bugün

hamsilerin kartali yolmasini bekliyoruz.
an itibari ile al gülüm ver gülüm maçı. nedir yani beraberlik her iki tarafa da mı yarıyor nedir?
Önce Sivok' un kafa vuruşunda Hakan' ın golü önlediği ardından opare' nin büyük hatasında Özer' in önüne düşen topu dışarı gönderdiği maç.
Bu arada Beşiktaş ve trabzonsporlu futbolcuların arasında bir Borussia dortmundlu koşup duruyor ama adama kimse pas vermedi şimdiye dek.
berabere kalınacağını düşündüğüm maçtır.
Fenerli olarak direkt bjk' yi desteklediğim maç. Bizim beşiktaşla zaten bir sorunumuz olamaz biz olamassak onlar olsun şampiyon ts' ye tek puan vermesinler mk.
Orta sahada TS üstünlüğü olan mac. Bilic önlem almali.
stattaki trabzon taraftarlarının alayı mı araklıdan geldi diye düşündürten maçtır. ilk yarıda üç farklı tezahürat yaptılar, hepsi beşiktaş taraftarından dinlemeye alıştığımız şeyler.
Çöpe giden bir ilk yarı izledim . Öncelikle bilic mustafa pektemek tercihiyle çuvallamiş durumda. Mustafa herzaman ki gibi kötü oyunuyla şaşırtmadı. Cenk ve dembaba girip mustafa ve olcayı kenara çekmez ise bu maçı alamayız.
Bi tarafın forvetinde deniz, diğer tarafta ise pektemek var, nasıl gol olsun bu maÇta?
ba oyuna dahil oldu dakika 56.
forveti ikiledi bilic.

etüt: ilk buluşmada gol geldi. baaa
gollllllllllllllll.
0-1.
haydi kartalım...
dembaba kontrol ve vurus durum 0-1.
Yuhlama Özer'e değil; Ersun Hocaya.
mustafa pektemek adlı forvetimisinin 60 dakikada yapamadığını ba nın 60 saniyede yaptığı maç.
Beşiktaş' ın golünden önce trabzonsporlu futbolcuya faul yapılmış olan maç. Fatih' in şutunda top az farkla dışarı gitti. Keyifli bir maç oluyor.
izlediğim en sıkıcı Beşiktaş maçlarından.
2. sınıf ezik takım lazlara kartal iyi koydu...bu arada erkan zengin'i de fena kakalamışlar, bizi de allah korumuş...2.sınıf mafya bozuntusuna bin selam....
sivok un ağzı burnu dağıldı ama ts ye faul verdi nasıl bir şey lan bu?
özer'i oyundan alan ersun yanal'a buradan derin bir siktir çekiyorum.

saygılar..
gollllllllllllllll.
0-2.
beşiktaş ulan!!!
MUSTAFA PEKTEMEK 0-2 VE MAC BITTIIII.
bu ne ruhsuzluk amına koduklarım?

ben daha oynarım lan orada? 23 nisan'da gittiğim için zemin de yabancı değil..

sizin ta amk.
Tebrikler beşiktaş. Şampiyonluğu en çok siz hakediyorsunuz.

Başkanınız biraz boşboğaz ama olsun.

Bizim mal yönetim ve ismail kartal ile zaten şampiyon olmamız hayal. Olacaksa iyi bir sezon geçiren bjk şampiyon olsun.

Bjk'nin kazandığı maç olmuştur.
Yine kuşa soktuk KARDEŞ.

Ay pardon ben yanlış gelmişim.
Bışıktışın tım rınklılara kıydığı mıç...

bak hele bak agizlara bak, tüm renklilere koymuşmuş..
ulan amina koduklarım, siyahla beyaz renk değil mi, araba markası mi...?