güzelliktir, ne şerefli bir komutanmış , gerçek atalarımızı andığımız şölen.
tipik akp siyasetinin dosya uzantısıdır zira milliyetçiliği ayaklar altına almış bu zihniyet bugün milli duyguları kabarık vatandaşların gözünü boyamaktadırlar. yahu sen kim fatih olmak kim denilesi durumdur...
coşkuyla kutladığımız katıldığımız şölendir. başkomutanımız olan sayın cumhurbaşkanımızla coşkuyla kutladık bu zaferin yıldönümünü. ceddimizle gururlandık. sayın cumhurbaşkanımızın konuşmasıda çok güzeldi. tekrar tekrar kutlu olsun.
3 milyona yakın insanın olduğu dev bir organizasyondur allah erdoğan bey ve destek veren tüm güçlerden razı olsun.
an itibiariyle izlediğim ve duygulanmama sebep olan şölendir.

allah ım sana şükürler olsun , lidersiz , ramaznsız , müslümansız bırakma bu toprakları allah ım.amin.
tırı vırı gösteridir. bu gösteriler böyle devam ederse birileri diş bileyecek. istanbul'u aldın daha neyin gösterisi orospu çocuğu.
ülkenin ortak tarihi fetih kutlaması ile x partinin mitingini bir tutan malları göstermiş başlık.

beyin yerine peynir mi taşıyor bunlar?
1,5 milyonun önünde devlet eliyle Kuran-ı kerim okundu, tekbirler getirildi. Şeriat geliyor, laikçiler kuduruyor!
dün meydanda bir milyon kişi olacak diyenlerin, bugün hdp mitingini gördükten sonra rakamı iki milyona çıkarttıkları mitingtir.