bugün

umut'un golü birilerinin götüne girsin.
dk 84 te umut bulut un golüyle galatasarayımızın 2-0 önde olduğu maç.
Podolski' nin golünden önce elle oynama değil, çok yakın mesafeden çarpma olan maç. Podolski' nin sol çizgiye indirdiği Sneijder' in asistinde umut arka direkte skoru 2-0 yapmıştır.
poldi sneijder umut ortaklığıyla 2 oldu.çok da süper oldu. poldi elle gol attı diye ağlyacaklardı şimdi bu üstüne iyi kapak oldu. helal lan umut.
Elle kontrol etmiş lan bildiğin. Sene sonunda da 2 3 mac verirsiniz bunlara öyle giderler avrupaya ne olcak ki geçen sene kırmızı kart cikmadan şampiyon oldular bu sene de elle kolla ve şampiyonlar liginde ülkemizi rezil etmeye devam ediyorlar.

Ve başkasının mac başlıklarinda da en çok bunları görürsünüz amk.

Ayıp.
umut golü kaçırmayı başaramadı resmen.
yine s*k gibi oynadığımız, kazandığımız, bir de yine gayet gereksiz oynarken umut un da podolski ve sneijder in hazırladığı pozisyonda boş kaleye yazdığı maç oluyor. her açıdan sıçtığımızın resmidir, benfica dan beş yiyene kadar krediyi alan aldı.
iki saray takımının zevk vermeyen maçı. saray gibi çalıntı ve haksızlığın olduğu bir maç.
hakemin bir çok pozisyona faul vermediği maç. adamlar gs li futbolcuları linç etti resmen.
yahu ben böyle bir şans hayatımda hiç bir takımda bilmiyorum. tamamen şansa maç kazanacaklar. hakeminde yardımıyla.
tıpkı 5. haftadaki trabzonspor karşılaşmasında olduğu gibi hakemin 3 puanı galatasaray'a hediye ettiği spor toto süper tiyatro karşılaşması.
(bkz: 19 eylül 2015 trabzonspor galatasaray maçı/#29521076)

haftalardır hakemlerin art niyetli yönetimi ile puan kaybeden, maç içinde zorlanan trabzonspor'a bakıyorum, bir de şu beleş puanlarla zirve hesabı yapan galatasaray'a... beyler o değil de vicdanınız nasıl rahat ediyor? hayır desem ki galatasaray mükemmel bir top oynuyor, o da yok. trabzonspor'dan daha iyi oynamıyor. zaten bunu ts-gs maçında gördük. ama gel gör ki, galatasaray'ın puan kaybına müsaade edilmiyor, ne ilginç.

hem de 5. haftadan başladı bu tiyatro, ne erken!
budur lan işte, kaleciye 3 kişi basıyor galatasaray, carole müthiş oynadı gerçekten, adamsınız.

edit:neden eksilediniz lan? mesaj atın nedeniyle birlikte.
Lig TV spikerlerini dinleyen 2. golü Lewandowski attı sanabilir. "Umut bu haftayı da boş geçmiyor, Umut gollerine devam ediyor...."..
2 hafta mis gibi 6 haram puan hala hakem gsyi doğradı diyen yüzsüzler de cabası. öyle işte martılar ağaçlar falan bakın dalganıza amınakoyim en mağdur yine sizsiniz.

bir arkadaş durumu öyle güzel özetlemiş ki.

''Koca lig, Avrupa'da orospuya dönen Galatasaray şampiyon olsun diye kurgulanıyor. Aleyhlerine bir tane hata yok, kazandırılan hep onlar.''
Galatasaray' ın müthiş seyir zevki veren futbolu ve 'harika' kadrosuyla kazandığı maç. önce astana'yı beşlik yaptılar şimdi de başakşehir gibi bir devi. Benim tek şampiyonluk adayım hemde 20 puan fark yaparak. Bu arada podolski'nin el kontrolü çok şıktı
görsel
DÜNYANIN EN KISA FIKRASI: GS HAKKIYLA MAÇ KAZANDI..
Hakemler sürekli lige ayar çeksin sen feryad et sana ceza versinler sonra o paralarla fatih terim maaşı ve oynamayan miili oyunculara prim.
yine bir galatasaray maçı yine bir şaibe. eğer ilahi adalet tecelli ederse bu sene fenerbahçe şampiyon olur. yoksa yine galatasaray'a kazandıracaklar ligi.

(bkz: süper lig 2015 2016 sezonu gs lehine şaibeler)
A.Avcı: Hamzaoğlu'unun ihtiyacı vardı, sevindim.
H.Hamzaoğlu: Elle bile olsa 3 puana ihtiyacımız vardı.

artık alenen yapılıyor vay be.
galatasarayımızın alnının akıyla bembeyaz bir galibiyet aldığı maç.
gs nin elle oynadığı pozisyonu görmeyip gol verdi dangalak hakem.
Maçı izlemedim, baştan ifade edeyim. Yorumlara göre 6S maçı alnının hakkıyla aldı veya 3 haram puan cebe indirdi. Kimse objektif olamıyor anlaşılan dediğim maç.
(bkz: vurur yüze ifadesi galatasaray koydu bitanesi)
maçın ardından medipol başakşehir oyuncusu emre belözoğlu şöyle bir cümle kullanmıştır:

"başakşehirin lobisi küçük, elle oynamak kurtarmıyor. 3 hafta sonra kadıköy'de nasıl kurtaracaksınız acaba, orada hakemlerden bile kurtaramazsınız."