bugün

uzunca bir flört dönemi meydana gelmişse normaldir.
Lan ben canım demek için ne terler dökmüştüm.
3 günde de aşkı bitecektir.
sen kimsin bana niye mesaj atıyosun ikide bir mi deseydi amk.
Erkek olmaması için dua da edilir.
Kızsa ertesi hafta sizi telefonuna "Kocacımmmm" diye kaydedecek, beraber çekildiğiniz sıradan bir fotoğrafı facebook'a yükleyip "Kıskananlar çatlasııııın-Ayşe şu an mutlu hissediyor" şeklinde de ekleyecektir.
Sonra siz bu kızdan soğuyacak ve ayrılmak isteyince bebeler gibi sizi engelleyecek, hakkınızda iftiralar atıp salak saçma hareketlerde bulunacaktır.
3 günde aşkım * * * * *
Gevşektir hele de kızsa ultra gevşektir. Evlerden ırak aman aman
aşık olmadan sevgili olmuşlara garip gelen durumdur. ayrıl sen o sevgiliden, evet. ama sıkıntı sende olduğu için.
3 günde de aşkı bitecek olandir.
adınızı bilmezden evvel bile size aşkım diyen kızdır kendini tutamamış ya da ağzından kaçırmıştır.
yavşak gibidir. aşkımdan nefret ederim.
Karşıya verilen güven ile alakalı bir durum. Tabiki bu yaşca 25 ten yukarısı kapsaminda böyle. Ayrıca çabuk olması kötü sayılmamalı. ilişkilerde bu tür gelenekleri uzatmak her iki tarafıda sıkar.
teklifin hemen sonrasında var olduğu için gene de iyi olan sevgili.
sevgili olmak için sevgili olan bireylerden beklenen bir durumdur.
Samimiyetsiz bir yaklaşım.
4. Gün kocacım diyebilir, allah düşmanımın başına vermesin.
4. günde senden sıkıldım.
5. günde de defol git hayatımdan!
diyecek sevgilidir.

Sevgili değil, dingildir. Bunlar yüzünden aşk, sevgi bu kadar ayağa düştü zaten!
aşkı, telefondan ibare sanan yeni nesil lay lay lay lay lomcularıdır. telefonda esen gürleyen aşkım bebişim diyen insanlar yüz yüze geldiğinde tam aksine utanıyor konuşamıyor.

şuayip ile okşan aynı sınıfta okuyan iki gençtir. ikisi aynı sınıfta olmalarına rağmen birbirlerini tanımazlar, günün birinde okşan yalnızlıktan o kadar sıkılır ki bizim fakir ama gururlu gencimiz şuayibe mesaj atar, şuayib senden accayip hoşlaşıyom vaktin varsa bir ara uğrada konuşalım diye mesaj gönderir. mesajı okuyan şuayip abazanlıktan yanıp kül olmaktadır, hacı şakirden tasarruf etmek için bu fikre sıcak bakar, ertesi gün çıkmaya başlarlar.

+ aşkıııım seni çook seviyorum yaaa

- aşkkıığğmmm bende seni seviyorum hemde hiç tahmin edemediğin kadar.

evet onlar artık mutludur. daha düne kadar birbirlerini tanımazlarken bugün birbirlerine aşkımlı mesajlar atmaktadırlar.
bebeğim oldun daha ilk gündenciliktir.

özlemiştir. aşkı özlemiştir sevmeyi sevilmeyi özlemiştir. yargılanmamalıdır.
''aşkım'' hitabı çok basit, içi boş ve samimiyetsiz olduğu için aslında gayet doğaldır.

daha içten, daha hisli hitaplar ancak ve ancak zamanla, sevdikce söylenir.
bokunu çıkarmıştır.

bana aşkım diyeni de döverim, başkasına diyeni de dövme isteğiyle dolup taşarım. aşkım, yarrak kürek kelime.
üç günde sevgili olma performansı sergilemiş, sen kalkmış aşkım demesini eleştiriyorsun.

(bkz: kaş yapayım derken göz çıkarmak)
ayrıldıktan sonra şerefsiz diyecek kişidir.
Cikma teklifine evet dendiginin hemen akabinde de askim diyen turler vardir.
dünyayı üç gün sanan sevgilidir.
1.gün-merhaba.
2.gün-kabul ediyorum.
3.gün-aşkım.