bugün

Sosyal doku vakfı başkanının ağzından dökülen incilerdir..
Önceliği, kendi dokusu olmalıdır...
O amcayı terbiye etmek yerine, 3 yaşındaki çocuğu, kalıba sokmaya çalışan bir doku işte!
Azalarak bitmeleri dileğiyle..
bir yazar demiş biz düşünmüyoruz böyle şeyler diye. aynen öyle kırk yıl düşünsem aklıma gelmez bu konu.
ama olay bu adamların işsiz olması ne yapsakta gündemi değiştirsek peşindeler.
zihniyetlerini siktiklerim.

ama tarafsız olarak yorum yapmak gerekirse mantıklı bir söylemdir ağaç yaşken eğilir küçük yaşta çocuğu tesettüre, kapalı olmaya, erkeklerin yanında durmaktan rahatsız olmaya alıştırmak peşindeler. Bunlar hep birer taktik !!

şükür bunlar gibi inanan biri değilim de abuk subuk şeylerden bişiler çıkartmıyorum.

insanları rahat bırakınız efendiler.

3 yaşındaki çocuğa saygıyı sevgiyi öğretiniz nasıl giyinmesi gerektiğini değil.

insan olmayı öğrettiğinizde ne o kız etek giydi diye tecavüz eden olur nede o giydiği etekten dolayı yargılanır.
ya yuh artık bu açıklamayı götünle mi yaptın birader.
evvela böyle bir beyanat neden verilmiş onu bilmek lazım. ihtimal, sorulmuştur biri tarafından.
bana biri sorsa, dinden imandan bağımsız bir şekilde, "3 yaşındaki kız çocuğu külotla amca dayı enişte dahil hiçbir yetişkinin karşısına çıkmamalı" derim. bu demeç beni sapık yapmaz.
ülkemizde malesef pedofili denilen yaygın bir sapkınlık mevcut. her gün ne haberler duyup okuyoruz. evet, çocuklarımızı korumamız gerekiyor. malesef herkesten.
aynı şekilde erkek çocuklar için de geçerli bu. ülkede kız çocuğu kadar erkek çocuklar da tacize/tecavüze uğruyor.
memleketin gerçeğini kabul etmek gerekiyor. bu ülkede sapık çok fazla. aileler tarafından, (fazla korumacı sayılsa da) her türlü tedbir alınmalı.
çocuk sahibi olanlar anlayacaktır beni.

demeci verenin amacı nedir bilmem. kapanmak tecavüze mani değil, bu gerçek.
Hergun yeni bi icat, yakinda kiz cocuklari dogar dogmaz carsafa sokulmali diye haber cikarsa hic sasirmayin.
Allah belanızı versin pis yobazlar.
gerici akp zihniyetinin son ürünü.
Bir sapık ruhlu şerefsizin konuşmasıdır. Benim de 3 yaşında kız yeğenim var kendi kızım gibi görüyorum insanın canından bir parça oluyor resmen. Bu kadarına da pes artık.
Böylesine sapkın düşüncelerini dile getirmekten hiç mi utanmıyorlar? Amk pislikleri.
bundan birkaç yıl önce 17 aylık bir bebeğe tecavüz etmişti birkaç yaratık. 3 yaşındaki bebeden huylanan kesim bence onlardan biridir.
soyunuz kurusun, başka diyeceğim yok. çok şükür ki sizin gibi bir babaya sahip değildim.
Yobazlık yani. Ne bekliyorsunuz. Gericiler.
islam ahlakına uygun söylem.

pedofili islam'da sıkça görülen bir vakadır ne de olsa.
Sözüm ona dindarlar, dindarlığı ne zaman örtünme üzerinden değil, merhamet, anlayış, dayanışma, öfkeden-kibirden sakınma olarak görecek o zaman mesafe kat edilecek.
siktiğim tecavüzcüsü.
bunu söyleyen sübyancı pisliği biberonla sikesim var.
Bundan tahrik olan beyinler hadi konuşun.
Bunu hangi sapkin zihniyet dusunup hangi cesaretle bu dusunceyle insan arasina cikti ve boyle bir konu acildi merak ediyorum. Erkekler 7 yasina kadar pipisini amcalara teyzelere gosterebilir, burda sikinti yok ama degil mi?

Edit: "dinli"yim.
mantığa gel beden eğitimi dersine 12 yasında gırıcekmıs ılk, neden yurumeyı 2 yasında ogretıyormusuz, kocaman adamın yaptığı denkleme bak, kardeşim siz kendinize çeki düzen verin o cocuk zaten sizden bır seyler kapar.
beyni malulen emekli olup yerine skiyle düşünen zatın sıçmalaması kaideye alınmamalı.
çarpıtılan video. şimdi bir dinsiz olarak videoyu izledim. bu linç kültüründen sıkıldım artık amk. bak millet menapozdaki teyzeler gibi bişeylere sinirleniyor sonra linç edecek adam arıyor yapmayın bunu.

adam bir müslüman. inancına göre kadınların kapanması gerekiyor ve bunu dinleyen bir kesim var. (bu durumdan nefret etmeme rağmen beni bağlamaz)

ve diyor ki küçücük bebeleri çarşafla, pardesüyle kapatmayın diyor zulüm olur diyor. bak ne kadar güzel söylemiş.

ardından inancı gereği diyor ki 3 yaşındaki kızlar diyor çırılçıplak çıkmasın meydana diyor.

ve bunu da inancına göre şu yüzden söylüyor.

