bugün

çatır çatır bir futbol oynanması istenen maç. pazar gecesi ekranda kaliteli bir mücadele izlemek güzel olur.
ters totem yapan çakalları ortaya çıkaran maç , aklı sıra trabzonspor beşiktaşa yatacak diyor, eğer beşiktaş alırsa güya dediği çıkacak , yok eğer trabzonspor alırsa işine gelen olacak her şekilde karlı dingil, durun oğlum ya yermiyim lan ben bunları.
gs maçındaki gibi aptal kanaryaların 'verirler maçı yeaa' dediği bir başka ezeli rekabet.

olm siz trabzonsporu sivas,eskişehir falan mı sandınız ?

tamam sizde şeref,haysiyet falan yok ama başkalarına da bok atmayı bi bırakın la.

velev ki beşiktaş yendi veya yenildi. sen asıl galatasaray'ın şampiyon olmaması için tarla sürme çalışmaların var mı hele onu bi söyle.
Trabzonspor un ve trabzon halkının yine çirkeflik yapacağı maç olacaktır. Takıma söyleyin de Çelik yelek baret falan taksınlar şehri gezecekler ise.
Yüzsüz yazarları gösteren karşılaşma. Terbiyesiz herifler Galatasaray maçı içinde aynı terane vardı. ts maçı verecek bik bik. Yendik sustunuz. Bjk maçı geldi yine aynı muhabbete devam mı ? inş yeniliriz bjk alır gider kodumun kuşları sizi.
Beşiktaşin yenmesini istediğim ama 2-1 trabzonun alacagi maç.
ya olum bu renklileri anlamıyom valla. nerede beşiktaş konusu geçse hemen ağlayıp sızlamaya başlıyorlar. boşuna dememişler (bkz: fenerbahçe ağlaklığı)diye. maça gelirsek formda beşiktaşımızın çift forvet ile oynayarak ağır mı ağır trabzon savunmasını geçerek goller atacağı maç. orta sahada veli ve atiba muhteşem uyumuyla mehmet ekici hikaye kalır bu maç. hele veli' nin gücünü hesaba katarsak vay haline. kısacası beşiktaşımızın kazanarak 1 nisan çocuklarımızdan olan küçük fener' den 1 günlüğüne emanet ettiğimiz birinciliği geri alacağımız maç.
Bir gol Trabzonspor bir gol de beşiktaş atarsa kuponumun tuttuğu ve benim kirayı ödeyerek bir ay daha nefes alacağım anlamına gelen maç.

Aksini isteyen ve düşünen Hıncal Uluç'un gülüşüne maruz kalsın.
beşiktaşın farklı kazanacağı maç.
2-2 biteceğini düşündüğüm maç.
Berabere bitmesi muhyemel gözüken maçtır. Böylelikle her şey galatasaray için daha güzel olucaktır.
trabzonspor'un galibiyeti ile sona erecek karşılaşma. 2-0 trabzon alacak. goller: erkan zengin, mehmet ekici.

beşiktaş'ın bu mağlubiyetle zar zor bir arada tuttuğu şampiyonluk umudu dağılacak. sıralamadaki gerçek yerine geçecek.
fenerbahçe taraftarının çılgın totemlerine devam ettiği maç.

oğlum berabere biter, hiç kasılmayın. trabzon'un puana acayip ihtiyacı var.

edit: trabzon delikanlı gibi oynar demiştim. göt oldum. kısmet.
trabzon un fb yi şampiyon yapmaması gereken maç. tamam gs yi yendik iyi güzel her türlü 4. lüğü alırız. fakat beşiktaş şampiyon olmalı. ülke biraz karakter görmeli. fenerbahçe gibi yöneticilerin kuklası olmuş, ticarethane olan kulüpler siktir olup gitmeli. ülkede genel bir algı olmalı bu. hatta fenerbahçelilerde bile.
trabzonspor'un, galatasaray maçında olduğu gibi beşiktaş maçında da galibiyete ulaşacağına inanıyorum. işin içine Ersun yanal ve taraftar faktörüde eklenince, trabzonspor'un avantajlı olan taraf olduğunu görüyoruz. Trabzonspor bu maçıda alarak, istemeyerekte olsa fenerbahçe'ye, en kötü şampiyonlar ligi kapısını aralayacaktır.
deli gibi beklediğim maç.
üç attık yendik.
yine yeneriz.
bence sosa çözecek onları.
yalnız şu mehmet ekiciye fırsat vermemeliyiz.adam hiç acımıyor.takar geçer.
neyse güzel maç olacak.bol heyecanlı.
2-1 Beşiktaş'ın alacağını düşündüğüm maç.
Galatasaray a it gibi oynayan trabzon eğer bugün bjk ye yatarsa burada ne kada trabzonlu varsa söveceğim, şimdiden söylüyorum.
Balıkesiri zar zor yenen sığırların trabzondan medet umduğu maç.
Biz gese değiliz koyar geçeriz.
trabzonsporun sadece beşiktaş ile değil, aynı zamanda gs ve fb ile de oynayacağını gösteren maç.

umarım beşiktaş yener de bu kapitalist köpekler babayı alır.
gs maçının olduğu zaman "yotocoklor yotocoklor" diyen it döllerinin bu maçta da hakkında boş konuşmaya başladığıdır.
ilk 11'ler belli olmuş;

TRABZONSPOR: Hakan, Bosingwa, Aykut, Uğur, Mustafa, Medjani, Özer, Mehmet Ekici, Fatih, Erkan Zengin, Deniz

BEŞiKTAŞ: Günay, Opare, Sivok, Ersan Gülüm, Motta, Atiba, Tolgay Arslan, Gökhan Töre, Sosa, Olcay Şahan, Mustafa
iki hoca da anlaşmışlar gibi en çok gol atan futbolcularını yedek bırakmışlar. bu da maçın orta sahaların mücadelesi şeklinde geçeceğinin bir göstergesidir. ama sonuçta bu futbol herşey teorideki gibi olmuyor maç başlayınca hiçbirşey planlandığı gibi gitmeyebilir.
cenk tosun'un yine yedek kulübesinde bekleyeceği maç.
anlamıyorum lan bu adam formayı almak için daha ne yapması lazım.
karabük maçında seni ipten almış belkide şampiyonluğu getirecek 3 puanı getirmiş moral motivasyon olarak zirve yapmış bu oyuncuya neden forma verilmez?
anlaşılan pektemek in tek forvet oynayamayacağını bilic hala görememiş.
umarım bu maçın sonunda başımızı duvarlara vurmayız...
hamsilerin babayi alacagi mactir.