bugün

Orospuların bahşişlerinin peşin verildiğini gösterir.
aynı anda onaylanan yada resmi gazete çıkan yasalarla ilintili tahliye.
tabi bundan sonraki adım cemaati gözlemlemek.
Söyliyecek çok şey varda başımıza iş açmasınlar gider ayak.
Ortalık karıştı ebru gündeşin çocuğu etkilenmese bari.
müslümlerin çok ahlaklı ve bismillahlı ülkesinde olan şeydir.
şimdi çıkıp bir de "aklandık" derler. savcıları, polisleri görevden al, ondan sonra "aklandık" de! ne aklanması, karardınız, karardınız. daha da kararacaksınız, arkanıza bakmadan ülkeden kaçacaksınız...
reza çalar, ebru söyler, bakanların oğlu da oynar artık dediğimiz bir tahliye olmuştur.
yıllarca ergenekon'dan ve balyoz'dan hapis yatanlara uğramayan adalet ile gerçekleşen tahliye.
Bunlar hayvan gibi para çalıp serbest kaldıkları diger yanda da baklava çalıp yıllarca hapis yatan çocuk var...
Hırsızların Denetimli olarak serbest bırakılması.

gerçekleri hangi toz, hangi çamur, hangi yorgan örtebilir?
Ahlaksızlıktır.
bu duruma en uygun tanımlama aşağıdaki gibi betimlenebilir:

bütün hayvanlar eşittir, bazı hayvanlar daha eşittir. (george orwell - hayvan çiftliği)
Şimdi bu adamların delilleri karartma ve kaçma şüphesi yok mu? Ben mi bunca yıl cmk yı çok farklı biliyormuşum yoksa? Gerçi onlar da haklı yargılama gerçekten devam edip cezalandırılmayacaklarına göre tahliye edilmeleri de şaşırtıcı değil. Yıllarca adil yargılama yapılmayıp haksız yere yatan askerler ve aydınlar dururken ve hala sürüncemede kalan hükme bağlanmayan yüzlerce dava varken, delil yetersizliğinden beraatine diye karar çıkması yakındır gözümüz aydın.
vicdanları sızlatmıştır.
ergenekonculara, balyozculara gelince tutuksuz yargılansınlar diye bikbikleyenlerin çark ettiği karar.
Bu pezevenkler şuan serbest kalmış olabilir. Ama ben ilahi adalete inanıyorum. Allah hepsinden fazlasıyla çıkaracak.
şaşırmadık. daha kötüsü olamaz dedikçe daha da kötüye gidiyor ülke. Hala da savunanlar var şu itleri.
Türkiye'de adalet'in olmadığının en büyük göstergesidir. Helal olsun böyle yargı ve yargıçlara. Türkiye sizinle gurur duyuyor.
adalet yoktur, kanunlar kurallar yok sayılmıştır, adalet sistemi baştan aşağı esir edilmiş talimatlarla yönetilir hale gelmiştir.

bu kararı alan hakimler savcılar isim isim ifşa edilmedirler, topluma karşısına çıkamaz hale gelmeliler.
adaletin anası sikilmiştir.

(bkz: vurguncular)
dünyada her zaman namussuzlar olacak diye kendi kendime dağa taşa haykırıyorum.
ak akçe kara gün içindir sözünü ne de güzel söylemişler atalar. 28 şubat'a selam, götürmeye devam. *
demek ki hırsızın hiç suçu yokmuş.
Durumdan çıkarttığımız sonuç kısa ve özdür,
Türkiye'de hukuk iktidarın fahişesidir.
beklenenin gerçekleşmesidir!

ama şahsen seçimleri beklerler insanların gözüne sokmazlar diye düşünüyordum. korkuları yok ki destekleyenlerin ne gözü var ne kulağı.

adamlar rtenin ağzından çıkmamış olsa allah'a da inanmayacaklar.