çocuk küçükten biraz mahremi falan bilsin de büyüyünce zorluk çekmesin kapanmakta diyor. (yani çocuktan tahrik olurlar günah olur demiyor)
küçükten mahremi bilsin ki diyor ileride zorlanmasın diyor.

ayrıca ortalarda yığınla pefodili var. adam amca derken kan bağından bahsetmiyor. büyük erkeklerin yanına çıplak çıkarmayın çocukları diyor. ve haklı gerçekten gizli pedofili var etrafta bir sürü.

tamam mı sayın amınakodumun duyarcı menapozları.

not : dinsizin dik alası.

bu entry i girmem adamın dediklerini savunmam anlamına gelmez. ben tesettüre toptan karşıyım zaten.
başlık adı altında nurettin yıldıza küfür edenleri teker teker şikayet ettim. bu adam sizin kahve arkadaşınız değil. oraya 28 snlik video ekleyen o başlığı açan kürt komaçisi seninde sıran gelir. video tamamen asılsız ve asparagastır. bu adamı tanımadan küfür etmek ne kadar doğru ? bakın başlığı açan gavat başlığı bile bir ateist gibi seçmiş. ve başlığı açan kişi bir akpli komançi.... evet evet akpli.

ya sabır ya sabır.

arkadaşım niye video u kesiyorsun ? niye ?
zihniyetinin ırzına kim geçtiyse hangi inşaatta siktilerse bu gavat sübyancı ensest köpeği, hala bilinç altından atamamış piç. ulan it oğlu it yakında yetişkin hanımlar yatalak babalarına yardımcı olmasın kızları orasına burasına bakar (tüm yatalak hasta ve onlara bakan evlatlarından faşo ağa olarak özür dileyerek) tahrik olur derlerse hiç şaşırmayacam amına koduğumun dölleri.

kanı ve zihniyeti bozuk güya dindar kişi beyanı.
Bunu söyleyen ve savunanlar 3 yaşındaki külotlu çocuktan tahrik oluyor yada olabilir demektir, kimse aksini iddia etmesin.
biz çoluğumuzu çocuğumuzu kime emanet edicez nasıl bi sapkınlık nasıl bi ahlaksızlıktır allahım bu.

Dinde çok eşlilik serbest, ensest serbest, pedofili serbest ama bi yasak normal ilişki.
Size kız erkek yaş fark etmeksizin herkesten her şeyden tahrik olmak hak, 3 yaşında çocuğun ortalarda dolanması nahak.
Sizin yobazlığınızın, sapıklığınızın allah bin belasını versin. O el kadar çocuktan kabaran yerleriniz dönüp de kendi boşluklarınızda saplansın inşallah.
Her zaman dediğim gibi; kız çocuklarına türban takacağınıza, pipinize kilit takın.
çocuk psikolojisi uzmanlarının(?) pek hoşuna gitmiş sapıklıktır.

bak bak ne diyorlar, efendim çocukta mahremiyet duygusu için hede hödö.. ulan it, çocuk bakımı deyince aklına sadece çıplaklık mı geliyor?

kaç çocuk babasından dayak yiyor?
kaç çocuk ailede psikolojik şiddete maruz kalıyor?
kaç çocuk aile içinde özgüvenini yitiriyor?

sorsan haberleri olmaz.

ama böyle şeyler olunca birden uzman kesiliyor ibneler.

çocukta mahremiyet duygusu öyle 3 yaşında çaputlara sarmıyosun diye zedelenmez.

asıl böyle baskıcı ailelerden çıkan çocukların büyüyünce nasıl sağa sola saldırdıklarını görüyoruz. çocuk bakımı başlı başına bir alan.

ki, bunu diyenlerin hiçbirisi çıkıp da çocuğuna yalan söylememeyi öğretmek istemez,
dürüstlüğü öğretmek istemez,

çocuğun kıçını kapıyo ya, tamam. başka şeye gerek yok.

eğer mahremiyet duygusu çocukluktan geliyorsa bugün çalan, çırpan, kin kusanları ailesi yanlış yetişmiş olmuyor mu?

bırakın böyle saçmalıkları.

bu konuları çocuk gelişimi uzmanları konuşsun.

2 ayet okuyan başımıza uzman kesiliyor her konuda..
Sonra vay efendim özgecanlar olmasın vay efendim tecavüzler son bulsun. Nah son bulur arkadaşlar. Bizim düşmana ihtiyacımız yok düşman içimizde. 3 yaşındaki yeğenine senin çükünü kalacaksa zaten sen onu bir kestir zaten. Bir insan zaten yeğenine hallenmemesi gerektiğini kendi beyniyle düşünemiyorsa sen onu yanına donla götürmüşsün çarşaflara sarıp götürmüşsün hiç bir önemi yok. Mesele zihniyet meselesi arkadaşlar. islam bu değil. Din bu değil. Benim inandığım Allah ile bunların inandığı bir değil. Bunlar zihniyeti pis düşüncesi sığ insanlar. Allah affetsin bunlar gibileri.
Edit: pedofililere karşı uygulanmasını öngördüğüm ceza yöntemi ekteki resimdedir. Saygılarımla.
Edit2: buna eksi oy verende potansiyel tecavüzcüdür kusura bakmasın. Yöntem gözünü korkuttu sanırım.
görsel