bugün

Old trafford'da, Manchester United'ın evinde oynanan bir maç için "rövanş maçını da uplayın" diyen çomarları gün yüzüne çıkaran, fenere sikiş sokuş yapılmış maçtır.
görsel
daum'un intihara kalkıştığı maçtı *. alex,pvh,tuncay ve nobre 4'lüsünü bir arada oynatmıştır. yetmemiş oyuna yozgatlı'yı koymuştur. o da yetmemiş deniz'i sol beke çekmişti. haliyle 6-2'lik hezimet gelmişti.
Tek umudum Manchesterlı oyuncuların hasan aliyi görünce hz isa sanıp korkması.
unutulan maçtır. evet.
unutulan maçtır. evet.
kaçak girilmiş bir kyk yurdunun kantininde izlenmiş maçtır.

hey gidi yaa.
dün akşam tecavüze uğrayanların sığındıkları maç. bide sizin uefa kupanız vardı değil mi.
http://www.uefa.com/uefac.../match=1077167/index.html

bahsi geçen maçın kadroları.
http://www.uefa.com/uefac.../match=1077231/index.html bu da fenerlilerin rövanşını aldıkları zannettikleri maçın kadroları. komik olmayın lan.
fener maçı çimle kaybetmiş.
*
fbli futbolcuların ayakta durmakta zorlandığı bunun nedeni ise zaten maç öncesi gün boyu aralıklarla yağmur yağan manchester'da karşılaşmadan 1 saat önce saha nın rakip takıma dezavantaj yaratacak şekilde sulandırılması.
manchester united'in ilk 11'inde 9 paf takımı oyuncusuna yer verdiği maçtı.
atılan 2 gol'ün eziklere çok koyduğu maçtır. elin adamı 6 yiyiyor ama 2 tanede atıyor.
fenerbahçe'ye 62'den tavşan yapmayı öğrettikleri maç.

nihayetinde deplasmana galibiyet umutlarıyla gidip 6 tane yiyerek evlerine dönmüşlerdir.

tabii bu sefer manchester'da n. butt, fenerbahçe'deyse fenerbahçe balı yoktu...

fenerbahçe taraftarı bu maçın hüznünü aylarca üzerlerinden atamamışlar, ülkeyi yine yeni yeniden rezil etmişlerdir.

edit: şimdi manchester'dan bir arkadaş aradı. her 28 eylül'de fener'e 6 atışlarını kutluyorlarmış. bir sonraki kutlamaya beni de davet etti. vay mınıski. *
manu eric djemba-djemba'yı oynattığı için febenin rakip sahaya 12 kişi çıktı diye itiraz ettiği müsabaka olmuştur.
http://www.uefa.com/uefac.../match=1077231/index.html şu maçı kazanarak rövanşını aldıklarını zannettikleri maç. asıl komiği manu ile 4 maç yapmış ve 2 g 2 m almış bir takım olmalarına rağmen f7'liler manu'ya karşı daha fazla galibiyete sahip olduklarını iddia etmişler ya oda komik. ha bu arada 2 kez yendin de ne oldu turu geçen hep manu.
rooney'in hattrick yaptığı karşılaşma ve ayrıca ilk defa m.united forması giymiştir.
wayne rooney'nin 18 yaşında milli olduğu maç.
ziya sengülün rooney sanırım iyi oyuncu değil dediği maç değil mi bu ? sanki 3 gol atmıştı o mac.
rövanşında fenerbahçenin sikerttiği maçtır.
tuncay şanlının manchester united tribünlerine sus işareti yaptığı karşılaşma.
skoaru 5-2 yaptıktan sonra bu hareketi yapması ilginçtir.
(bkz: 5 atak yapan takımın 6 gol atması) allahım sen nelere kadirsin.
fenevbahçelilerin görmezden geldikleri avrupa maçıdır. pardon bir avrupa takımı için antreman maçıdır.
rövanşını 3-0 ile aldığımız maç.
rooney in man utd forması ile çıktığı ilk karşılaşmadır.

edit:neyini eksiliyonuz olum ilk maçı.ben attım üç taneyi de sanki. teallam.